مخالفان دولت پاکستان به تظاهرات خود خاتمه دادند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی مخالفان دولت پاکستان اعلام کرد تظاهراتی را که 2 روز پیش آغاز کرده بودند به هدف خود دست یافته و به همین دلیل به آن خاتمه می‌دهند.

اکرم خان دورانی، سخنگوی مخالفان دولت پاکستان امروز چهارشنبه در یک نشست خبری اعلام کرد: تظاهرات مخالفان معترض دولت پاکستان که حدود 20 روز پیش آغاز شده بود به هدف خود دست یافته و به همین دلیل آن را پایان می‌دهیم.

وی افزود: از ساعات اولیه صبح امروز دستور آزاد شدن تردد در جاده هایی مسدوده شده را صادر کردیم. تظاهراتی که انجام دادیم فشار لازم را بر دولت وارد کرد و ممنوع الخروجی نواز شریف نخست‌وزیر سابق پاکستان لغو شد.مولانا فضل الرحمان رهبر حزب جمعیت علمای پاکستان نیز طی سخنانی در جمع معترضانی که در شهر بنو خیابان را مسدود کرده بودند گفت: تظاهرات خود را برای جلوگیری از تاثیر منفی در زندگی روزمره شهروندان پایان می دهیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دولت آلمان: ایران به حق مردم برای اعتراض احترام بگذارد | DW | 18.11.2019دولت آلمان از جمهوری اسلامی خواست که 'به حق مردم به اعتراض' احترام بگذارد و برای حل بحران باب گفت‌وگو را با معترضان باز کند. پیشتر سپاه پاسداران اعلام کرده بود که با هرگونه ناامنی قاطعانه برخورد خواهد کرد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

وعده بسته حمایتی؛ آیا دولت ایران پولی برای کمک به ۱۸ میلیون خانوار دارد؟رئیس‌جمهوری ایران در در سفر استانی خود به کرمان بعد از آنکه از وضعیت دشوار اقتصاد ایران در شرایط تحریم گفت وعده داد که دولت قصد دارد به ۱۸ میلیون خانوار، ماهانه کمک‌هایی تحت عنوان 'بسته‌های حمایتی' ارایه کند اما با توجه به شرایط مالی دولت، آیا چنین پولی برای پرداخت وجود دارد؟
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

دشمنان به دنبال تسلیم دولت و ایجاد اغتشاشات در کشور هستندرئیس عقیدتی سیاسی دفتر فرماندهی معظم کل قوا: *به گفته کارشناسان ما در هر دهه شاهد فتنه‌هایی در کشور بوده‌ایم *باید ماهیت، عوامل و دست اندکاران فتنه ۲۵ آبان نیز مشخص و افشا شود *رهبری در جریان فتنه اخیر (۲۵ آبان) تمام هزینه‌های تصمیم اخیر را بر عهده گرفتند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پرداخت یارانه حمایتی دولت به مددجویان سازمان بهزیستی کشور/پرداخت مستمری آبان ماهرئیس سازمان بهزیستی از پرداخت مستمری آبان یک میلیون و ۸۰ هزار خانوار تحت پوشش خبر داد و گفت: یارانه بیش از ۱۰۰۰ مرکز نگهداری شبانه روزی معلولان، سالمندان، بیماران روانی مزمن و معلولان نیز تا پایان مهر برای هر فرد ۷۷۰ هزار تومان پرداخت شده است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بعیدی‌نژاد: افزایش قیمت بنزین نشانه اعتماد دولت و ملت است؛ سفیر ایران درست می‌گوید؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »