محکومیت سگ‌آزار شفتی به نگهداری از حیوانات مصدوم

05/05/1398 12:51 ب.ظ

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شفت: دادگستری شهرستان شخصی که اقدام به سگ آزاری در این شهرستان کرده بود را برای کمک به حیوانات تحت مراقبت و فراگیری نحوه نگهداری حیوانات مصدوم به مدت چهار ساعت روزانه و به میزان ۲۰۰ ساعت محکوم کرده است.

رشت - ایرنا - رئیس اداره حفاظت محیط زیست شفت از محکومیت شخصی که اقدام به سگ آزاری در این شهرستان کرده بود، خبر داد و حکم صادرشده از سوی دادگستری را نگهداری او از حیوانات مصدوم اعلام کرد. وی با قدردانی از دستگاه قضایی برای حکم زیست محیطی (سبز) اضافه کرد: این اداره با هر گونه خشونت علیه حیوانات و حیوان آزاری که موجب جریحه دار شدن احساسات حامیان محیط زیست است ، برخورد می کند.

شهرستان شفت با دو بخش مرکزی و احمدسرگوراب، در 25 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است.

بر اساس گزارشی از روابط عمومی محیط زیست گیلان به ایرنا، طبق گزارش های مردمی و گشت و کنترل همکاران یگان حفاظت پاسگاه سرمحیط بانی سراوان، حاشیه رودخانه سفیدرود مورد پایش و گشت و کنترل کامل قرار گرفت و براساس دستور دادستان به پاسگاه انتظامی و اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رشت ، چند نفر از متخلفان حین برداشت شن و ماسه دستگیر و ادوات جرم آنان شامل سه دستگاه کامیون کمپرسی خاور توقیف شد.

ادامه مطلب:
IRNA_1313 »

؟؟!!عجب عدالت گستری 👏👏👏👏

آمریکا از کره شمالی خواست از دست زدن به اقدامات تحریک آمیز بیشتر خودداری کندبه دنبال آزمایش‌های موشکی اخیر کره شمالی، دولت آمریکا روز پنجشنبه سوم مرداد از پیونگ یانگ خواست از دست زدن به اقدامات تحریک ‌آمیز بیشتر خودداری کند. مورگان اورتگاس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در نشست یه زمانی رهبر کره شمالی عطسه میکرد آمریکا میگفت مارو تهدید کرد اما الان چون پروژه ایرانه زیردریایی اتمی رو کنن،موشک بزنن علنا کره جنوبی رو تهدید کنن یا آمریکارو فقط این خانم میاد میگه تحریکمون!!!!نکن واقعا سیاست جالبیه مهم اینه امنیت عربها به خطر نیوفته

دولت فدرال آمریکا اجرای حکم اعدام را پس از دو دهه از سر می‌گیرد«وزارت دادگستری حاکمیت قانون را اقامه می‌کند، و ما این را به قربانیان و خانوادهٔ آنها مدیونیم که حکم نظام قضایی خود را (در مورد محکومان) به اجرا درآوریم.»

بی‌اعتنایی بازار نهاده‌های دامی به توقف کشتی‌های ایرانی در بنادر برزیل / شکست تلاش‌های امریکا علیه امنیت غذایی ایرانچند روز پیش دو کشتی ایرانی حامل نهاده‌های دامی در یکی از بنادر برزیل متوقف شد. علت توقف این کشتی‌ها عدم سوخت رسانی توسط برزیلی‌ها به دلیل تحریم‌های سختگیرانه امریکا است. با توجه به اینکه برزیل بزرگترین تامین کننده نهاده‌های دامی کشور است انتظار می‌رفت شاهد شوک به بازار نهاده‌های دامی و افزایش قیمت باشیم، اما بازار تا امروز نسبت به این مشکل بی‌اعتنا بوده است، بی‌اعتنایی که به گفته کارشناسان دلیل آن رفتار هوشمندانه ایران برای تامین به موقع ذخایر قبل از ایجاد بحران توسط امریکا است.

دادگاه قانون اساسی ترکیه رأی به لغو محکومیت ۹ دانشگاهی داد | DW | 27.07.2019دادگاه قانون اساسی ترکیه روز جمعه چهارم مرداد (۲۶ ژوئیه) محکومیت ۹ تن از دانشگاهیان ترکیه را که پیش از این به دلیل امضای 'طومار صلح' به 'تبلیغ تروریسم' متهم و سپس محکوم شناخته شدند، 'ناعادلانه' تشخیص داد.

نصف ارزهای صادراتی برنگشتنصف ارزهای صادراتی برنگشت بعد از آخرین اظهارنظرهای مسئولان اقتصادی درباره بازگشت حدود ۱۸.۵ میلیارد دلار از مجموع ۴۰ میلیارد دلار ارزهای صادراتی مربوط به سال گذشته، هنوز بعد از گذشت چهار ماه از سال جدید خبری از بازگشت نیمی دیگر از این ارزها نیست واقعا چه انسانهای متدینی که آش رو با جاش خوردن سوال شرعی این دزدی یا اختلاس حکم هر کدام چیه واقعا چیه 😂🤣 آقاي روحاني در سال ٩٣فر مودند ما پسر خاله ودختر خاله نداريم اگر رانت نباشد اقتصاد نجات پيدا مي كند امروز فاميل آقاي رئيس جمهور را در امور كشور ودزدي هاي بزرگ نام ببريم طوماري مي شود ومتاسفانه كل كشور دردست همين فاميل هاي ناكار آمد مسئولان است كه اميدي به بهبودي نيست

جنگ پهپادها؛ اصرار از آمریکا انکار از ایرانامیر حاتمی، وزیر دفاع ایران با رد ادعای آمریکا مبنی بر ساقط کردن پهپاد ایران بر فراز خلیج فارس گفت:« هیچ پهپادی از ما ساقط نشده است و پهپادهای ما به طور مرتب در حال انجام ماموریت‌های خود هستند.»