محکومیت ناهید تقوی به ۱۰ سال و هشت ماه حبس تعزیری | DW | 04.08.2021

13/05/1400 12:42:00 ب.ظ

وکیل ناهید تقوی، شهروند ایرانی آلمانی در توییتر از محکومیت موکلش به ۱۰ سال حبس تعزیری به اتهام 'مشارکت در اداره گروه غیرقانونی' و هشت ماه حبس تعزیری به اتهام 'فعالیت تبلیغی علیه نظام' خبر داد.

وکیل ناهید تقوی، شهروند ایرانی آلمانی در توییتر از محکومیت موکلش به ۱۰ سال حبس تعزیری به اتهام 'مشارکت در اداره گروه غیرقانونی' و هشت ماه حبس تعزیری به اتهام 'فعالیت تبلیغی علیه نظام' خبر داد. محکومیت ناهید تقوی به ۱۰ سال و هشت ماه حبس تعزیری وکیل ناهید تقوی، شهروند ایرانی آلمانی در توییتر از محکومیت موکلش به ۱۰ سال حبس تعزیری به اتهام"مشارکت در اداره گروه غیرقانونی" و هشت ماه حبس تعزیری به اتهام"فعالیت تبلیغی علیه نظام" خبر داد.

مصطفی نیلی، وکیل ناهید تقوی، شهروند ایرانی آلمانی، امروز چهارشنبه ۱۳ مرداد (۴ اوت) در توییتر از محکومیت موکلش به ۱۰ سال حبس تغزیری به اتهام"مشارکت در اداره گروه غیرقانونی" و هشت ماه حبس تعزیری به اتهام"فعالیت تبلیغی علیه نظام" از سوی شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب خبر داد. بنا بر توییت آقای نیلی، این حکم عینا برای مهران رئوف، فعال کارگری دو تابعیتی ایرانی بریتانیایی نیز صادر شده است.

دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنید مریم کلارن، دختر ناهید تقوی شامگاه یکشنبه اعلام کرده بود که حال مادرش به دلیل ابتلا به کرونا در زندان وخیم است. او همچنین به سابقه بیماری مادرش از جمله به دیابت اشاره کرده بود. headtopics.com

مصطفی نیلی از صدور حکم زندان دیگر برای سه زندانی سیاسی دیگر خبر داده است. به گفته او سمیه کارگر و بهاره سی‌سلیمانی هر یک به اتهام"مشارکت در اداره گروه غیرقانونی" به شش سال حبس تعزیری و به اتهام"فعالیت تبلیغی علیه نظام" به هشت ماه حبس تعزیری محکوم شده‌اند.

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

محکومیت یک شهروند بهائی در اهواز به ۵ سال و ۸ ماه حبس

بلینکن: در نقش ایران در حمله به تانکر اسرائیلی تردیدی نداریم | DW | 03.08.2021وزیر امور خارجه آمریکا گفته است این کشور در همراهی با کشورهای بریتانیا، اسرائیل، رومانی و کشورهای دیگر اقدام خواهد کرد. آنتونی بلینکن تاکید کرده است که درباره مسئولیت ایران در حمله به تانکر مرسر استریت تردیدی وجود ندارد. come on Cowboy تنها موضوعی که ایران، با اینهمه خودخوانده دکترای سفلی، کم آورده روش سیاسی برخورد با غرب است که آنهم ریشه در نفس خودپست بودن نسبت به غرب دارد. raisi_com IRIMFA AhmadMasoumifar حرف مفت حرف مفت حرف مفت و ...... اینها که ج.ا را ازبین نمی‌برند فشار حداکثری هم که به مردم نه ج.ا آورده اند پس قصه الکی نگویند همانگونه که دمکرات ها در اشغال آمریکا همکار انگلیس و صهیونیسم هستند.از شما توقعی غیر ازاین نیست.شما وزیر انگلیس و اسرائیل هستید.

بحران کرونا در ایران؛ در استان‌ها کار به «گورهای دسته‌جمعی» رسیده است«روزنامه دولت»، امروز سه‌شنبه 12 مرداد، گزارش داد ظرفیت بیمارستان‌ها و آرامستان‌ها پر شده و در استان‌ها کار به گورهای دسته‌جمعی رسیده است.عاطفه عابدینی، در ایران اگرخدای ناکرده مرگهای کرونائی به بیش از۵۰۰۰نفرهم برسد کار به گوردست جمعی نخواهد کشیدچه طورممکن است با مرگ روزانه ۴۰۰نفر نیازبه گور دست جمعی باشد زر مفت

دستگیری یک مظنون در رابطه با حمله مرگبار به مراسم خاکسپاری در لبناندستگیری یک مظنون در رابطه با حمله مرگبار به مراسم خاکسپاری در لبنان گروه‌های سنی مسئولیت این تیراندازی‌ را به عهده گرفته‌اند و آن را انتقام‌جویی از کشته شدن یکی از اعضای خود در سال گذشته در این شهر خواندند f_felour Foreign attack again on Iran ! Globalists darkness thugs West to East thugs islamists black & communists red etc May death pass over your world May your time prosper as well In country of roar of lions passed & left This howling. Your dogs will pass too

آمریکا به دنبال حمله به نفتکش اسرائیلی: به ایران پاسخ جمعی می‌دهیمآمریکا که ایران را مسئول حمله به نفتکش اسرائیلی در دریای عرب می‌داند روز دوشنبه وعده داد همراه با متحدانش به این حمله «پاسخ جمعی» خواهند داد. 😂😂 شوخیه خوبی بود گوه خوردید بهانه جدید برای حضور غیر قانونی آمریکا در خاورمیانه...!!!

ناتو حمله ایران به کشتی اسرائیلی در نزدیکی سواحل عمان را محکوم کرد