محمودزاده: استراماچونی نمی‌تواند به استقلال بیاید/ پرسپولیس هنوز قراردادهای جدید را ثبت نکرده

16/06/1399 01:43:00 ب.ظ

استراماچونی نمی‌تواند به استقلال بیاید رییس کمیته نقل و انتقال سازمان لیگ: استراماچونی اگر بخواهد به استقلال بیاید ملزم به امضای قرارداد جدید است که براساس مصوبات ما امکان پذیر نیست چون هم عمل فسخ صورت گرفته و هم سرمربی جدید به جای او آمده است.

رییس کمیته نقل و انتقال سازمان لیگ می‌گوید باشگاه‌ها باید بحث بدهی‌های خود را هر چه زودتر حل کنند. او در ادامه درباره تعداد بازیکنانی که تیم‌ها می‌تواند جذب کنند هم گفت: با توجه به تغییراتی که مصوبه جدید هیات رییسه سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال است اسامی بازیکنان از ۱۸ سهمیه بزرگسال به ۲۰ بازیکن تغییر کرد و تیم‌ها می‌تواند ۴ بازیکن زیر ۲۵ سال هم...

او در ادامه درباره تعداد بازیکنانی که تیم‌ها می‌تواند جذب کنند هم گفت: با توجه به تغییراتی که مصوبه جدید هیات رییسه سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال است اسامی بازیکنان از ۱۸ سهمیه بزرگسال به ۲۰ بازیکن تغییر کرد و تیم‌ها می‌تواند ۴ بازیکن زیر ۲۵ سال هم جذب کنند و ۹ بازیکن زیر ۲۳ سال نیز داشته باشند. هر تیم می‌تواند ۱۵ بازیکن امید و ۱۵ بازیکن جوانان هم در لیست خود داشته باشد. یعنی در مجموع هر باشگاه می‌تواند ۶۳ بازیکن داشته باشد.

محمودزاده درباره وضعیت باشگاه پرسپولیس و این که اگر توسط فیفا از نقل و انتقالات محروم شود آیا می‌تواند از بازیکنانی که تا به حال جذب کرده استفاده کنند یا خیر؟ گفت: با توجه به مکاتباتی که با فیفا داشته‌ایم باشگاه‌های استقلال تهران، صنعت نفت آبادان، ماشین سازی تبریز، شهر خودروی مشهد، پنجره نقل و انتقالاتی آنها بسته است و نمی‌تواند بازیکن جدید جذب کنند اما در باره پرسپولیس تا زمانی که مکاتبه جدید فیفا به دست ما نرسد آنها می‌تواند بازیکن خود را به ثبت برساندند هر لحظه ممکن است نامه‌ای به دست ما برسد که براساس آن پنجره نقل وانتقالی پرسپولیس هم بسته شود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

لیگ ملت‌های والیبال| برتری ایران مقابل چین در روزی که کار سختی نداشتیم- اخبار والیبال|بسکتبال|هندبال - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim

آخرین اخبار روز ایران و جهان ؛ خلاصه خبرهای امروز ایران را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

پزشک ایرانی: اگر مسئولان صحنه‌های مرگ را می‌دیدند مدارس را باز نمی‌‌کردندپزشک فوق‌تخصص ICU بیمارستان مسیح دانشوری تهران گفته است اگر مسئولان صحنه‌های مرگ بیماران کرونایی را می‌دیدند مدارس را باز نمی‌کردند. - خبرگزاری آناتولی

بحرین حریم هوایی خود را برای پرواز اسرائيل ـ امارات گشود | DW | 04.09.2020بعد از عربستان سعودی بحرین نیز حریم هوایی خود را برای پرواز مستقیم میان امارات متحده عربی و اسرائيل باز کرد. پیش از آن امارات از بحرین درخواست کرده بود، حریم هوایی خود را به روی هواپیماهای اسرائيلی عازم امارات بگشاید.

رومانی با اعلام خودکشی قاضی منصوری، پرونده او را بستدستگاه قضایی رومانی اعلام کرد که غلامرضا_منصوری، قاضی پیشین جمهوری اسلامی ایران، با پرتاب خود از طبقه پنجم هتل محل اقامتش، خودکشی کرده است.

هشدار به زنان باردار: کودک را با مصرف الکل ناقص نکنید | DW | 04.09.2020کمیسر مواد مخدر دولت آلمان به همه زنان هشدار داده که با مصرف مشروبات الکلی در دوران حاملگی کودکانشان را در معرض انواع نارسایی‌ها و عقب‌ماندگی‌هایی که ممکن است تمام عمر با آن‌ها همراه باشد قرار ندهند.

اختصاصی ایران‌وایر؛ مهدی تاج نامه فیفا برای مهدوی‌ مهدوی‌کیا را پنهان کرده بود

دادگاه هلند استرداد متهمان به لهستان را متوقف کردکمیسیون اروپا در سال ۲۰۱۷ میلادی ساز و کار ماده هفت معاهده اتحادیه اروپا را به دلیل برنامه اصلاحات دولت محافظه کار لهستان علیه ورشو فعال کرد.