مخالفان دولت پاکستان به تظاهرات خود خاتمه دادند

20/11/2019 02:34:00 ب.ظ

پاکستان, تظاهرات

مخالفان دولت پاکستان به تظاهرات خود خاتمه دادند

20.11.2019اسلام‌آباد/خبرگزاری آناتولیاکرم خان دورانی، سخنگوی مخالفان دولت پاکستان امروز چهارشنبه در یک نشست خبری اعلام کرد: تظاهرات مخالفان معترض دولت پاکستان که حدود 20 روز پیش آغاز شده بود به هدف خود دست یافته و به همین دلیل آن را پایان می‌دهیم.وی افزود: از ساعات اولیه صبح امروز دستور آزاد شدن تردد در جاده هایی مسدوده شده را صادر کردیم. تظاهراتی که انجام دادیم فشار لازم را بر دولت وارد کرد و ممنوع الخروجی نواز شریف نخست‌وزیر سابق پاکستان لغو شد.

خان دورانی تاکید کرد که فردی را برای سمت ریاست کمیسیون مشترک انتخابات پاکستان پیشنهاد خواهند کرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

اعتراف صریح بازداشت‌شدگان اغتشاشات گیلان به آشوب و آسیب‌رسانی به اموال عمومی + فیلم- اخبار گیلان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

دولت آلمان: ایران به حق مردم برای اعتراض احترام بگذارد | DW | 18.11.2019دولت آلمان از جمهوری اسلامی خواست که 'به حق مردم به اعتراض' احترام بگذارد و برای حل بحران باب گفت‌وگو را با معترضان باز کند. پیشتر سپاه پاسداران اعلام کرده بود که با هرگونه ناامنی قاطعانه برخورد خواهد کرد.

وعده بسته حمایتی؛ آیا دولت ایران پولی برای کمک به ۱۸ میلیون خانوار دارد؟رئیس‌جمهوری ایران در در سفر استانی خود به کرمان بعد از آنکه از وضعیت دشوار اقتصاد ایران در شرایط تحریم گفت وعده داد که دولت قصد دارد به ۱۸ میلیون خانوار، ماهانه کمک‌هایی تحت عنوان 'بسته‌های حمایتی' ارایه کند اما با توجه به شرایط مالی دولت، آیا چنین پولی برای پرداخت وجود دارد؟

دشمنان به دنبال تسلیم دولت و ایجاد اغتشاشات در کشور هستندرئیس عقیدتی سیاسی دفتر فرماندهی معظم کل قوا: *به گفته کارشناسان ما در هر دهه شاهد فتنه‌هایی در کشور بوده‌ایم *باید ماهیت، عوامل و دست اندکاران فتنه ۲۵ آبان نیز مشخص و افشا شود *رهبری در جریان فتنه اخیر (۲۵ آبان) تمام هزینه‌های تصمیم اخیر را بر عهده گرفتند

پرداخت یارانه حمایتی دولت به مددجویان سازمان بهزیستی کشور/پرداخت مستمری آبان ماهرئیس سازمان بهزیستی از پرداخت مستمری آبان یک میلیون و ۸۰ هزار خانوار تحت پوشش خبر داد و گفت: یارانه بیش از ۱۰۰۰ مرکز نگهداری شبانه روزی معلولان، سالمندان، بیماران روانی مزمن و معلولان نیز تا پایان مهر برای هر فرد ۷۷۰ هزار تومان پرداخت شده است

بعیدی‌نژاد: افزایش قیمت بنزین نشانه اعتماد دولت و ملت است؛ سفیر ایران درست می‌گوید؟

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

سخنگوی مخالفان دولت پاکستان اعلام کرد تظاهراتی را که 2 روز پیش آغاز کرده بودند به هدف خود دست یافته و به همین دلیل به آن خاتمه می‌دهند.رویدادهای روز دوشنبه در رابطه با اعتراضات در ایران دولت آلمان: ایران به حق مردم برای اعتراض احترام بگذارد دولت آلمان از جمهوری اسلامی خواست که"به حق مردم به اعتراض" احترام بگذارد و برای حل بحران باب گفت‌وگو را با معترضان باز کند.Image caption حسن روحانی در کرمان یک وجه مشترک منبری‌ها و سیاستمداران، سخن گفتن‌ متناسب با حال و احوال مخاطبان است.به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین سعیدی رئیس عقیدتی سیاسی دفتر فرماندهی معظم کل قوا، با بیان اینکه به گفته کارشناسان ما در هر دهه شاهد فتنه‌هایی در کشور بوده‌ایم، گفت: در مورد سال 98 تحلیل این بود که با توجه به مجموعه تدابیر و هدایت‌های رهبر معظم انقلاب شرایط متفاوت پیش رفته است، اما متاسفانه برخی از بی‌تدبیری‌ها و عدم پیش‌بینی‌های لازم فتنه دیگری را رقم زد که ابعاد و گستردگی آن هنوز خیلی روشن نیست.

20.11. اولریکه دِمِر (Demmer)، معاون سخنگوی آنگلا مرکل صدراعظم آلمان روز دوشنبه ۲۷ آبان (۱۸ نوامبر) در نشستی خبری در برلین ایران را فرا خواند که به"حق مشروع مردم ایران برای اعتراض به افزایش بهای بنزین" احترام بگذارد.2019 اسلام‌آباد/خبرگزاری آناتولی اکرم خان دورانی، سخنگوی مخالفان دولت پاکستان امروز چهارشنبه در یک نشست خبری اعلام کرد: تظاهرات مخالفان معترض دولت پاکستان که حدود 20 روز پیش آغاز شده بود به هدف خود دست یافته و به همین دلیل آن را پایان می‌دهیم. این سخنان رئیس‌جمهوری ایران از آن بابت تازگی داشت و باید آن را متناسب با مخاطبانی جدید، تلقی کرد که تا پیش از این هر جا تریبونی بود و فرصتی به دست می‌آمد، مسوولان دولتی و سیاسی از کم‌اثر بودن تحریم‌ها یا برنامه‌ریزی‌هایی دقیق برای روزهای دشوار سخن می‌گفتند. وی افزود: از ساعات اولیه صبح امروز دستور آزاد شدن تردد در جاده هایی مسدوده شده را صادر کردیم.» اولریکه دمر، معاون سخنگوی صدراعظم آلمان معاون سخنگوی صدراعظم آلمان افزود، دولت ایران باید با اعلام آمادگی خود برای گفت‌وگو با معترضان به اعتراضات کنونی پاسخ دهد. تظاهراتی که انجام دادیم فشار لازم را بر دولت وارد کرد و ممنوع الخروجی نواز شریف نخست‌وزیر سابق پاکستان لغو شد. حجت‌الاسلام سعیدی با بیان این‌که انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اولین انتخابات پس از چهل سالگی انقلاب و بیانیه گام دوم انقلاب است، گفت: حضور مردم و هدفمندی حضور در این عرصه بسیار تعیین کننده است.

خان دورانی تاکید کرد که فردی را برای سمت ریاست کمیسیون مشترک انتخابات پاکستان پیشنهاد خواهند کرد. او در این راستا همچنین تأکید کرد که آزادی بیان و انجام اعتراضات مسالمت‌آمیز حقوقی است که باید آن‌ها را رعایت کرد. وابستگی بودجه دولت به نفت ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۸ منبع: قوانین بودجه ایران در گزارش‌های مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی از بودجه امسال، میزان وابستگی پیدا و پنهان بودجه ۹۸ به نفت با احتساب برداشت از صندوق توسعه ملی تا ۴۱ درصد افزایش می‌یابد. مولانا فضل الرحمان رهبر حزب جمعیت علمای پاکستان نیز طی سخنانی در جمع معترضانی که در شهر بنو خیابان را مسدود کرده بودند گفت: تظاهرات خود را برای جلوگیری از تاثیر منفی در زندگی روزمره شهروندان پایان می دهیم. . دولت آلمان یا موضعی نمی‌گیرد یا اینکه خود را پشت حرف‌های دیپلماتیک پنهان می‌کند.