محمدرضا رجبی: بزرگ‌ترین مشکل فدراسیون هندبال پول است

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رجبی، دبیر فدراسیون هندبال ایران، در گفت‌وگوی ویدئویی با اعتمادآنلاین:بزرگ‌ترین مشکل فدراسیون هندبال پول است/هندبال در رده ملی باید بیش از 50 نخبه داشته باشد/هندبال_زنان، در سالهای آینده به سطح اول آسیا می‌رسد اینجا_ببینیم و بخوانیم👇

*سلام جناب آقای رجبی. به برنامه «رودررو»ی اعتمادآنلاین خوش آمدید. اگر صحبتی با بیننده‌های اعتمادآنلاین دارید بفرمایید تا مصاحبه را شروع کنیم.به نام خدا. من هم عرض سلام و ادب دارم خدمت شما و همه همکاران محترم و همه مخاطبان‌تان. در خدمت‌تان هستم.*شما کاپیتان تیم ملی بودید و در تیم ملی بازی کردید و مقام‌های زیادی آوردید. دوره اوج هندبال ایران، با شما و دوستان شما بود. در حال حاضر یکی از انتقاداتی که به تیم ملی وارد است عدم حضور لژیونرها در تمرینات تیم ملی است.

آقای حبیبی یکی از مربی‌های بنام این کشور هستند. مربی‌ای که سال‌هاست کنار تیم ملی کار می‌کنند و با مربی‌های خارجی متعددی هم کار کردند. ایشان مدرس فدراسیون جهانی و یکی از مربی‌های خوب‌مان هستند. قبل از آخرین بازی‌هایی که انجام دادیم بازی‌های آسیایی بوده که تیم رفته. اولین فرصتی که می‌توانستیم اردو تشکیل دهیم اردو تشکیل دادیم، یعنی پایان فصل مسابقاتی اروپا.این پروسه زمانی چهار ماه، پنج ماه یا 6 ماهی که- می‌گویید- متوقف شده، نه‌تنها ما، بلکه تیم‌های دیگر در آن زمان شاید به اردو نمی‌رفتند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ادم بهتر از این نبود مصاحبه کنید؟؟؟ 6

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 9. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترامپ در چند ایالت وضعیت فوق‌العاده اعلام کرد/ 'نیویورک بزرگترین مشکل ماست'رئیس جمهوری آمریکا در حالی که مجلس سنای این کشور اقدام به تصویب بسته محرک‌های اقتصادی به ارزش دو تریلیون دلار برای کاستن تبعات شیوع ویروس کرونای جدید کرده، در چند ایالت که بیشترین درگیری را با این ویروس داشته‌اند، وضعیت فوق‌العاده ویژه اعلام کرده که شامل ایالت‌های نیویورک، کالیفرنیا، واشنگتن، آیووا، لوئیزیانا، تگزاس و فلوریدا هستند. الان دقیقا یاد گذشته و احمدی افتادم که فقط به اونا میگفت اب بریزن روش تا نسوزه اما وقتی که از ما خوب سوخت گفت من نبودم و دیگه سوخته! فکر کنم سمت بو رو اشتباه گرفته بود برا همین دیگه دیر شده بود و هیچ چیزی ازش نمونده ای نامرد میخواستی چین نابود کنی دامن خودتون گرفت دنیا ازتو انتقام میگیره این خبر محکم میخوره توی صورت خامنه ای کذاب که کرونا رو به آمریکایی ها منسوب میکنه.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در افغانستان؛ احتمال وجود موارد مثبت کرونا در کابل زیاد استمعاون وزیر بهداشت عمومی افغانستان اعلام کرد که احتمال وجود موارد مثبت کرونا در کابل زیاد است و در هر ولایتی که آمار افزایش یابد، محدودیت رفت و آمد در آن وضع خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مایکل وایت پس از مرخصی از زندان در ایران با علائم کرونا در بیمارستان بستری شد🔺مایکل وایت پس از مرخصی از زندان در ایران با علائم کرونا در بیمارستان بستری شد ⚡️ مایکل_وایت، عضو سابق نیروی دریایی آمریکا که در ایران با مرخصی درمانی از زندان به طور موقت بیرون آمده بود، با علائم مشکوک به کرونا در بیمارستان بستری شده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در جهان؛ شمار قربانیان در استرالیا به 13 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

انفجار مرگبار در یک ساختمان مسکونی در تهرانسخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از وقوع انفجار مرگبار در یک ساختمان مسکونی به علت نشت گاز خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نخستین مورد مرگ در اثر ابتلا به کرونا در ازبکستان
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »