محکومیت برادران واثقی به پنج‌سال حبس تعزیری

29/05/1399 02:12 ق.ظ

علی و رضا_واثقی دو برادر و فعال_مدنی تُرک به ترتیب به ۳ و ۲ سال حبس تعزیری محکوم شدند. اتهام این افراد «مشارکت در تبانی برای ارتکاب جرم علیه امنیت ملی کشور از طریق چاپ شبنامه و فعالیت تبلیغی علیه نظام» اعلام شده است. اخبار_ایران اردبیل

شعبه یک دادگاه انقلاب اردبیل به ریاست قاضی مهدوی‌راد این حکم را صادر کرده است. اتهام این افراد «مشارکت در تبانی برای ارتکاب جرم علیه امنیت ملی کشور از طریق چاپ شبنامه و فعالیت تبلیغی علیه نظام» اعلام شده است.

بنابه به گفته یکی از نزدیکان خانواده واثقی این حکم روز سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ به صورت شفاهی به این دو برادر ابلاغ شده است. این حکم با استناد به گزارش اداره اطلاعات و بدون توجه به اقاریر این دو فعال مدنی مبنی بر بی‌اطلاعی آنها از وجود شب‌نامه‌های ادعایی، صادر شده است.

این دو برادر همچنین متهم هستند که آثار ضرب و جرحی که توسط نیروهای امنیتی بر بدنشان صورت گرفته را پس از آزادی در شبکه‌های مجازی منتشر کرده‌اند. علی و رضا واثقی شامگاه چهارشنبه ۲۱ خرداد امسال در محل کار خود همراه با ضرب و شتم بازداشت و در تاریخ ۲۷ خرداد با تودیع قرار وثیقه به صورت موقت و تا پایان مراحل دادرسی آزاد شدند. headtopics.com

محل کسب این فعالین نیز روز پنج‌شنبه ۲۲ خردادماه توسط ماموران اداره اطلاعات مورد بازرسی قرار گرفت. در جریان این بازرسی تعدادی از وسایل شخصی و کامپیوتر آنان ضبط شده است.

ادامه مطلب:
iranwire »

فدراسیون فوتبال: فیفا درباره ویلموتس رأیی به ما واصل نکرده است- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم - Tasnimفدراسیون فوتبال: درباره ویلموتس رأیی به ما واصل نشده است با توجه به انتشار شایعاتی مبنی بر صدور حکم فیفا درباره پرونده سرمربی سابق تیم ملی به اطلاع می‌رساند هیچ رأیی در این باره از سوی فدراسیون جهانی به این فدراسیون واصل نشده است محکومیت سنگین فدراسیون فوتبال در ماجرای ویلموتس طبق مستندات ارائه شده رأی فیفا صادر شده و فدراسیون فوتبال محکوم به پرداخت ۶ میلیون و ۱۳۷ هزار و ۵۰۰ یورو به سرمربی بلژیکی سابق تیم ملی شده و ملزم به پرداخت پنج درصد جریمه هم است

محکومیت ۱۶۵ میلیاردی فدراسیون فوتبال از سوی فیفا/ مهلت ۳۰ روزه ایران برای پرداخت غرامت ویلموتساتاق حل اختلاف فیفا با تایید قسمتی از درخواست ویلموتس، فدراسیون فوتبال را محکوم غرامت ۶ میلیون یورویی به سرمربی بلژیکی کرده است.

ملیح‌زاده: قرار نیست پولی به ویلموتس بدهیم/ به قاضی پرونده ایراد وارد استوکیل فدراسیون فوتبال می‌گوید محکومیت این فدراسیون در رای بدوی فیفا به معنای پرداخت پول به حساب ویلموتس نیست و به‌زودی درخواست تجدیدنظر را ارائه خواهند کرد.

وکلای فدراسیون فوتبال: رای فیفا ناعادلانه است/ درخواست تجدیدنظر می‌دهیموکلای فدراسیون فوتبال درباره پرونده سرمربی پیشین تیم ملی که با محکومیت حدود ۶.۲ میلیون یورویی ایران همراه شده، بیانیه‌ای صادر کردند.

واکنش فدراسیون فوتبال به محکومیت در پرونده مارک ویلموتسفوتبال | فدراسیون فوتبال نسبت به محکومیت در پرونده ویلموتس نوشت: هیچ رایی در این باره از سوی فدراسیون جهانی به این فدراسیون واصل نشده است فدراسیون نام اعضایی که به ویلموتس رای دادند را اعلام کند | فدراسیون فوتبال به پرداخت غرامت ۶میلیون ۲۰۰هزار یورویی به ویلموتس محکوم شد

واکنش فدراسیون به شایعه محکومیت در پرونده ویلموتسواکنش فدراسیون فوتبال به شایعه محکومیت در پرونده ویلموتس: *شایعه محکومیت ۶ میلیون یورویی در پرونده شکایت ویلموتس کذب است *هیچ رایی در این باره از سوی فدراسیون جهانی به این فدراسیون واصل نشده است

استان‌وایر- علی و رضا واثقی دو برادر و فعال مدنی تُرک به ترتیب به ۳ و ۲ سال حبس تعزیری محکوم شدند.

شعبه یک دادگاه انقلاب اردبیل به ریاست قاضی مهدوی‌راد این حکم را صادر کرده است.

اتهام این افراد «مشارکت در تبانی برای ارتکاب جرم علیه امنیت ملی کشور از طریق چاپ شبنامه و فعالیت تبلیغی علیه نظام» اعلام شده است.

بنابه به گفته یکی از نزدیکان خانواده واثقی این حکم روز سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ به صورت شفاهی به این دو برادر ابلاغ شده است.

این حکم با استناد به گزارش اداره اطلاعات و بدون توجه به اقاریر این دو فعال مدنی مبنی بر بی‌اطلاعی آنها از وجود شب‌نامه‌های ادعایی، صادر شده است.

این دو برادر همچنین متهم هستند که آثار ضرب و جرحی که توسط نیروهای امنیتی بر بدنشان صورت گرفته را پس از آزادی در شبکه‌های مجازی منتشر کرده‌اند.

علی و رضا واثقی شامگاه چهارشنبه ۲۱ خرداد امسال در محل کار خود همراه با ضرب و شتم بازداشت و در تاریخ ۲۷ خرداد با تودیع قرار وثیقه به صورت موقت و تا پایان مراحل دادرسی آزاد شدند.

محل کسب این فعالین نیز روز پنج‌شنبه ۲۲ خردادماه توسط ماموران اداره اطلاعات مورد بازرسی قرار گرفت. در جریان این بازرسی تعدادی از وسایل شخصی و کامپیوتر آنان ضبط شده است.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: