مخالفت رسمی شرکت فولاد مبارکه با سرمربیگری قلعه‌نویی در تیم ملی- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم - Tasnim

04/02/2020 08:47:00 ق.ظ

شرکت فولاد مبارکه سپاهان با صدور بیانیه‌ای با حضور امیر قلعه‌نویی در تیم ملی فوتبال ایران و جدایی او از سپاهان مخالفت کرد.

قلعه‌نویی, فوتبال

مخالفت رسمی شرکت فولاد مبارکه با سرمربیگری قلعه‌نویی در تیم ملی شرکت فولاد مبارکه سپاهان با صدور بیانیه‌ای با حضور امیر قلعه‌نویی در تیم ملی فوتبال ایران و جدایی او از سپاهان مخالفت کرد

شرکت فولاد مبارکه سپاهان با صدور بیانیه‌ای با حضور امیر قلعه‌نویی در تیم ملی فوتبال ایران و جدایی او از سپاهان مخالفت کرد.

، امیر قلعه‌نویی یکی از گزینه‌های فدراسیون فوتبال برای سرمربیگری تیم ملی بود و مذاکراتی نیز با این مربی انجام شد، اما با توجه به مخالفت باشگاه سپاهان چالش‌هایی در این مسیر ایجاد شد. با این حال فدراسیونی‌ها همچنان به حضور قلعه‌نویی در تیم ملی اصرار داشتند اما روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه که مالک باشگاه سپاهان است در  در صفحه اینستاگرام منسوب به این شرکت بیانیه‌ای صادر و اعلام کرد که به حضور او در سپاهان نیاز دارد.

بیانیه روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه به شرح زیر است:«بسم‌الله الرحمن الرحیمروزهای اخیر با انتشار اخبار ضد و نقیض پیرامون سرمربی حرفه‌ای و ارزنده تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان و به کارگیری ایشان در تیم ملی، جامعه ورزش دوست اصفهان سؤالاتی را در این خصوص مطرح کرده‌اند که لازم است شرکت فولاد مبارکه اصفهان نه به عنوان صاحب این باشگاه بلکه در قامت یک شهروند مسئول که حیات خود را مدیون مردم دلیر ایران و خصوصاً اصفهان می‌داند، در این خصوص مطالبی را عنوان کند. از آنجا که تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان متعلق به کل ایران است و همواره شایستگی خود را در لیگ آسیا به اثبات رسانده، لازم است مانند دیگر موضوعات مطرح شده در خصوص فولاد مبارکه به عنوان بزرگترن دستاورد صنعتی انقلاب اسلامی ایران، این موضوع نیز به صورت شفاف برای مردم عزیز ایران بیان شود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

میراث حماسه|دستاوردهای دفاع مقدس؛ از سخنان یک زندانی درباره حاج قاسم تا تاثیر پیکر شهدا +فیلم- اخبار فرهنگ حماسه و مقاومت - اخبار فرهنگی تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

روایت گفت‌وشنود «غلامرضا حیدری» با یکی از اعضای شورای نگهبان درباره ردصلاحیتشگفت وشنود حیدری، نماینده تهران با عضو شورای نگهبان درباره رد صلاحیتش: *به من گفتند چرا در نطق خود گفتی هزینه‌های فعالیت برون مرزی ما در سوریه و یمن زیاد است و تحریم‌ها اثر گذاشته است *نکته دیگری که مطرح کردند این بود که چرا گفتی کشور خوب اداره نمی‌شود درسته اگر نماینده از معده شریف صبحت کنه اخراجش واجب هست لطفا حقوق که گرفتی به بیت المال برگردان خب بدبخت چرا گفتی؟؟؟؟ باید دستمال پهن میکردی زیر خایه عاقا خ.ر. عظما این هوا. نگاه کن ببین بقیه چجوری تایید شدند. سگ زرد برادر شغال. رای بی رای.

چاووش‌اوغلو با لاوروف به صورت تلفنی گفتگو کرد- خبرگزاری آناتولی

برخورد موشک سپاه با هواپیمای اوکراینی؛ شاهد از آسمان رسید- ۶۰ دقیقه ۱۴ بهمنانتشار فایلی صوتی در رسانه های اوکراین، ابعادی تازه و تکان دهنده از ماجرای ساقط شدن هواپیمایی را روشن می کند، که نزدیک به یک ماه پیش سرنگون شد. یک روایت دست ... Netanyahu's last stand before ousted.....? خر خدا ؛خودشون گفتن که زدن. بی بی سی باز داری اسکی میری و موج‌سواری میکنی و دوباره خانواده های حادثه هواپیما رو جریحه دار کنی بخاطر منافع کسایی که بهتون پول میدن علیه ایران اخبار کذب بگویید بی سوادها هواپیما وقتی دچار انواع حوادث میشه حداقل ۶ماه طول میکشه باید همه چیز بررسی شه نمیشه همون اول بگن موشک خورده

دیدار الغنوشی با نمایندگان اتحادیه وکلای عربرئیس مجلس و رهبر حزب النهضه تونس و نمایندگان اتحادیه وکلای عرب به رهبر دبیرکل آن دیدار و گفت‌وگو کردند. - خبرگزاری آناتولی

کمک 120 هزار دلاری مدیریت فرودگاه استانبول به چین برای مقابله با کروناTurkBahman پاداش آزار و اذیت تورکهای اویغور هست؟ مگر ترکها کم مشکل دارن که به چین ضد ترک کمک میکنید؟

خوان گوایدو سفر بین‌المللی خود را بدون دیدار با ترامپ پایان دادرئیس جمهوری خودخوانده ونزوئلا اعلام کرد پس از میامی به کشورش باز می‌گردد و به تلاش برای سرنگونی دولت نیکلاس مادورو ادامه می‌دهد. اینم فهمیده ترامپ حقه بازه مهره سوخته CIA

خبرگزاری تسنیم ، امیر قلعه‌نویی یکی از گزینه‌های فدراسیون فوتبال برای سرمربیگری تیم ملی بود و مذاکراتی نیز با این مربی انجام شد، اما با توجه به مخالفت باشگاه سپاهان چالش‌هایی در این مسیر ایجاد شد.غلامرضا حیدری در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: من بر اساس توصیه‌های موجود و عرقی که به تقویت هرچه بیشتر نظام جمهوری اسلامی داشتم و با توجه به سابقه چند دوره نمایندگی با توجه به تجربیاتی که داشتم در انتخابات مجلس یازدهم نیز ثبت نام کردم که هیئت اجرایی صلاحیت من را تایید و هیئت نظارت رد کرد؛ همچنین بنا به توصیه دوستان همفکر نسبت به این رد صلاحیت اعتراض کردم، البته من در اعتراض خود تقاضای وقت ملاقات نکرده بودم اما شورای نگهبان هفته قبل تماس گرفتند و گفتند صبح جمعه قراری با آقای کدخدایی برایم گذاشتند.03..

با این حال فدراسیونی‌ها همچنان به حضور قلعه‌نویی در تیم ملی اصرار داشتند اما روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه که مالک باشگاه سپاهان است در  در صفحه اینستاگرام منسوب به این شرکت بیانیه‌ای صادر و اعلام کرد که به حضور او در سپاهان نیاز دارد. بیانیه روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه به شرح زیر است: «بسم‌الله الرحمن الرحیم روزهای اخیر با انتشار اخبار ضد و نقیض پیرامون سرمربی حرفه‌ای و ارزنده تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان و به کارگیری ایشان در تیم ملی، جامعه ورزش دوست اصفهان سؤالاتی را در این خصوص مطرح کرده‌اند که لازم است شرکت فولاد مبارکه اصفهان نه به عنوان صاحب این باشگاه بلکه در قامت یک شهروند مسئول که حیات خود را مدیون مردم دلیر ایران و خصوصاً اصفهان می‌داند، در این خصوص مطالبی را عنوان کند. آنچه به عنوان اتهام با من در میان گذاشتند اظهارنظرهای سیاسی من بود؛ گفتند در نطق خود گفته‌اید که"ما سفارت آمریکا را اشغال کردیم و نقطه آغازین شروع جنگ تحمیلی همین موضوع بوده و بعد از فتح خرمشهر جنگ را تا نوشیدن جام زهر ادامه دادیم"، چرا این را گفتی؟ جنگ را امام ادامه دادند و گفتند که یک لحظه هم پشیمان نیستند. از آنجا که تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان متعلق به کل ایران است و همواره شایستگی خود را در لیگ آسیا به اثبات رسانده، لازم است مانند دیگر موضوعات مطرح شده در خصوص فولاد مبارکه به عنوان بزرگترن دستاورد صنعتی انقلاب اسلامی ایران، این موضوع نیز به صورت شفاف برای مردم عزیز ایران بیان شود.. کارنامه فولاد مبارکه طی چهار دهه فعالیت مجاهدانه در جبهه صنعت کشور مبین این مهم است که این ابرکارخانه، خود را تنها به عنوان بزرگترین تولید کننده فولاد در خاورمیانه ندانسته و مسئولیتی والاتر در جهت افزایش امید در جامعه برای خود قائل است. نماینده مردم تهران در مجلس یادآور شد: نکته دیگری که در این جلسه مطرح کردند این بود که چرا گفتی"کشور خوب اداره نمی‌شود و اختیار یکجا و مسئولیت جای دیگر است و باید تغییر ساختار ایجاد شود"، من در توضیح خود گفتم مهمترین دلیلش اصطکاکی بوده که همواره وجود داشته است و این نشان می‌دهد یک جای کار ایراد دارد و ساختار باید اصلاح شود. اکنون تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان نیز در آستانه کسب افتخارات پیش‌رو مانند گذشته با حمایت هواداران و مسئولان محترم، عزم آن دارد تا با تمرکز بر اهداف پیش‌بینی شده و پرهیز از حواشی ایجاد شده، برگ زرین دیگری بر دفتر افتخارات ورزشی کشور ورق بزند.

لذا مجموعه بزرگ فولاد مبارکه اصفهان در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود و تأمین نظر هواداران باشگاه سپاهان، ادامه حضور جناب آقای قلعه‌نویی در سپاهان به عنوان یک سرمربی پر افتخار را لازم دانسته، اعلام می‌دارد همچون گذشته همگام با مردم و هواداران برای ادامه حس امید و قهرمانی این تیم همه تلاش خود را جهت حفظ آرامش و سربلندی نام این باشگاه معطوف خواهد کرد. حیدری همچنین خاطرنشان کرد: در بخش دیگری از این گفت‌وگو به من گفتند چرا در نطق خود گفتی"هزینه‌های فعالیت برون مرزی ما در سوریه و یمن زیاد است و تحریم‌ها اثر گذاشته است و تا زمانی که روابط ما با دنیا حسنه نشود اوضاع بهتر نمی‌شود؟" من گفتم روی هزینه های برون مرزی نقد دارم، هنر ما در این است که در روابط خارجی بالانسی برقرار کنیم و منافع ملی کشور را در این وضع نمی‌بینم. امیدواریم با حمایت‌های هواداران و مسئولان محترم، تیم پر افتخار سپاهان همچنان نوید بخش امید روزهای پرنشاط برای مردم و طرفداران این تیم پر افتخار باشد. روابط عمومی فولاد مبارکه اصفهان». حیدری ادامه داد: من همچنین در توضیحاتم گفتم من مهندس برق بودم و بعد از نمایندگی در مجلس دوم و سوم با مشورت مرحوم دکتر سید محمود حسابی مدیریت خواندم و ذهنیتم باز شد و دیگر دنیا را فقط خودم و اطرافیانم ندیدم بلکه وسیع تر دیدم و رویکرد من انتقادی شد، تفکر انتقادی از مهمترین عوامل تاثیرگذار بعد از رنسانس بود که نقطه عطفی در توسعه یافتگی کشورها بود و حالا نگاه رو به جلو دارم. .