محکومیت قطعی ۱۱ نفر از اخلالگران نظام ارزی/ مجالس مذهبی با رعایت حداکثری دستورالعمل‌های بهداشتی قابل برگزاری است

07/05/1399 10:45:00 ق.ظ

اسماعیلی در نشست خبری مطرح کرد؛ محکومیت قطعی ۱۱ نفر از اخلالگران نظام ارزی/ مجالس مذهبی با رعایت حداکثری دستورالعمل‌های بهداشتی قابل برگزاری است

سخنگوی قوه قضاییه گفت: در هفته گذشته ۱۱ نفر از اخلالگران نظام ارزی و کسانی که قاچاق عمده ارز و طلا داشتند، در شعبه سوم ویژه رسیدگی به اخلالگران نظام اقتصادی محکومیت قطعی پیدا کردند. سخنگوی قوه قضاییه بیان کرد:‌ قوه قضاییه به سهم خود و در ایفای وظایف خود در این ایام به همه شهروندان اکیداً توصیه می‌کند که کرونا را جدی بگیرند و با استفاده از ماسک زنجیره حرکتی این ویروس را قطع کنند.

همکاران ما نیز باید حداکثر تلاش را برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی به کار گیرند و از سامانه‌های الکترونیکی بیشتر استفاده کنند.

وی گفت: اقدام غیرقانونی و غیرانسانی تعرض جنگنده آمریکایی نسبت به هواپیمای مسافربری ماهان نمونه دیگری از خوی ددمنشانه تروریست‌های آمریکایی بود؛ قوه قضاییه ضمن محکوم کردن این قانون‌شکنی از وزارت امور خارجه ایران و مجامع بین‌المللی می‌خواهد که با پیگیری‌های حقوقی و دیپلماسی، برخورد بازدارنده‌ای داشته باشد.

وی ادامه داد: هممچنین در حوزه مسائل اقتصادی کشور به ویژه مسائل ارزی، قوه قضاییه برخورد با متخلفان این حوزه را به صورت جدی در دستور کار قرار داده و اعلام می‌کنم که در هفته گذشته ۱۱ نفر از اخلالگران نظام ارزی و کسانی که قاچاق عمده ارز و طلا داشتند، در شعبه سوم ویژه رسیدگی به اخلالگران نظام اقتصادی محکومیت قطعی پیدا کردند. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

هیچ اخلالی در نظام تولید و توزیع و نظام ارزی و ریالی کشور را برنمی‌تابیم/ دولت با جدیت نسبت به مدیریت بازار ارز و کنترل قیمت‌ها اقدام کندرییس قوه قضاییه با بیان اینکه تهدید امنیت هوانوردی و تعرض به هواپیمای مسافربری نقض فاحش حقوق بین الملل است و به هیچ وجه قابل گذشت نیست، گفت: دادستانی کل و معاونت بین الملل قوه قضاییه شکایات سرنشینان این هواپیما را مجدانه پیگیری کنند.

مشارکت در کلاهبرداری شبکه‌ای و اخلال در نظام اقتصادی از طریق فرار مالیاتی از جمله اتهامات متهمان/ تشکیل یک شبکه بزرگ برای انجام اقدامات غیرقانونیدر جلسه محاکمه متهمان پرونده هلدینگ آفتاب مطرح شد؛ مشارکت در کلاهبرداری شبکه‌ای و اخلال در نظام اقتصادی از طریق فرار مالیاتی از جمله اتهامات متهمان/ تشکیل یک شبکه بزرگ برای انجام اقدامات غیرقانونی

مبادله پول نقد در اردبیل ممنوع شدمبادله پول نقد در اردبیل ممنوع شد استاندار اردبیل با تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی گفت: هرگونه انتقال و مبادله پول نقد در استان اردبیل ممنوع است تا با این کار از شیوع ویروس کرونا جلوگیری شود.

مصوبات امروز جلسه هیات دولت؛ 'عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در ادارات نقض قانون است'رئیس جمهور به همه دستگاه‌های اجرایی ابلاغ کرد که مسئول رعایت، کنترل و نظارت بر اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی در سازمان‌های اداری و حاکمیتی کشور، مسئولان اداری و اجرایی بوده و عدم رعایت دستورالعمل‌ها، نقض قانون محسوب و منجر به تشکیل پرونده تخلفات در هیئت‌های تخلفات اداری می‌شود.

برگزاری مراسم پرجمعیت در محرم ممنوع استتهران - ایرنا - معاون بهداشت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: پروتکل‌های بهداشتی برگزاری مراسم عزاداری محرم در حال تدوین است و بطور قطع برگزاری مراسم پرجمعیت ممنوع می‌شود.

رئیسی: تهدید امنیت هوانوردی به هیچ وجه قابل گذشت نیسترئیسی: تهدید امنیت هوانوردی و تعرض به هواپیمای مسافربری به هیچ وجه قابل گذشت نیست دادستانی کل و معاونت بین‌الملل قوه شکایات سرنشینان این هواپیما را مجدانه پیگیری کنند برخوردهای پلیسی و قضایی ضروری است اما ساماندهی بازار ارز نیازمند مدیریت توسط دولت است