مخالفان از «تعلل» دولت بریتانیا در برابر شیوع کرونا انتقاد کردند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مخالفان در غیاب جانسون از «تعلل» دولت بریتانیا در برابر کرونا انتقاد کردند

نمایندگان مخالف دولت بریتانیا در مجلس عوام این کشور روز چهارشنبه ضمن انتقاد از عملکرد دولت در قبال شیوع ویروس کرونا خواستار انجام تحقیقات مستقل در این باره شدند.

دومینیک راب، وزیر خارجه این کشور به جای بوریس جانسون در این جلسه به انتقادهای مخالفان پاسخ داد. نخست وزیر بریتانیا که به بیماری «کووید ۱۹» مبتلا شده بود پس از ترخیص از بیمارستان هنوز کار خود را از سر نگرفته است و دوره نقاهت را می گذراند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بیش از 750 شهروند دیگر ترکیه از کشورهای اروپایی بازگردانده شدندهفتصد و پنجاه و یک نفر از شهروندان ترکیه از اسپانیا، آلمان، انگلستان و ایرلند به کشور بازگردانده شده و تحت قرنطینه قرار گرفتند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در جهان از مرز 170 هزار نفر گذشتآمار قربانیان کووید-19 در سراسر جهان به 170 هزار و 96 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

فرانسه محدودیت دیدار خانواده‌ها از بستگان خود در خانه سالمندان را لغو کردتهران- ایرنا- بعد از یک ماه از دوران قرنطینه و به دنبال کاهش تدریجی محدودیت‌های اعمال شده برای مهار کرونا در کشورهای اروپایی، فرانسه روز دوشنبه به خانواده‌های افراد سالمند در خانه‌های سالمندان اجازه بازدید داد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در جهان؛ ایتالیا از دو هفته دیگر لغو قرنطینه را آغاز می‌کندبیش از ۲ میلیون و ۴۸۰ تن در جهان به ویروس کرونا مبتلا شده و از این تعداد بیش از ۱۷۰ هزار نفر نیز جان خود را از دست داده‌اند. این در حالی است که در همین روز، بر اثر بحران کرونا قیمت نفت وست تگزاس اینترمیدیت نیز برای نخستین بار در تاریخ به زیر صفر دلار برای هر بشکه رسید. شیوع کرونا؛ کمک نقدی ۱۰۰ هزار ینی دولت ژاپن به تمام ساکنان کشور ویروس_کرونا کووید_۱۹ جزئیات بیشتر:
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تنیس‌بازی دختران همسایه از دو سوی دو پشت بام در روزهای قرنطینهدو دختر تنیس باز نوجوان ایتالیایی در فینال لیگور این کشور همانند دیگر هم‌بازی‌های خود از سوی باشگاه به این چالش دعوت شده بودند که چگونه می توانند در روزهای قرنطینه به تمرین و ورزش ادامه دهند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حقوق سالانه تا ۳۶ میلیون تومان در سال ۹۹ از مالیات معاف شدتهران- ایرنا- سازمان امور مالیاتی بخشنامه معافیت سالانه حقوق و همچنین نرخ مالیات بر درآمد حقوق سال ۱۳۹۹ تا سقف ۳۶ میلیون تومان را ابلاغ کرد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »