محمد تقی مصباح یزدی، عضو مجلس خبرگان ایران در ۸۵ سالگی درگذشت

12/10/1399 07:36 ب.ظ

محمد تقی مصباح یزدی، عضو مجلس خبرگان ایران درگذشت جزئیات بیشتر🔽

محمد تقی مصباح یزدی از چند روز پیش به دلیل بیماری گوارشی در بیمارستان بستری شده بود. این روحانی محافظه کار از چند روز پیش به دلیل بیماری گوارشی در یکی از بیمارستان های تهران بستری شده بود.

به گزارش خبرگزاری ایرنا دفتر رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی که محمد تقی مصباح یزدی ریاست آن را برعهده داشت در بیانیه ای خبر درگذشت او را اعلام کرده است.

محمد تقی مصباح یزدی از حدود یک ماه پیش به دلیل بیماری گوارشی تحت مراقبت های پزشکی قرار داشت. دفتر او پیش این اعلام کرده بود که نتیجه تست کرونای وی منفی بوده است.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

یک انگل از روی کره زمین کم شد، همان انگلی که می گفت تجاوز به دختر باکره توسط بازجو‌ در زندان اگر دختر حکم مرگ داشته باشد صواب حج و اگر دختر حکم مرگ نداشته باشد صواب کربلا را دارد. چنین کثافتی زودتر می مرد بهتر بود. به بی بی سی فارسی تسلیت بگید Hooooora beh darak vasel shod ,sale 2021 khob shoro shod خداوندا روح ايشان را مثل نامشون مصباح هميشه نورانى قرار بده 🤲 إلهى آمين

عجب ماهی است از آذر تا بهمن، یا میکشند یا سقط میشند الان اروپاییا عزادار میشن

محمد تقی مصباح یزدی درگذشتبه درک رفت،🥰🤣🤣✌❤ إلى جهنم وبئس المصير. 🌷🌷🌷 چه سال نيكويى است امسال. با خبرهاى خوب شروع شد. الحمد لله ... 😁👍🏻 نایاك خيلى عزادار ميشه! نه؟

اطلاعیه وکیل محمد مساعد: هیچ تصمیمی مبنی بر اخراج و بازداشت موکلم صادر نشده استهاهاهاها مشخصه!ایشون صادر میشن اروپا. آلمان،فرانسه یا انگلیس وقیحه برای مبارزه خستگی ناپذیر با رژیم ستمشاهی فارغ از یادآوری زمان و وضعیت حال حاضر ایران! هدف فقط کوبیدن و تخریب پهلوی ست و بس. اما چشمشون کور بشه هزار تا دیگه از این مزدورهای کثافت رو هم بفرستند باز تا ابد جاویدشاه

کمیته حفاظت از روزنامه‌نگاران از ترکیه خواست روند اخراج محمد مساعد را متوقف کندکمیته حفاظت از روزنامه‌نگاران از ترکیه خواست روند اخراج محمد_مساعد را متوقف کند کمیته حفاظت از روزنامه‌نگاران همچنین اعلام کرد که پیام‌هایی را نیز در این مورد به فرمانداری وان فرستاده، اما هنوز پاسخی دریافت نکرده است

خطر بازگرداندن محمد مساعد به ایران از سوی پلیس ترکیهPassenger2018_ تا حالا چند تا فعال سیاسی به ایران دیپورت شدن که مساعد‌دومیش باشه ؟ دنبال پناهندگی اروپاست

کمیته حفاظت از روزنامه‌نگاران: ترکیه فورا بازگرداندن محمد مساعد به ایران را متوقف کندکمیته حفاظت از روزنامه‌نگاران با اعلام خبر بازداشت محمد مساعد، روزنامه‌نگار ایرانی در ترکیه، از ترکیه خواست روند استرداد او به ایران را متوقف کند.

محمد تقی مصباح یزدی، عضو مجلس خبرگان ایران روز جمعه در سن ۸۵ سالگی درگذشت.

این روحانی محافظه کار از چند روز پیش به دلیل بیماری گوارشی در یکی از بیمارستان های تهران بستری شده بود. به گزارش خبرگزاری ایرنا دفتر رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی که محمد تقی مصباح یزدی ریاست آن را برعهده داشت در بیانیه ای خبر درگذشت او را اعلام کرده است.

محمد تقی مصباح یزدی از حدود یک ماه پیش به دلیل بیماری گوارشی تحت مراقبت های پزشکی قرار داشت. دفتر او پیش این اعلام کرده بود که نتیجه تست کرونای وی منفی بوده است.

از محمد تقی مصباح یزدی به عنوان یکی از محافظه کارترین روحانیون ایران یاد می شد. او متولد بهمن سال ۱۳۱۳ شمسی در استان یزد بود.هم‌رسانی این مطلب: