مخالفت‌ها با طرح ممنوعیت نگهداری از حیوان خانگی؛ «به لطف سگم از افسردگی نجات یافتم»

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 70 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 31%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مخالفت‌ها با طرح ممنوعیت نگهداری از حیوان خانگی؛ «به لطف سگ‌ام از افسردگی نجات یافتم» این گزارش را بخوانید:

افسانه، معمار است و به روزهایی از زندگی‌اش اشاره دارد که افسردگی بلای جانش شده بود و داشتن سگ توانست به روند خروج او از بحران افسردگی کمک کند.

حالا مدتی است که زمزمه‌های تصویب طرحی در پارلمان ایران بسیاری از ایرانیان طرفدار نگهداری از حیوانات خانگی را عصبانی و نگران کرده است؛ طرحی با موضوعیت «ممنوعیت نگهداری از حیوانات خانگی» و جریمه صاحب آن در صورت تخلف از قوانین وضع شده. شهروندان ایرانی و به ویژه آنهایی که حیوانات خانگی از جمله سگ و گربه در منزلشان نگهداری می‌کنند با این طرح و تصویب آن در مجلس شورای اسلامی ایران مخالفند.

افسانه درباره تبعات این طرح برای افرادی مانند او می‌گوید: «مجبور می‌شویم حیوان خانگی‌مان را کمتر بیرون ببریم که این وضعیت هم به ما و هم به حیوان استرس زیادی وارد می‌کند.»پارلمان ایران ۱۸ آبان طرح «صیانت حقوق عامه در مقابل حیوانات خطرناک و مضر» را اعلام وصول کرد. این طرح در صورت تصویب به قانون مجازات اسلامی الحاق خواهد شد.با این حال، این شهروند ایرانی به مادرش اشاره می‌کند که در ابتدا به دلیل باورهای مذهبی از نگهداری سگ امتناع می‌کرد و حالا عاشق او شده است.

موسی غضنفرآبادی، نماینده مجلس نیز می‌گوید: «با کلیات طرح ارایه شده موافقم اما حتما با بندهایی از ‌آن مخالفت خواهم کرد.»علیرضا که خودش صاحب دو سگ از مخالفان طرح است اما در عین حال از برخی رفتارهای مردم نیز در شکل‌گیری چنین طرحی انتقاد کرده و می‌گوید: «این طرح انسانی نیست و معلوم نیست از کجا آمده است. البته این نکته را بگویم که فقط سگ داشتن نیست، گاهی مردم سگ را بیرون می‌برند و مدفوع آن را جمع نمی‌کنند و این مساله دیگران را اذیت می‌کند و در شکل‌گیری چنین طرح‌هایی نیز موثر است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بسیار جای افسوسی اس که میگی به لطف سک نجات یافتی او ادم دیوانه به لطف خداوند مهربان انسان صحت یاب میشه تمام چیز های که هست شده لطف خداوند مهربان است کمی بشرم

به درستی یا غلط بودن طرح کار نداریم ولی آیا اولویت الان کشور این مسائله یا اینکهبرا رد گم کردنه؟ یعنی مثلا بورس وسهامدارا یا معلما وکارمندا اولویت ندارن؟!!!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انتخاب عجیب دفتر امور مشترک؛ نایب رییس نجات غریق در کارگروه خودروهای تاریخی!انتخاب عجیب دفتر امور مشترک؛ نایب رییس نجات غریق در کارگروه خودروهای تاریخی! در اقدامی عجیب از سوی دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها، نایب رییس فدراسیون نجات غریق به عنوان عضو کارگروه صیانت از خودروهای تاریخی منصوب شد. میتونم بپرسم کجاش عجیب طرف شش کلاس سواد داره ریس جمهوره! No matter where the good things are, Muslims will be united again, and regain their lost status. The whole world will witness and respect the true beauty of Islam. A divine dream of Qasim in 2015. Could he be the future Imam Al Mahdi? مشاور امنیت ملی امارات مدل جمزباندی اومد ایران یه هفته بعد بنت رفت امارات چه پیامی از ایران به اسرائیل داده شد؟ پشت پرده ایران تسلیم اسرائیل شد؟! عرازشه بلندتر ضجه بزنید
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تاکید وزیر کشور بر ضرورت بهره‌گیری از راهکارهای علمی و تحقیقاتی در موضوع کاهش آلودگی هواوزیر کشور تاکید کرد: موضوع آلودگی هوا از مهم‌ترین چالش‌های کلانشهرهای کشور است و باید با استفاده از روش‌های علمی و فناورانه به سمت مدیریت این مساله در کشور برویم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نیویورک‌تایمز: اسرائیل پیش از حمله به تاسیسات اتمی ایران با آمریکا مشورت کرده بود«نیویورک تایمز» در گزارشی نوشته است، اسرائيل پیش از انجام دو حمله در ماه‌های گذشته به تجهیزات اتمی و موشکی ایران، با آمریکا مشورت کرده است.منظور از حملات
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

واکنش‌ها به ضرب و جرح گوهر عشقی؛ حامد اسماعیلیون: رذالت، جهل، و جنایت ماندنی نیست🔺 واکنش‌ها به ضرب و جرح گوهر_عشقی ؛ حامد اسماعیلیون : رذالت، جهل، و جنایت ماندنی نیست ▪ پس از انتشار تصاویر و اخبار حمله به مادر ستار_بهشتی طی روزهای گذشته، بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی به این سوءقصد واکنش نشان داده‌اند. ⬇ بیشتر بخوانید: ضاربین، اسید پاش های ولایی هستند که تغییر شغل داده و به عنوان ضابطین قوه قضاییه تبدیل شدن، ولی ذات انها یکیست و بی شعوری، جهل و نادانی و خوی ادم کشی در انها نهادینه شده Free_Afghanistan✌️ Muhammad Qasim Ibn Abdul Karim has seen many dreams in which Allah and Prophet Muhammad (PBUH) advised him to follow the straight path and the things he should avoid. All these dreams confirm the message of Quran and hadith. He is the Imam Al-Mahdi!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وضعیت بغرنج بیمارستان‌های افغانستان پس از توقف کمک‌های بین المللیبا قطع بسیاری از کمک‌های بین المللی به نظام بهداشتی افغانستان، بیمارستان‌های این کشور با وضعیت بسیار بغرنجی روبرو شده‌اند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

باقری: به حصول توافق خوشبین‌ام اما ساده‌اندیش نیستمباقری: *به حصول توافق خوشبین‌ام اما ساده‌اندیش نیستم *نگاه ما به توافق به هیچ وجه حداکثری نبوده و نیست *در این مدت ندیدم رویکرد طرف‌های مختلف در مذاکرات مخل روند گفتگوها باشد *مثل هیات‌های قبلی که هیات در کوبورگ مستقر می‌شدند در آن اقامت نداریم آقای باقری تو یک احمقی که از نام برجام اکراه داری تامام دیکتاتور چلاغ هرروز منفورتر هرروز منزوی تر خودزنی کردی دیکتاتور! یک ایران پشت سر گوهرعشقی است. مانا نیستانی البته بله ولی شما ۴۰ نفر وزنان برا چی
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »