مخالفت سوئد با طرح کمیسیون اروپا برای تعیین حداقل دستمزد کارگران

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مخالفت سوئد با طرح کمیسیون اروپا برای تعیین حداقل دستمزد کارگران بیشتر بخوانید🔽

اتحادیه اروپا در پی تصویب قانون جدیدی است که بر اساس آن تعیین «حداقل دستمزد برای کارگران» در کل اتحادیه در دستور کار کشورهای عضو قرار می‌گیرد.

سوئد و دانمارک مخالف این طرح کلی اتحادیه اروپا هستند و می‌گویند تعیین حداقل دستمزد وظیفه سیاستمداران نیست. در طرح کمیسون اتحادیه اروپا قرار است پیشنهادی از سوی این کمیسون بر اساس محاسبات اقتصادی تهیه شود و سپس کشورهای عضو حداقل دستمزد برای کارگران را بر اساس هزینه‌های زندگی، قیمت مسکن و تولید داخلی داخلی هر کشور تعیین کنند.

هانس دالگرن وزیر امور اروپای این کشور به یورونیوز می‌گوید: «این اتحادیه‌های کارگری و کارفرمایان هستند که هر سال یا هر دو سال یکبار توافق‌هایی را برای تعیین حداقل دستمزد انجام می‌دهند و این روند تاکنون به خوبی عمل کرده است. در نتیجه ما موافق طرح پیشنهادی کمیسیون نیستیم.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تلاش اتحادیه اروپا برای هماهنگی بیشتر در مقابله با کرونا | DW | 29.10.2020رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا نسبت به خستگی از رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برای مقابله به شیوع کرونا هشدار داد. او می‌گوید در هفته‌های آینده شمار مبتلایان به شدت افزایش می‌یابد و کریسمس امسال مانند همیشه نخواهد بود. اروپا و رژیم ایران بیشترین کمک را به چین کمونیست برای رشد ویروس_چینی کردند روزیکه ترامپ داد میزد و میگفت این ویروس را چین ساخت تا دنیارو فلج کنه آخوندها با هواپیمای ماهان ویروس را به اروپا آوردن، اول ایتالیا بعد آلمان و فرانسه اجازه دادن ماهان فرود بیاد، لعنت به کومنیست
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

فرستاده ویژه روحانی در امور قره‌باغ با 'طرح صلح' وارد باکو شد | DW | 28.10.2020عراقچی فرستاده ویژه رئیس جمهوری ایران با یک طرح صلح پیشنهادی وارد باکو شد. قرار است عراقچی با سفر به ایروان، مسکو و آنکارا درباره ابتکار صلح ایران رایزنی کند. جنگ در قره‌باغ به رغم آتش‌بس اعلام شده به شدت ادامه دارد. یه بار هم در جنگ اوایل دهه نود طرح صلح داده بودن که .... فعلا مرکل خفه خان گرفته صداش در نمیاد در مورد کشتار معلم فرانسوی ،بماند حمایت ارمنستان کل اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آکار: برای گسترش همه جانبه روابط با ازبکستان تلاش می‌کنیمتركيه مى تواند اتحاديه كشورهاى تورك را عملى كند، در مقابل اتحاديه كشورهاى عربى، يا حتى اتحاديه اروپا... شايد بلند پروازانه به نظر برسد ولى امكان پذير است.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ویدئو؛ رئیس‌جمهوری آمریکا با «ترامپ کوچک» در جشن هالووین کاخ سفیددو کودک که مانند دونالد و ملانیا ترامپ خود را آراسته بودند به طور خاص توجه رئیس‌جمهوری آمریکا و همسرش و همچنین رسانه‌ها را جلب کردند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کامبیز نوروزی در گفت‌وگو با یورونیوز: به نفع پلیس است که خطای مامورش لاپوشانی نشودیورونیوز در گفت‌وگو با کامبیز نوروزی، حقوقدان جنبه‌های گوناگون مرگ مهرداد سپهری در اثر عملکرد پلیس را بررسی کرده است. آقای نوروزی معتقد است حتی اگر مرگ مهرداد سپهری مصداق قتل عمد باشد «این واقعه علل ساختاری نداشته است و خطای یک مامور را نباید به پای کل سیستم پلیس ایران نوشت.» این ‌گفت‌وگو را بخوانید چرا گزارش خبرنگارتان را از قره باغ منتشر نمیکنید؟ماشین حامل خبرنگاران یورو نیوز مورد هدف تروریست‌های عرمنی قرارگرفت
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دیدگاه: ۳۵ میلیون ایرانی کرونا گرفته‌اند گفت‌وگو با رضا حاجی حسینیمعاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت از ابتلای ۳۵ میلیون شهروند ایرانی به کرونا خبر داده و گفته است که در فصل زمستان با یک فاجعه روبه‌رو خواهیم شد. سخنگوی وزارت بهداشت نیز می‌گوید ۲۵ درصد پرستاران ایرا
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »