مخالفان واکسیناسیون اجباری پشت دروازه‌های پاریس

23/11/1400 01:56:00 ب.ظ

شرکت کنندگان در تجمع بزرگ روز شنبه را افرادی منتسب به طیف‌های مختلف از جمله مخالفان سیاست‌های امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه و اعضای جنبش اجتماعی «جلیقه زردها» تشکیل می‌دهند.

شرکت کنندگان در تجمع بزرگ روز شنبه را افرادی منتسب به طیف‌های مختلف از جمله مخالفان سیاست‌های امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه و اعضای جنبش اجتماعی «جلیقه زردها» تشکیل می‌دهند.

گفته می‌شود که این حرکت اجتماعی نوعی الگوبرداری از اعتراض بزرگ کامیون‌داران کانادایی به مقررات واکسیناسیون و قرنطینه اجباری است که پس از به اشغال درآوردن خیابان‌های اتاوا، گذرگاه‌های مرزی این کشور با ایالات متحده را مسدود کرده‌اند..اولاف شولتس، صدراعظم آلمان از مدافعان اجباری شدن واکسیناسیون عمومی برای مقابله با گسترش پاندمی کرونا است و قرار است این مسئله در ماه مارس در پارلمان فدرال (بوندس‌تاگ) به بحث گذاشته شود..به گزارش ایسنا، در حاشیه مراسم چهل و سومین مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در تهران که به دلیل شیوع ویروس اومیکرون به صورت خودرویی برگزار شده است ، تعداد محدودی غرفه فرهنگی، بهداشتی در طول مسیرهای منتهی به میدان آزادی تعبیه شده که به ارائه خدمات می پردازند، راهپیمایان می‌توانند چنانچه تاکنون واکسنی دریافت نکرده یا دزهای آن را تکمیل نکرده‌اند در خلال راهپیمایی ۲۲ بهمن نسبت به دریافت آن اقدام کنند..بسیاری از کشورهای اروپایی محدودیت‌‌های کرونایی را به دنبال کاهش آمار مبتلایان و افزایش میزان واکسیناسیون در این کشورها لغو می‌کنند..

.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

euronews - اخبار بین المللی در مورد کره شمالی

کره شمالی | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

پاریس را بتر....کونید نه به واکسیناسیون اجباری 👎

در چه کشورهایی واکسیناسیون علیه کرونا اجباری است؟ | DW | 12.02.2022مجادله درباره اجباری شدن موردی واکسیناسیون در آلمان ادامه دارد اما چند کشور دریافت واکسن کرونا را اجباری کرده‌اند. در اتحادیه اروپا اتریش تنها کشوری است که در آن واکسیناسیون، جز در موارد استثنایی، اجباری است.

استقرار واحدهای سیار واکسیناسیون در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمنپایگاه‌های واکسیناسون سیار با استقرار در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن نسبت به واکسیناسیون راهپیمایان اقدام می‌کنند. کسانی که به راهپیمایی ۲۲ بهمن می روند خودشان ویروس هستند واکسیناسیون ویروس معنی ندارد.

محدودیت‌های کرونایی در بسیاری از کشورهای اروپایی برداشته می‌شودبسیاری از کشورهای اروپایی محدودیت‌‌های کرونایی را به دنبال کاهش آمار مبتلایان و افزایش میزان واکسیناسیون در این کشورها لغو می‌کنند. - خبرگزاری آناتولی

پشت پرده اجسام نورانی که در آسمان پورتوریکو مشاهده شدندتصاویر تازه منتشره از آسمان پورتوریکو شماری از اجسام نورانی را در حال سقوط بر زمین نشان می‌دهد که احتمال می‌رود بقایای ماهواره‌های استارلینک باشند. این ماهواره هفته گذشته بر اثر طوفان خورشیدی هفته گذشته از کار افتاده بودند.

آخرین آمار و روند واکسیناسیون کرونا در ترکیهآخرین آمار و روند واکسیناسیون کرونا در ترکیه طبق اعلام وزارت بهداشت ترکیه تا کنون 143 میلیون و 645 هزار و 420 دوز واکسن کرونا در سراسر کشور تزریق شده است.

بازداشت تیم عوامل اطلاعاتی و آدم‌ربایی ایران در ترکیهسازمان امنیت ترکیه، «میت» از بازداشت 17 نفر به اتهام همدستی با وزارت اطلاعات ایران در طرح ربودن یکی از مخالفان جمهوری اسلامی ساکن ترکیه خبر داد.به گزارش