محمود عباس: اسرائیل نمی‌تواند برای کسی صلح و ثبات به ارمغان بیاورد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل گفت که رژیم صهیونیستی نمی‌تواند برای کسی صلح، امنیت و ثبات ایجاد کند و مسئولیت حفاظت از صلح و قانون بین‌المللی بر عهده سازمان ملل است.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در جریان هفتاد و چهارمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل اظهار کرد: تصمیم بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل برای الحاق بخش‌هایی از کرانه باختری، غور اردن و شمال بحرالمیت به اراضی اشغالی را محکوم می‌کنیم و در صورت الحاق هر بخشی از اراضی فلسطینی به اراضی اشغالی، تمامی توافقنامه‌های امضا شده با اسرائیل را لغو می‌کنیم.

محمود عباس خاطرنشان کرد: روند صلح در سایه بی‌توجهی آمریکا به مسئولیت‌های بین‌المللی، حقوقی، سیاسی و اخلاقی خود و انکار آنها و همچنین تشویق رژیم اشغالگر به انکار تمامی توافقنامه‌ها، اعتبار خود را از دست داده و تحقق راه حل دو کشوری را دور از دسترس کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

خلیفه حفتر برای گفتگو درباره صلح در لیبی اعلام آمادگی کردخلیفه حفتر تاکنون درخواست سازمان ملل متحد برای شرکت در گفتگوهای چند جانبه برای صلح در لیبی را رد کرده بود و در اوایل ماه جاری میلادی گفته بود که بهترین راه بازگشت صلح و امنیت در لیبی راه حل نظامی است. جزئیات بیشتر⬇️ لعنت به تو مزدور کاش کفتر بودی کفتار
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

استقبال کشورها از طرح «صلح هرمز» به نفع ایالات متحده نیست/ ارتباطات گسترده با اروپا باید حفظ شود/ تیم دیپلماسی به تلاش‌ها برای تضعیف خود در داخل کشور عادت داردیک دیپلمات ارشد کشورمان گفت: قطعا آمریکایی‌ها تلاش می‌کنند که دنیا نظر منفی خود را به طرح «صلح هرمز» اعلام کرده یا در غیر اینصورت سکوت کنند چرا که استقبال از این طرح و آرامش در منطقه خاورمیانه و خلیج فارس به نفع ایالات متحده نخواهد بود و اختلاف میان ایران و کشورهای حاشیه خلیج فارس باید وجود داشته باشد تا آمریکا بتواند سلاح‌های خود را به این کشورها بفروشد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

طلای دوضرب و برنز مجموع جهان برای رضا دهدار/ بیرالوند هفتم شدرضا دهدار در دسته ۱۰۲ کیلوگرم وزنه برداری قهرمانی جهان صاحب طلای دوضرب و برنز مجموع شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

لبنان: شرایط لازم برای بازگشت پناهجویان سوری فراهم شده است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ترکیه؛ تله انفجاری برای اتوبوس نیروهای پلیس ۵ زخمی برجای گذاشتاین انفجار در شهر آدانا در جنوب ترکیه رخ داده است و هنوز هیچ گروهی مسئولیت آنرا برعهده نگرفته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ربیعی: پیغام‌های زیادی به روحانی برای دیدار با ترامپ رسیده استسخنگوی دولت: *پیغام‌های زیادی به روحانی برای دیدار با ترامپ رسیده است *اگر آن‌ها همین امروز تحریم‌ها را متوقف کنند و به شرایط معاهده بازگردند فرصت برای مذاکره در قالب ۵+۱ فراهم می‌شود و چیزی غیر از این هم اتفاق نمی‌افتد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »