محمدرضا شجریان در آرامگاه فردوسی به خاک سپرده شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در حالیکه روز گذشته در کنار محل دفن اخوان ثالث، شاعر نامدار ایرانی، مزار استاد شجریان آماده سازی و تصویر آن منتشر شده بود، اما امروز محل دفن پیکر وی به درخواست خانواده آقای شجریان به دلیل جانمایی نامناسب تغییر کرد و در کنار موزه آرامگاه فردوسی مشهد تدفین شد.

محمدرضا شجریان پس از مدت‌ها بیماری شامگاه پنجشنبه در بیمارستان جم تهران درگذشت. روز جمعه مراسم تشییع وی در بهشت زهرای تهران برگزار شد و محمود دعایی بر پیکر او نماز میت خواند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

کاش آرامگاه فردوسی که زبان پارسی را زنده کرد ، برای پارسیان حفظ می‌شد ‌آرامگاهی نوین برای استاد موسیقی شجریان می ساختن با نوای ربنای عرب ، یکی عجم زنده‌کرددیگری عرب زنده کرد

استاد شجریان روحت شاد🖤🌹 مرگ بر دیکتاتور

روحش شاد 💐❤️

خیلی مشکوکه بخاطر اینکه شما در آخوندنیوز در مورد شجریان به تکاپو افتادید!!! جریان چیه؟ دستور از واجا اومده به این قضیه زیاد بپردازید؟

اسناد شجریان همیشه زنده است چون صدایش ماندگار وتاریخ ساز شده.

از سال 88 به مردم پیوست و صدای خس و خاشاک شد؛ آغازی دوباره که او را جاودانه ساخت.

خدایش بیامرزاد 🌿😔

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نگاهی به زندگی شجریان در چند تصویر | DW | 09.10.2020پیکر محمد رضا شجریان، خسرو آواز ایران به توس منتقل شد تا در کنار فردوسی بخاک سپرده شود. ایران در سوگ شخصیتی نشسته است که خود را 'خاک پای مردم' می‌دانست. تصاویری از 'مرغی سحری' که ناله سر کرد. ایران به سوگ نشسته بلکه این بزدل ها هستند که به سوگ نشسته اند. بزدلهای که بجای دیدن واقعیتها و اقدام، خود را با ترانه های او تسکین میدادند. سوگ آنها در رفتن او نیست بلکه ترس از دیدن بزدلیهای گذشته شان و آینده پیش رویشان بدون دسترسی به قرص مسکنی ست Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اطلاعیه خانه موسیقی و توییت همایون شجریان برای زمان و مکان خاکسپاری استاد شجریانخانه موسیقی درباره زمان اقامه نماز زنده‌یاد شجریان در بهشت زهرا اطلایه‌ای صادر کرد. همایون شجریان نیز در اینباره توضیحاتی داده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تابوت‌های نمادین در اعتراض به آزادی متهم به قتل جورج فلویدبرخی از تظاهرکنندگان برای اعتراض به خشونت نژادپرستانه پلیس، تابوت‌های نمادینی را با خود حمل می‌کردند و کیسه‌هایی را هم به شکل جسد درون کفن، روی زمین می‌کشیدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در تاجیکستان به 10 هزار و 137 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

چرا شجریان به توس می‌رود؟بنا به تصمیم خانواده زنده‌یاد محمدرضا شجریان قرار است پیکر او در شهر توس واقع در استان خراسان رضوی به خاک سپرده شود. به جز نابسامانی به وجود آمده به دلیل شیوع بیماری کرونا، چه دلایل دیگری خانواده و اقوام شجریان را بر آن داشته تا او در توس به خاک سپرده شود؟ دفن دوست و دشمن کنار هم در جهان فقط از تشگیلات علوم شئونیزم جاهلیت اعراب و فرقه فارسیسم‌ تبهکارست.وگرنه در هیچ کجای جهان مرد خردمند مردمی مهشور را در کنار مرد بیخرد حکومتی دفن نمیکنند. چون توس دوس
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اینفوگرافی| فضای مجازی در سوگ استاد شجریانروز پنجشنبه (17 مهرماه 1399) و بعد اعلام درگذشت محمدرضا شجریان، استاد آواز ایران، هشتگ «شجریان» در توییتر ترند ششم جهان شد.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »