محکومیت محمد مساعد، روزنامه‌نگار به زندان و منع فعالیت روزنامه‌نگاری - BBC News فارسی

02/09/2020 08:05:00 ب.ظ

محکومیت محمد مساعد، روزنامه‌نگار به زندان و منع فعالیت روزنامه‌نگاری

محکومیت محمد مساعد، روزنامه‌نگار به زندان و منع فعالیت روزنامه‌نگاری

محمد مساعد، روزنامه نگار از سوی شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب اسلامی به ۴ سال و ۹ ماه حبس تعزیری محکوم شد. این روزنامه‌نگار در حساب توئیترش نوشته در رای صادره از سوی دادگاه انقلاب، به ۲ سال ممنوعیت کار خبرنگاری و توقیف اموال مرتبط با این شغل هم محکوم شده است.

آقای مساعد نگفته به رای صادره اعتراض می کند یا نه.کمیته حفاظت از روزنامه ‌نگاران (سی‌پی‌جی) که مقر آن در نیویورک است، تیرماه امسال محمد مساعد را به عنوان یکی از برندگان جایزه سالانه این نهاد اعلام کرد.او به دلیل گزارش‌های تحقیقی درباره پرونده ‌های مفاسد اقتصادی در ایران برنده جایزه "امین‌الضرب"، جایزه خبرنگاران اقتصادی در ایران، هم شده است. صدای آلمان یا دویچه وله، نیز جایزه آزادی بیان امسال (۲۰۲۰) را به این روزنامه‌نگار ساکن ایران اهدا کرد.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »

ویدیوها : ویدئو؛ راهپیمایی زنان افغان در اعتراض به حمله انتحاری به یک موسسه آموزشی

ویدیوها : اقلیت شیعه هزاره هدف این حمله انتحاری قرار داشت و در میان کشته‌شدگان پیکر دست‌کم ۴۶ دختر و زن جوان به چشم می‌‌خورد ادامه مطلب >>

«طارمی» با قراردادی ۴ساله به طور رسمی به پورتو پیوستطارمی با قراردادی ۴ساله به طور رسمی به پورتو پیوست | باشگاه پورتو پرتغال در حساب رسمی توییتر خود امضای قرارداد چهارساله با مهاجم ایرانی و گلزن باشگاه ریوآوه را تایید و اعلام کرد

اعزام تیم آتش‌نشانان اسرائیلی به آمریکا برای کمک به مهار حریق جنگل‌های کالیفرنیابرای اولین بار در تاریخ روابط ایالات متحده آمریکا و اسرائیل، گروهی از آتش‌نشانان اسرائیلی به کالیفرنیا فرستاده شدند تا در عملیات مهار آتش‌سوزی‌های بزرگی که در ۱۸ منطقه این ایالات در جریان است، شرکت کنند.

آمریکا نسبت به ارائه هرگونه کمک تجهیزاتی به برنامه موشکی بالستیک کره شمالی هشدار دادآمریکا نسبت به ارائه هرگونه کمک تجهیزاتی به برنامه موشکی بالستیک کره_شمالی هشدار داد در این بیانیه که توسط دفتر سخنگوی وزارت خارجه آمریکا منتشر شده، آمده است، کره شمالی در تلاش برای تهیه تجهیزات و لوازم مرتبط با برنامه موشکی و توسعه تسلیحاتی خود است.

مرخصی ۹۰۰ پرستار در خراسان رضوی به خاطر ابتلا به کرونا

واکنش ترکیه به یورش روسیه به خانه‌ ترک‌های تاتار کریمه

فیسبوک استرالیا را به مسدود کردن دسترسی به اخبار تهدید کردفیسبوک در واکنش به پیش‌نویس قانون جدید استرالیا در زمینه تبلیغات آنلاین تهدید کرده است که در صورت اجرایی شدن این طرح، دیگر اخبار را در شبکه‌های اجتماعی خود همچون اینستاگرام و فیسبوک به شهروندان استرالیایی نشان نخواهد داد.

او در سال گذشته دوبار با انتشار گزارش‌هایی از قطع اینترنت در اعتراض‌های آبانماه و انتقاد از عملکرد دولت در مقابله با ویروس کرونا بازداشت شد.به گزارش ایرنا از ترنسفرنکسوس، مهدی طارمی ۲۸ ساله فصل گذشته با ۲۱ گل و پنج پاس گل برای ریوآوه لیگ برتر فوتبال پرتغال را به شدت تحت تاثیر قرار داد.Aa برای اولین بار در تاریخ روابط ایالات متحده آمریکا و اسرائیل، گروهی از آتش‌نشانان اسرائیلی به کالیفرنیا فرستاده شدند تا به نیروهای این کشور در مهار آتش سوزی بزرگی که بخش قابل توجهی از شمال این منطقه را در برگرفته، کمک کنند.ساختمان وزارت خارجه ایالات متحده وزارت خارجه آمریکا روز سه شنبه ۱۱ اردیبهشت با صدور یک یادداشت رسانه‌ای، هشدار داد کسانی که حتی ندانسته به کره شمالی در زمینه تهیه تجهیزات مرتبط با برنامه موشکی بالستیک کمک کنند، ممکن است تحت تحریم‌های آمریکا و تحریم‌های بین المللی قرار بگیرند.

آقای مساعد نگفته به رای صادره اعتراض می کند یا نه. کمیته حفاظت از روزنامه ‌نگاران (سی‌پی‌جی) که مقر آن در نیویورک است، تیرماه امسال محمد مساعد را به عنوان یکی از برندگان جایزه سالانه این نهاد اعلام کرد. براساس گزارش‌ها باشگاه پورتو برای خرید طارمی حدود ۴. او به دلیل گزارش‌های تحقیقی درباره پرونده ‌های مفاسد اقتصادی در ایران برنده جایزه "امین‌الضرب"، جایزه خبرنگاران اقتصادی در ایران، هم شده است. بنا بر اعلام وزارت خارجه اسرائیل، در این تیم علاوه بر آتش‌نشانان، شماری از اعضای تیم امداد اسرائیل نیز حضور دارند. صدای آلمان یا دویچه وله، نیز جایزه آزادی بیان امسال (۲۰۲۰) را به این روزنامه‌نگار ساکن ایران اهدا کرد. طارمی پس از زایدو سانوسی از سانتا کلارا، کلودیو راموس از توندلا و کاراکا از بوآویستا چهارمین خرید تابستانی پورتو محسوب می‌شود. مهمترین خبرها ..