مخازن آب سدهای تهران 27 درصد کاهش یافت

12/02/1401 12:51:00 ب.ظ

مخازن آب سدهای تهران 27 درصد کاهش یافت مدیر دفتر بهره برداری از تاسیسات آبی و برق‌آبی شرکت آب منطقه‌ای تهران گفت مخازن آب سدهای تهران نسبت به سال گذشته 27 درصد کاهش یافته است.

مدیر دفتر بهره برداری از تاسیسات آبی و برق‌آبی شرکت آب منطقه‌ای تهران گفت مخازن آب سدهای تهران نسبت به سال گذشته 27 درصد کاهش یافته است. - خبرگزاری آناتولی 02.05.

2022 تهران/ خبرگزاری آناتولی محمد شهریاری، مدیر دفتر بهره‌برداری از تاسیسات آبی و برق‌آبی شرکت آب منطقه‌ای تهران گفت: میزان ورودی آب به مخازن سدهای تهران از ابتدای سال آبی جاری تا الان 630 میلیون متر مکعب است که نسبت به مدت مشابه سال آبی گذشته با ورودی 863 میلیون متر مکعب کاهش 27 درصدی را نشان می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری ایرنا، وی افزود: با فعالیت سامانه بارشی اخیر گرچه وضعیت بارش‌ها بهتر شده است، اما همچنان نسبت به دوره متوسط درازمدت 53 ساله 30 درصد کاهش بارش داریم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

نسل‌های جدید به آشنایی بیشتر با امام بزرگوار نیازمندند/امام را نمی‌شود تحریف کرد

رهبر انقلاب تاکید کردند: همه ما نیازمندیم با ابعاد شخصیت چندبعدی و باعظمت حضرت امام خمینی بیشتر آشنا شویم. ادامه مطلب >>

یک قبرستان بین‌المللی در دل یک باغ قدیمی در تهراناین‌جا محل دفن سربازانی دور از وطن است. سربازانی که هر کدام در جایی دیگر خانه و خانواده داشته‌اند. این‌جا گورستان کمیسیون جنگ‌های مشترک‌المنافع است؛ تنها آرامستان بین‌المللی در ایران. شهروند‌خبرنگار «ملکه الیزابت» وقتی بعد از جنگ جهانی دوم از ایران دیدن می‌کرد، دستور داد تا برای جان‌باختگان قوای متفقین، در تهران گورستانی در دل باغ قلهک درست شود. متفقینی که یکی روس بود و یکی دیگر هندی یا انگلیسی و یا لهستانی و غیره. شهروند‌خبرنگار

احضار سفیر سوئد در تهران در روزهای پایانی محاکمه حمید نوریوزارت خارجه ایران، سفیر سوئد در تهران را با هدف اعلام «اعتراض شدید» جمهوری اسلامی به برگزاری دادگاه حمید نوری و صدور کیفرخواست دادستان این کشور با اشد MolaniaHiwa مشخص بود

تاکید بر لزوم هماهنگی تهران و دوشنبه برای تامین امنیت در منطقهدر گفتگوی تلفنی روسای جمهور ایران و تاجیکستان مطرح شد: تاکید بر لزوم هماهنگی تهران و دوشنبه برای تامین امنیت در منطقه 🤣🤣🤣🤣 لعنت بر حکومت کومونیست ایران

ابراز نگرانی مجدد تهران نسبت به امنیت نمایندگی‌های ایران در افغانستانامیرعبداللهیان به سرپرست وزارت خارجه طالبان: از تهدیدات احتمالی نسبت به نمایندگی‌های ایران در افغانستان نگرانیم؛ خواستار اتخاذ تدابیر امنیتی کامل برای آن‌ها هستیم خوب تو نمایندگی هامون مستشاری نظامی و نیروی نظامی و تکاور اعزام کنیم و خودمون حفاظتشون کنیم! اون دیار ک سر و صاحابی نداره و کسی مسئولیت قبول نمیکنه . خودمون کاری کنیم.

تازه‌ترین تلاش اروپایی‌ها برای «نجات برجام»؛ پیشنهاد سفر دوباره انریکه مورا به تهرانروزنامه وال استریت جورنال نوشته که آقای مورا برای بازگشت به تهران و دیدار با همتایان ایرانی خود اعلام آمادگی کرده، اما ایران هنوز به این پیشنهاد پاسخ نداده است.

اراضی واحدهای نهضت ملی در استان تهران مشخص شد/ کاهش آورده اولیه برای دهک‌های کم درآمد به ۲۰ میلیون تومانمدیرکل راه‌ و شهرسازی استان تهران با بیان اینکه 720 هزار متقاضی نهضت ملی مسکن برای استان تهران ثبت نام کرده‌اند، گفت:‌ اراضی مسکن نهضت ملی مسکن در استان تهران مشخص شده است.