محمد بنا: در المپیک شاهد اتفاقات عجیبی خواهیم بود

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی: اگر شرایط از نظر بیماری کرونا به حالت عادی برگردد و اردوها از اواخر شهریور برگزار شود امید به کسب سه سهمیه دیگر برای المپیک توکیو داریم

محمد بنا در گفت و گو با ایسنا، درباره زمان برگزاری اردوی تیم ملی کشتی فرنگی اظهار کرد: برای برگزاری اردوها منتظر مجوز ستاد مبارزه با کرونای وزارت ورزش و جوانان هستیم. ما حاضریم در حالت قرنطینه نیز اردو را برگزار کنیم تا بتوانیم زودتر در جریان وضعیت آمادگی کشتی گیران قرار بگیریم.

بنا اضافه کرد: در صورتی که بتوانیم از ۲۰ شهریور اردوی تیم کشتی فرنگی را آغاز کنیم در ابتدا باید کشتی گیران را از نظر روحی مورد ارزیابی قرار دهیم و سپس از نظر شرایط بدنی آنها را بسنجیم و کم کم آنها را برای حضور در اردوها آماده کنیم. البته با توجه به اینکه هنوز مشخص نیست لیگ چه زمانی برگزار خواهد شد و مسابقاتی را نیز پیش رو نداریم دقیقا نمی توانم بگویم از چه زمانی می توانیم اردوهای خود را برگزار کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که در چه اوزانی امید به کسب سهمیه دارید؟ اظهار کرد: در دو وزن ۹۷ و ۸۷ کیلوگرم شانس زیادی برای کسب سهمیه داریم و در ۶۷ کیلوگرم تا حدودی کار سخت است. در این وزن چند کشتی گیر خوب داریم که باید مورد بررسی قرار بگیرند و این مستلزم این است که هر چه سریعتر شرایط برگزاری اردوها فراهم شود و ما بتوانیم کشتی گیران را برای مسابقات کسب سهمیه آماده کنیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شینزو آبه، نخست وزیر ژاپن از کناره‌گیری از سمت خود به خاطر بیماری خبر دادشینزو آبه، نخست وزیر ژاپن از کناره‌گیری از سمت خود به خاطر بیماری خبر داد نخست وزیر ژاپن اعلام کرده که مشکل سلامتی او تا اوایل سال جاری تحت کنترل بوده است، اما در ژوئن هنگامی که او برای معاینه سالانه رفته بود، متوجه شد که این بیماری دوباره بازگشته است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

درآمد چین از صادرات کفش بیشتر از درآمد ما از نفت است!درآمد چین از صادرات کفش بیشتر از درآمد ما از نفت است! رئیس اتحادیه کفش‌ ماشینی و لاستیکی تهران، درآمد ارزی فروش نفت برای ایران را سالانه ۲۰ تا ۳۰ میلیارد دلار اعلام کرد و گفت: این در حالی است که در کشور چین، صنعت کفش سالانه ۸۰ میلیارد دلار ارزآوری دارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در جهان؛ آمار مبتلایان به بیش از 24 میلیون و 630 هزار تن رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

چاووش‌اوغلو: از برادران افغان برای دستیابی به صلح حمایت می‌کنیموزیر امور خارجه ترکیه بر ادامه حمایت آنکارا از مردم افغانستان برای دستیابی به صلح و ثبات تاکید کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

جعل هویت روزنامه‌نگاران رسانه‌های مطرح از سوی هکرهای وابسته به جمهوری اسلامی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

وارون آموزی؛ مهارتی فراتر از به فراموشی سپردن
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »