مخالفت نمایندگان با دریافت بخشی از اعتبار اجرای طرح های آبرسانی از مردم

  • 📰 MashreghNews
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تصویب حذف بند الحاقی ماده ۴۱ با دریافت بخشی از هزینه اجرای طرح های آبرسانی از مردم با تصویب شوراهای اسلامی شهر و روستا و تائید وزارت نیرو مخالفت کردند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش مشرق، نمایندگان در نشست علنی صبح امروز (یکشنبه، ۲۱ آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی جزئیات لایحه برنامه هفتم توسعه، با پیشنهاد حسینعلی حاجی دلیگانی مبنی بر حذف بند الحاقی ماده ۴۱ با ۱۲۰ رأی موافق، ۶۳ رأی مخالف و ۵ رأی ممتنع از مجموع ۲۲۱ نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، گفت: در این خصوص قانون دائمی وجود دارد و نیازی به این بند الحاقی نیست. احمد دنیامالی به عنوان موافق این پیشنهاد افزود: اجرای این بند به معنای واقعی هرج و مرج است، نمی توان این تصمیم را به شوراهای اسلامی شهر و روستا واگذار کرد. وی ادامه داد: نمی توان کشور را به صورت ملوک الطوایفی اداره کنیم به صورت مثال در ۳ شهر همجوار هرکدام از شوراهای اسلامی یک تصمیم اتخاذ کنند باید سه نوع آب بها اخذ شود این موضوع با اصل صدم قانون اساسی مغایرت دارد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اجرای ۳ مرحله طرح سراسری مقابله با قاچاق/ توقیف بیش از یک هزار خودروی شوتیرئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا با اشاره به اجرای سه مرحله طرح سراسری مقابله با قاچاق در کشور از توقیف ۱۴۷۵ خودروی قاچاق بر معروف به خودروهای شوتی خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اجرای طرح ارتقاء امنیت در «بوستان سرخه حصار»/ برخورد با هرگونه عامل ناامنی برای خانواده‌هاشهردارمنطقه ۱۳ از اجرای طرح ارتقای امنیت بوستان جنگلی سرخه حصار با همکاری پلیس و یگان حفاظت منطقه خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

طرح ملی قرآنی 'مستورا' در خراسان شمالی اجرا می‌شودرئیس اداره برنامه‌ریزی امور قرآنی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی از آغاز اجرای طرح ملی حفظ موضوعی آیات قرآن کریم «مستورا» همزمان با سراسر کشور در استان خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بند مربوط به تعیین نرخ آب‌بها برای بهره‌برداران از آب سطحی از لایحه برنامه حذف شدبا تصویب مجلس، بندی از لایحه برنامه هفتم توسعه حذف شد که در آن سازوکاری برای دریافت آب‌بها برای بهره‌برداران از منابع آب سطحی تعیین شده بود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

یادگار عصر قاجار در معرض تخریب/ خانه‌های تاریخی گمیشان را دریابیدبا توجه به قدمت بالای خانه های تاریخی گمیشان، احیا و مرمت این بناها از نیازهای اساسی شهر بوده که سبب حفاظت از این میراث کهن و توسعه گردشگری خواهد شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

متقاضیان ثبت‌نام کارت جدید بانکی، آنلاین ثبت‌نام کنندمتقاضیان دریافت کارت بانکی با امکان دریافت سود روزشمار تا ۲۶.۱ درصد از امروز می‌توانند به‌صورت غیرحضوری نسبت به افتتاح حساب آنلاین نکسو اقدام کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »