محکومیت نگار معظم به یک سال حبس

23/06/1398 03:52 ب.ظ

استان‌وایر- دادستان نطنز در استان اصفهان از صدور یک سال حبس غیرقطعی برای نگار معظم به خاطر خوانندگی در ابیانه خبر داد.دو روز پیش سایت‌های محلی از صدور ۱۰ سال حبس قطعی برای نگار_معظم خبر داده بودند که این خبر از سوی مقام‌های قضایی تکذیب شد.

وی اضافه کرده «این زن خواننده در نهایت به یک سال حبس غیرقطعی محکوم شده که البته این حکم در دادگاه تجدیدنظر قابل‌ اعتراض است.

» این مقام قضایی گفته «با توجه به متواری بودن این خانم، حکم به وکیل نامبرده ابلاغ شد که در صورت عدم اعتراض و یا تأیید حبس، حکم اجرایی و در صورت متواری بودن متهم وثیقه سپرده‌ شده طبق قانون ضبط خواهد شد.»

دو روز پیش نیز سایت‌های محلی به نقل از دادستان کاشان از صدور ۱۰ سال حبس قطعی برای نگار معظم خبر داده بودند که این خبر از سوی مقام‌های قضایی تکذیب شد. اواخر اردیبهشت امسال فیلم یک تور گردشگری در روستای تاریخی ابیانه با خوانندگی یک زن حاشیه‌ساز شد و منجر به بازداشت نگار معظم به اتهام خوانندگی در میان گردشگران شد.

ادامه مطلب:
iranwire »

ابهام درباره صدور حکم ۱۰ سال زندان برای زن جوانی که آهنگ «شهره» را در روستای ابیانه خواندابهام درباره صدور حکم ۱۰ سال زندان برای زن جوانی که آهنگ «شهره» را در روستای ابیانه خواند برخی منابع از ایران می گویند جمهوری اسلامی، «نگار_معظم »، خواننده شیرازی که چندی پیش ترانه‌ای از شهره صولتی را در ابیانه اجرا کرد، به ۱۰ سال زندان محکوم کرده است.

خواهر بن سلمان به دلیل بدرفتاری و حبس یک لوله‌کش در فرانسه به زندان محکوم شددادگاهی در فرانسه، خواهر محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان سعودی، را به اتهام دست داشتن در اعمال خشونت و ربودن یک لوله کش به ۱۰ ماه زندان محکوم کرد.

مرحومه سحر خدایاری به هیچ عنوان در مراجع قضایی محکومیت کیفری نداشته استسخنگوی قوه قضائیه درخصوص «پرونده سحر خدایاری» پخش شد، گفت: این مرحومه در مراجع قضایی به هیچ عنوان محکومیت کیفری نداشته و اصلا دادگاهی برای رسیدگی به پرونده او تشکیل نشده است. اسماعل ماست مال: سحر خدایاری به هیچ عنوان محکومیت کیفری نداشته است. پس می فهمیم که ننه سحر محکومیت داشت.

ماجرای درمان مخفیانه مایکل شوماخر راننده افسانه‌ای «فرمول یک» چیستماجرای درمان مخفیانه مایکل شوماخر راننده افسانه‌ای «فرمول یک» چیست این راننده آلمانی که هفت عنوان قهرمانی جهان را در کارنامه حرفه ای خود دارد، در سال ۲۰۱۳ در پی آسیب‌دیدگی جدی سرش بر اثر سانحه ای در پیست اسکی، در انظار عمومی دیده نشده است.

حذف بولتون در راستای سیاستِ «اول ترامپ» شکل گرفت/ نباید بر ورود و خروج اشخاص در کاخ‌ سفید قمار کنیمکارشناس مسائل آمریکا گفت: روند سیاست‌گذاری در آمریکا از یک قاعده خاص تبعیت نمی‌کند و ممکن است یک چهره تندروتر به عنوان مشاور امنیت ملی انتخاب شود.

گربه مراکشی دو نفر را کشت و 5 نفر دیگر را زخمی کردیک گردشگر 53 ساله بریتانیایی هنگامی که برای تعطیلات به کشور مغرب رفته بود، از سوی یک گربه گاز گرفته جون چه خشنه😆 DrMistoffelees

استان‌وایر- دادستان نطنز در استان اصفهان از صدور یک سال حبس غیرقطعی برای نگار معظم به خاطر خوانندگی در ابیانه خبر داد.گفته که بعد از احضار نگار معظم به اتهام «خوانندگی غیرمجاز» در روستای ابیانه، وی در نطنز حاضر و دو روز بازداشت شد که بعد با قرار وثیقه آزاد شد.

وی اضافه کرده «این زن خواننده در نهایت به یک سال حبس غیرقطعی محکوم شده که البته این حکم در دادگاه تجدیدنظر قابل‌ اعتراض است.»

این مقام قضایی گفته «با توجه به متواری بودن این خانم، حکم به وکیل نامبرده ابلاغ شد که در صورت عدم اعتراض و یا تأیید حبس، حکم اجرایی و در صورت متواری بودن متهم وثیقه سپرده‌ شده طبق قانون ضبط خواهد شد.»

دو روز پیش نیز سایت‌های محلی به نقل از دادستان کاشان از صدور ۱۰ سال حبس قطعی برای نگار معظم خبر داده بودند که این خبر از سوی مقام‌های قضایی تکذیب شد.

اواخر اردیبهشت امسال فیلم یک تور گردشگری در روستای تاریخی ابیانه با خوانندگی یک زن حاشیه‌ساز شد و منجر به بازداشت نگار معظم به اتهام خوانندگی در میان گردشگران شد.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: