محمودزاده: استراماچونی نمی‌تواند به استقلال بیاید/ پرسپولیس هنوز قراردادهای جدید را ثبت نکرده

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

استراماچونی نمی‌تواند به استقلال بیاید رییس کمیته نقل و انتقال سازمان لیگ: استراماچونی اگر بخواهد به استقلال بیاید ملزم به امضای قرارداد جدید است که براساس مصوبات ما امکان پذیر نیست چون هم عمل فسخ صورت گرفته و هم سرمربی جدید به جای او آمده است.

به گزارش ایسنا، فریبرز محمود زاده درباره نقل و انتقالات فوتبال ایران اظهار کرد: بنا به دستور العمل فیفا بازده زمانی نقل و انتقالات فوتبال ایران نباید بیشتر از ۸۴ روز باشد بنابراین در ۲۸ آبان ماه نقل و انتقالات به پایان می‌رسد و باتوجه به این که مبنای شروع نقل وانتقالات را طوری طراحی کردیم که ۴ نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا بتواند بازیکنان جدید را جذب کنند و بعد اسامی را ارسال کنند.

محمودزاده درباره وضعیت باشگاه پرسپولیس و این که اگر توسط فیفا از نقل و انتقالات محروم شود آیا می‌تواند از بازیکنانی که تا به حال جذب کرده استفاده کنند یا خیر؟ گفت: با توجه به مکاتباتی که با فیفا داشته‌ایم باشگاه‌های استقلال تهران، صنعت نفت آبادان، ماشین سازی تبریز، شهر خودروی مشهد، پنجره نقل و انتقالاتی آنها بسته است و نمی‌تواند بازیکن جدید جذب کنند اما در باره پرسپولیس تا زمانی که مکاتبه جدید فیفا به دست ما نرسد آنها می‌تواند بازیکن خود را به ثبت برساندند هر لحظه ممکن است نامه‌ای به دست ما...

وی درباره این که آیا سازمان لیگ قرار است درباره انعقاد قراردادهای دلاری میان بازیکنان ومربیان ایرانی هم تصمیمی خواهد گرفت یا خیر؟ گفت: بازیکنان و مربیان حق ندارند غیر از واحد پول ملی ایران قرارداد ببند قبلا چنین موضوعی نبود اما از الان به بعد فقط قراردادهای که به ریال یا تومان بسته شده باشد را به ثبت می‌رسانیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پزشک ایرانی: اگر مسئولان صحنه‌های مرگ را می‌دیدند مدارس را باز نمی‌‌کردندپزشک فوق‌تخصص ICU بیمارستان مسیح دانشوری تهران گفته است اگر مسئولان صحنه‌های مرگ بیماران کرونایی را می‌دیدند مدارس را باز نمی‌کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بحرین حریم هوایی خود را برای پرواز اسرائيل ـ امارات گشود | DW | 04.09.2020بعد از عربستان سعودی بحرین نیز حریم هوایی خود را برای پرواز مستقیم میان امارات متحده عربی و اسرائيل باز کرد. پیش از آن امارات از بحرین درخواست کرده بود، حریم هوایی خود را به روی هواپیماهای اسرائيلی عازم امارات بگشاید.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

رومانی با اعلام خودکشی قاضی منصوری، پرونده او را بستدستگاه قضایی رومانی اعلام کرد که غلامرضا_منصوری، قاضی پیشین جمهوری اسلامی ایران، با پرتاب خود از طبقه پنجم هتل محل اقامتش، خودکشی کرده است.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

هشدار به زنان باردار: کودک را با مصرف الکل ناقص نکنید | DW | 04.09.2020کمیسر مواد مخدر دولت آلمان به همه زنان هشدار داده که با مصرف مشروبات الکلی در دوران حاملگی کودکانشان را در معرض انواع نارسایی‌ها و عقب‌ماندگی‌هایی که ممکن است تمام عمر با آن‌ها همراه باشد قرار ندهند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اختصاصی ایران‌وایر؛ مهدی تاج نامه فیفا برای مهدوی‌ مهدوی‌کیا را پنهان کرده بود
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

دادگاه هلند استرداد متهمان به لهستان را متوقف کردکمیسیون اروپا در سال ۲۰۱۷ میلادی ساز و کار ماده هفت معاهده اتحادیه اروپا را به دلیل برنامه اصلاحات دولت محافظه کار لهستان علیه ورشو فعال کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »