محمد رحمانیان: دوستان صبح‌ها دنبال لغو مجوز کار ما هستند!

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

محمد_رحمانیان، کارگردان تئاتر، در نشست مطبوعاتی تازه‌ترین نمایش خود، «عشق روزهای کرونا»، گفت که برای اجرای این نمایش «انواع ذلت‌ها» و«بی‌حرمتی‌ها» را از سوی مسئولان وزارت_ارشاد، «مرکز هنرهای نمایشی» و «مرکز موسیقی» پذیرفته است. اخبار_ایران اطلاع_رسانی

«محمد رحمانیان»، کارگردان مطرح تئاتر ایران، در نشست مطبوعاتی تازه‌ترین نمایش خود، «عشق روزهای کرونا»، گفت که برای اجرای این نمایش «انواع ذلت‌ها» و «بی‌حرمتی‌ها» را از سوی مسئولان وزارت ارشاد، «مرکز هنرهای نمایشی» و «مرکز موسیقی» پذیرفته است.

این نمایشنامه‌نویس و کارگردان تئاتر روز ۲۵شهریور۱۳۹۹ در جمع خبرنگاران، در انتقاد به سانسور و فشارها گفت: «از همه جا مجوز داریم، ولی دوستان صبح به صبح یا دنبال لغو مجوز ما هستند یا دنبال تعطیلی کارمان.» او در ادامه جمله‌ای را از «بهرام بیضایی» درباره رفتار مسئولان هنر و فرهنگ کشور نقل کرد: «به قول آقای بیضایی از او بسیار می‌گویند و اصلا شبیه او نیستند.» رحمانیان در ادامه گفت که ما «انواع ذلت‌ها را از مسئولان دیدیم.»

محمد رحمانیان بیش از سی سال فعالیت در عرصه نمایشنامه‌نویسی، کارگردانی و تدریس تئاتر دارد. از او نمایشنامه‌های مطرحی طی دو دهه در سالن‌های مهم تئاتر کشور به اجرا رفته است؛ از جمله «مانیفست چو»، «فنز»، «ترانه‌های قدیمی: پیکان جوانان، پردیس تئاتر شهرزاد» و «ونکووری‌ها».

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هیات عمومی دیوان عالی کشور: محمد علی نجفی مرتکب قتل عمد شده استهیات عمومی دیوان عالی کشور: محمد علی نجفی مرتکب قتل عمد شده است رییس دیوان عالی کشور گفت: ۶۶ نفر از قضات کیفری بودند، ۳۹ قاضی رای دادگاه کیفری را تایید کردند و ۲۷ رای دیوان عالی تایید کردند. بر این اساس، قتل میترا استاد به دست محمدعلی نجفی عمد است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اسپانیا: جبل ‌الطارق پس از برکسیت عضو شنگن شودحدود ۱۵ هزار نفر هر روز برای کار از جنوب اسپانیا وارد جبل ‌الطارق می‌شوند، ۹ هزار تن از این افراد اسپانیایی و ۶ هزار نفر دیگر بریتانیایی هستند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ایران: راه‌های جدید و صادرات مویرگی نفت را دنبال می‌کنیموزیر نفت ایران اعلام کرد اجازه فروش نفت به ما نمی‌دهند و کشورش به دنبال راه‌های فروش مویرگی است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

استراماچونی: فدراسیون فوتبال مجوز را لغو کرده است/ هرگز پیشنهادی دریافت نکردم- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم - Tasnimگزینه سرمربیگری تیم فوتبال استقلال گفت که پیشنهادی به او ارسال نشده بود و او پیشنهادی را رد نکرده است.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

بازدید تمام‌برهنه با ماسک از نمایشگاه لویی دوفونس در پاریساعضای انجمن طبیعت‌باوران پاریس خواسته با این کار با خاطرهٔ کمدین نامدار فرانسوی شوخی کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نتایج پژوهش درباره اقلیت‌های جنسی ایران: بیش از ۶۰ درصد قربانی خشونت خانواده هستند - BBC News فارسیموسسه شش رنگ در خارج از ایران که به مسائل جامعه ال‌جی‌بی‌تی می‌پردازد، با انتشار نتیجه تحقیقات خود در گزارشی با نام 'زخم‌های پنهان'، می‌گوید حدود ۳۰ درصد شرکت‌کنندگان در این تحقیق مورد خشونت جنسی و بیش از ۷۷ درصد آنان مورد خشونت جسمی قرار گرفته‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »