مخالفت کارشناسان با وعده بایدن برای تزریق واکسن سوم | DW | 18.09.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئيس‌جمهور آمریکا بدون توجه به توصیه کارشناسان وعده تزریق دوز سوم واکسن کرونا برای همه شهروندان را از هفته آینده داد. اما سازمان غذا و دارو با اشاره به عوارض احتمالی، تزریق این دوز را برای گروه‌های خاصی روا دانست.

کارشناسان سازمان غذا و داروی آمریکا موافقت خود با تزریق دوز سوم واکسن کرونا برای افراد بالای ۶۵ سال و گروه‌های خاص در معرض خطر را اعلام کردند.

مقام‌های ارشد بهداشت و درمان دولت بایدن در اواسط ماه اوت اعلام کردند که از دوشنبه ۲۰ سپتامبر دوز سوم ارائه خواهد شد. اما بعد از آن اختلاف‌نظرها بروز کرد، برخی کارشناسان به نفع این طرح نظر دادند و برخی نیز تزریق این دوز را در حال حاضر مناسب ندانستند. مخالفان نیز می‌گویند، تزریق دوز اول و دوم واکسن‌های فایزر ـ بیون‌تک و مدرنا به اندازه کافی مصونیت ایجاد کرده است. آن‌ها تأکید دارند که در حال حاضر باید تمرکز را روی واکسیناسیون افراد واکسینه‌نشده در آمریکا و کشورهای در حال توسعه دارای کمبود واکسن گذاشت.در یکی از اسناد سازمان غذا و داروی آمریکا آمده است که واکسن‌های دارای مجوز هنوز هم در برابر مراحل شدید بیماری کووید ـ ۱۹ و سیر کشنده آن کارایی دارند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پلیس آلمان ۴ نفر را به ظن برنامه‌ریزی برای حمله به یک کنیسه دستگیر کردبه گفته مقامات امنیتی آلمان بازداشت‌شدگان که یکی از آنها نوجوانی ۱۶ ساله است قصد داشتند با مواد منفجره به این کنیسه حمله کنند. چند رسانه آلمانی گزارش داده‌اند که مظنون ۱۶ ساله‌ اهل سوریه است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمریکا و بریتانیا به استرالیا برای ایجاد ناوگان زیردریایی اتمی کمک می‌کنندرئیس جمهور آمریکا شامگاه چهارشنبه از توافق ایالات متحده با بریتانیا برای کمک به استرالیا جهت ایجاد ناوگان زیردریایی های اتمی خبر داد و گفت این تصمیم در راستای مشارکت امنیتی سه جانبه جدید با تمرکز بر تامین ثبات و امنیت منطقه اقیانوس های هند و آرام است. جو بایدن در یک نشست مجازی سه جانبه توضیح...
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اعتراف سه مامور سابق اطلاعاتی آمریکا به هک شبکه‌های آمریکایی برای امارات در «پروژه کلاغ سیاه»🔺اعتراف سه مامور سابق اطلاعاتی آمریکا به هک شبکه‌های آمریکایی برای امارات در «پروژه کلاغ سیاه» این اعتراف بخشی از توافق با مقامات دولت فدرال آمریکا به منظور توقف پیگردهای بیشتر قضایی علیه این سه نفر است. امارات ؟!؟!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

راه دشوار آلمان برای رسیدن به دموکراسی | DW | 16.09.2021آلمان پس از جنگ جهانی دوم توانست یکی از استوارترین دموکراسی‌های جهان را بر روی ویرانه‌های ناسیونا‌ل‌سوسیالیسم بسازد. اما نادرست است اگر بپنداریم که نظام دموکراتیک در این کشور صرفا 'هدیه‌ی متفقین' بوده است. نویسنده: بهرام محیی بنظر میرسه مقاله مشکل داره .. فقط 'جمهوری ماینتس' چند بار تکرار شده اگر آلمان سالها طول کشید تا به دمکراسی واقعی نائل شود، ایران چند سال؟ اونایی که از به اصطلاح دمکراسی ایرانی دفاع می کنند، اینطور استدلال می کنند که در هیج جای دنیا دمکراسی واقعی حاکم نیست. حتی می گویند انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هم بر اساس تقلب و دستکاری افکار عمومی است هیتلر می گفت نبوغ آلمانها از بقیه مردم جهان بیشتره ؛؛ راست میگفت ولی زمانی این حرف بد شد که با کُشتن نژادهای دیگر همراه شد صدای خدا درآمد نابودش کرد خدا !!✋✋✋
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

مصاف پرسپولیس با الهلال برای صعود به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیاقرعه‌کشی مرحله یک‌چهارم نهایی برگزار شد مصاف پرسپولیس با الهلال برای صعود به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فرانسه سفرایش در آمریکا و استرالیا را برای مشورت به پاریس فراخوانددر پی تشدید تنش در روابط فرانسه با استرالیا و آمریکا، پاریس سفرای خود در این دو کشور را فراخواند. این تنش در پی لغو قرارداد فروش زیردریایی‌های فرانسوی به استرالیا موسوم به «قرارداد قرن» ایجاد شد. اختلاف خانوادگیه، دخالت نکنید. آمریکا حتی به متحدانش هم خیانت می کنه 🤣 امریکا و انگلیس، فرانسه رو دور زدن
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »