محمودزاده: گندم‌های ترکیب شده با فضولات حیوانی بلا استفاده است

15/06/1398 08:32:00 ق.ظ

نماینده مهاباد: *آلودگی سیلوهای گندم دولتی به فضولات حیوانی، اتفاق جدیدی نیست *سال‌های گذشته همین گندم‌ها را با شن، خاک یا ماسه مخلوط می‌کردند و هیچ کس هم بر آنها نظارت نمی‌کند *گندم‌های ترکیب شده با فضولات حیوانی بلا استفاده است *خبر گنبدکاووس هم موثق است

یک عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مجلس در مورد آلودگی سیلوهای گندم دولتی به فضولات حیوانی در گنبد کاووس گفت: اگر فضولات حیوانی با گندم‌ سیلوها مخلوط شده باشد، باید بگویم که کل محموله سیلو آلوده و بلااستفاده برای انسان است. نماینده مردم مهاباد در مجلس در پاسخ به این پرسش که چرا این اتفاقات در کشور می‌افتد؟ اظهار کرد: موانع نظارتی بسیار ضعیف هستند و این باعث می‌شود که عده‌ای سودجو با سوء استفاده از شرایط دست به هر عملی بزنند. با این افراد برخورد هم نمی‌کنند.

سابقا شاهد بودم که افرادی که در بحث گندم مقصر شناخته می‌شدند را به عنوان کارمند نمونه معرفی می‌کردند. متاسفانه بحث سیلو،‌ غله و گندم و خدمات بازرگانی در این زمینه مشکلات زیادی دارد. واگذاری این سیلوها مشکلات زیادی دارد. این واگذاری‌ها شفاف نیست.

محمود زاده تاکید کرد: اگر فضولات حیوانی با گندم‌ سیلوها مخلوط شده باشد، باید بگویم که کل محموله سیلو آلوده و بلااستفاده برای انسان است. اگر شن و ماسه با گندم مخلوط می‌شد می‌توانستیم از طریق روش‌های نوین تجزیه و تطهیر، گندم‌های آلوده را به چرخه غذایی مردم برگردانیم. الان اما کل این سیلوها آلوده است. این افراد به قوت مردم هم رحم نکردند.

به گزارش ایسنا، به نقل از رئیس کل دادگستری استان گلستان، مدیر غله گنبد کاووس و تعدادی از کارکنان سیلوی این شهرستان دستگیر شدند. این افراد فضولات حیوانی را با گندم ترکیب و سپس روانه سیلوی دولتی می‌کردند و از این راه میلیاردها تومان به جیب زده بودند. headtopics.com

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

لیگ ملت‌های والیبال| برتری ایران مقابل چین در روزی که کار سختی نداشتیم- اخبار والیبال|بسکتبال|هندبال - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim

آخرین اخبار روز ایران و جهان ؛ خلاصه خبرهای امروز ایران را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

ویدئو؛ پرواز بادبادک‌ها در مسکو با نسیمی ضعیفویژگی امسال این فستیوال بادبادک‌هایی است که به دلیل طراحی ویژه هندسی و استفاده از مواد مخصوص در ساخت آن، با نسیمی ضعیف نیز به پرواز در می‌آیند

گزارش| مجری سند 2030؛ سرپرست جدید دانشگاه شهید بهشتی!- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimگزارش| مجری سند_۲۰۳۰؛ سرپرست جدید دانشگاه شهید بهشتی! نصیری قیداری که اخیرا با حکم وزیر علوم به عنوان سرپرست دانشگاه شهید بهشتی منصوب شده، در گذشته یکی از مجریان سند ۲۰۳۰ در کشور بوده است در تسنیم بخوانید:

سها مرتضایی، رتبه ۱۰ کنکور دکتری علوم سیاسی، «ستاره‌دار» شدسها_مرتضایی، فعال دانشجویی دانشگاه تهران، که بعد از بازداشت در دی ۱۳۹۶ به تحمل ۶ سال حبس تعزیری محکوم شده است، با وجود کسب رتبه ۱۰ کنکور دکتری علوم سیاسی به عنوان «نقص در پرونده» ستاره‌دار و از ادامه تحصیل محروم شده است.

آریانا گرانده از یک فروشگاه مشهور آمریکایی به خاطر استفاده از مدلی شبیه او در آگهی‌‌هایش شکایت کردآریانا گرانده از یک فروشگاه مشهور آمریکایی به خاطر استفاده از مدلی شبیه او در آگهی‌‌هایش شکایت کرد در این شکایت عنوان شده که هر پست اینستاگرام آریانا گرانده ۲۶ ساله، قیمتی شش رقمی دارد.

چگونه پای فروشگاه مشهور «زارا» به مناقشه چین و هنگ‌کنگ باز شدچگونه پای فروشگاه مشهور «زارا» به مناقشه چین و هنگ‌کنگ باز شد هزاران کاربر چینی در شبکه های اجتماعی، بسته بودن درهای آن فروشگاه‌ها را به منزله حمایت از کارمندانی که در اعتصاب حضور داشتند تلقی کردند و خواستار تحریم این فروشگاه شدند.

آرامش بعد از توفان در جزایر کارائیب مرگ ۲۰ نفر تایید شدبافروکش کردن توفان دورین، وسعت ویرانگری این توفان در باهاما مشخص شده است.