محور اقتصاد آینده به جای نفت، اقتصاد دیجیتال است/ برای تامین گوشی ارزان قیمت مردم برنامه داریم

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 49 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 53%

آذری جهرمی:محور اقتصاد آینده به جای نفت، اقتصاد دیجیتال است/ برای تامین گوشی ارزان قیمت مردم برنامه داریم

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایلنا و به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمدجواد آذری جهرمی،وزیر ارتباطات در ابتدای سفر استانی خود پیش از ظهر امروز وارد شهرستان تربت حیدریه شد که در بدو ورود به این شهرستان پس از حضور در گلزار شهدا این شهر به مرکز رشد فناوری تربت حیدریه رفت.

آذری جهرمی تصریح کرد: محور اقتصاد آینده به جای نفت، اقتصاد دیجیتال است و فضای مجازی به محور تحولات آینده نه چندان دور پیش روی ما تبدیل می‌شود. وزیر ارتباطات، گفت: ارز دیجیتال شاید یکی از اولین تکنولوژی هایی بود که با ورودش به کشور تحریم نشد و آن را پذیرفتیم و این از نشانه های تحول دیجیتال است. پیش از این شاهد بودیم در مورد تکنولوژی های نسل ۳ و ۴ به محض ورود آن ها با مقاومت‌هایی مواجه شدیم ولی امروزه استفاده از آن به یکی از ضرورت‌های اصلی کشور تبدیل شده است.

وزیر ارتباطات تصریح کرد: ما برنامه‌های جدی برای حمایت از تولید گوشی در داخل کشور داریم که به زودی و پس از استخراج ایرادات، مشکلات و برطرف کردن آنها، بسته های ویژه حمایتی خود را اعلام می کنیم تا به این ترتیب علاوه بر توسعه ارتباطات، بهره‌مندی از ابزارهای ارتباطی در اختیار مردم قرار گیرد. آذری جهرمی با بیان اینکه شهرستان تربت حیدریه از ظرفیت و توانمندی های قابل توجه‌ای برخوردار است گفت: امروز این ظرفیت و توانمندی را در مرکز رشد فناوری مشاهده کردم که بسیاری از آنها در سطح کشوری است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تو کوله پشتی از عراق میخواد وارد کنه

یکی پاشه بره برنامه های اینو بسوزونه و نیست و نابودش کنه وگرنه فردا قیمت گوشی 10 برابر میشه

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اتیوپی برای جبران جنگل‌زدایی، در یک روز ۳۵۳ میلیون نهال درخت کاشت🔺اتیوپی برای جبران جنگل‌زدایی، در یک روز ۳۵۳ میلیون نهال درخت کاشت ⚡️دولت اتیوپی اعلام کرد که شهروندانش، در عرض تنها یک روز، ۳۵۳ میلیون نهال درخت کاشتند، که بخشی از تلاش کشور برای جبران دهه‌ها جنگل‌زدایی و کمک به مبارزه با تغییرات اقلیمی بود. امیدوارم در نگهداری و نظارت بر رشد درخت ها کوتاهی نکنند. خیلی سالها پیش در یک حرکت مثبت از طرف مدرسه درخت کاری داشتیم ولی به دلیل عدم رسیدگی، بازدهی پایینی دارند. در ایران هم رژیم تروریستی دارد جنگل های کردستان را از بین می بره بنظرم این کار عالیه و باید تبدیل به چالش و فستیوال بشه و توو کل جهان راه بیوفته
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

شبکه قدرتمند زنان برای کمک به سیل‌زدگانتهران- ایرناپلاس- یک زن ترکمن توانسته است با کمک مردم، خیران و صدها شاگردش که در کلاس‌های دارالقرآن خانگی او شرکت می‌کردند، ناجی سیل‌زدگان آق‌قلا باشد و شبکه قدرتمندی برای مدیریت بحران در این منطقه ایجاد کند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

ادامه تلاش‌ها برای جلوگیری از فروریختن یک سد در بریتانیاهزاران نفر در دربی شایر، در قلب انگلستان، برای دومین شب مجبور بودند دور از شهر و خانه‌شان سر کنند..
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

کمک سیتا قاسمی آوازخوان افغان برای ساخت یک مکتب در روستایی محروم افغانستانبنیاد سیتا قاسمی، آواز خوان افغان روز شنبه 3 آگست اعلام کرد که یک مکتب دخترانه به ارزش 100هزار دالر مکتب میسازی که ملا تربیت بعدش بیان بگن صدای زن حرامه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

دختر ریگان برای اظهارات نژادپرستانه پدرش عذرخواهی کرد🔺 دختر ریگان برای اظهارات نژادپرستانه پدرش عذرخواهی کرد ⚡️ پتی دیویس، دختر رونالد ریگان رئیس جمهوری پیشین و فقید ایالات متحده از بابت اظهارات نژادپرستانه پدر فقیدش پوزش خواسته و نوشته است که انتظار شنیدن چنین سخنانی را از پدرش نداشته است. جا داشت که دختر ترامپ هم همین کار را میکرد!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

فدراسیون فوتبال عراق عذرخواهی کرد؛ ملاحظات برای ورزشگاهی که سپاه ساخته استچرا هست و اون هم ما ایرانیها هستیم . بهر حال اربعین نزدیک است و وقت مسافرت ما ایرانیها به کربلا مخاطبش کارتل های مذهبی ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »