محمدبیگی: غربالگری در طرح جمعیت حذف نشده است

11/08/1400 11:42:00 ق.ظ

محمدبیگی، نماینده قزوین: *غربالگری در طرح جمعیت حذف نشده است *ما به دنبال ارتقاء سلامت مادر و کودک، افزایش با کیفیت جوانی جمعیت هستیم *شعار ما شعار حمایت از خانواده است *ما به سوی قعر چاه جمعیتی در حرکت هستیم

یک عضو کمیسیون مشترک حمایت از خانواده تاکید کرد: موضوع غربالگری به هیچ عنوان در طرح حمایت از خانواده حذف نشده است. وی افزود: ضریب پرداختی بیمه‌ها در دهه‌های آینده کاهش می‌یابد و به ضریب یک به سه تبدیل خواهد شد که این فروپاشی اقتصادی و کاهش رشد اقتصادی را به دنبال دارد.

اگر شرکت‌های بیمه آینده نگر باشند و هوشمندانه برخورد کنند برای جلوگیری از این موضوع به فکر تامین نیروی کار جوان در آینده خواهند بود. اگر من مسئول بیمه بودم به این مهم توجه می‌کردم مادران را تحت بیمه قرار می‌دادم تا در آینده نیروی جوان کشور تامین شود.

محمدبیگی با اشاره به موضوع غربالگری در این قانون عنوان کرد: سال گذشته شبهات زیادی در این خصوص مطرح شد و کمیته غربالگری کمیسیون مشترک و همچنین کمیسیون بهداشت جلساتی در این خصوص داشتند. ما این موضوع را با حضور کارشناسان و اساتید دانشگاه‌ها بررسی کردیم. باید بگویم که به هیچ عنوان غربالگری حذف نشده است. بلکه اختیاری، علمی و مطابق با استانداردهای روز بین‌المللی مورد حمایت قانون خواهد بود. ارتقای سلامت مادر ارتقاء کیفیت مراقبت دوران بارداری، ترویج زایمان طبیعی در این قانون مورد حمایت نیز می‌باشد.

وی با بیان اینکه شعار ما شعار حمایت از خانواده می‌باشد، گفت: عملکرد ما در کمیسیون مبتنی بر همین شعار است. برای مثال اخیرا مباحثی درباره برخوردهای حین زایمان در برخی از رسانه‌ها مطرح شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

وضعیت کرونا در کشور بسیار شکننده است/ وضعیت خوبی در رعایت پروتکل‌ها نداریممعاون بهداشت وزیر بهداشت گفت: خیلی از استان‌هایی که هفته گذشته سیر صعودی داشتند، این هفته با سیر نزولی مواجه بودند.

بحران ماهیگیری در مانش؛ ماکرون: توپ در زمین بریتانیا است، محدودیت‌ها از سه‌شنبه اجرایی می‌شودامانوئل ماکرون،‌ رئیس جمهوری فرانسه می‌گوید اگر بریتانیا طرح پاریس برای کاهش تنش را نپذیرد،‌ تهدیدها علیه قایق‌های بریتانیایی از سه‌شنبه اجرایی می‌شود. قرار هست که کشورها بولد بشن و مرزها بر سر زبان ها بیان. در نتیجه بحران ساختگی درست کردن که مردم کشورها بیشتر آویزون دولت ها بشن. یه فرقه ی جدید بعد از گلوبالیسم به آن شکل سنتی خود

قالیباف: در قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت منافع خانواده‌ها در اولویت قرار گرفته استرئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با تصویب قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، حمایت از خانواده و مادران در سیاست گذاری های فرهنگی و اجتماعی کشور در اولویت خواهد بود. اخه تابحال کدوم سیاستتون درست از کاردراومده چه اصراری دارین بیسوادا حالا هی زوری برین دانشگاه گوه ببار بیارین یا زالوزاده هاتون رو بفرستین تودانشگاه

سازمان بهداشت جهانی: نابرابری در واکسیناسیون «نشان‌دهنده بی‌توجهی» به فقیرترین افراد جهان استسازمان بهداشت جهانی در یک نامه سرگشاده از سران کشورهای شرکت‌کننده در نشست گروه ۲۰ در رم خواست که ذخایر واکسن کرونا را برای فقیرترین افراد جهان افزایش دهند، از دسترسی همه آنها به واکسن مطمئن شوند، و کشورهای کم درآمد و با درآمد متوسط را به هر نحو ممکن در ریشه‌کنی کووید-۱۹ حمایت کنند.

طرح نوآورانه یک دانشمند ایرانی در آمریکا برای بررسی عوارض استفاده از سیگارهای الکترونیکیمحققان دانشگاه پیتسبرگ به مدیریت دکتر کامبیز بنام، با تقلید از فیزیولوژی انسان و شیوه و مدت زمان استنشاق دود این سیگارها (که در حقیقت بخار است) یک سیستم روباتیک طراحی کرده‌اند تا بتوانند تأثیر طعم‌های مختلف و ذرات موجود در سیگارهای الکترونیکی بر بدن را ارزیابی کنند.

تابوشکنی زن جوان سعودی؛ هدف این مربی تیراندازی حضور در المپیک است🔺 تابوشکنی زن جوان سعودی؛ هدف این مربی تیراندازی حضور در المپیک است ▪ عربستان سعودی در سال‌های گذشته گام‌های مثبتی را برای به رسمیت شناختن آزادی‌های اجتماعی زنان برداشته است. ⬇ بیشتر بخوانید: 5000 Iranian top officials kids collectively own $148 billion in western banks as per central bank's report,yet the sickening ultra mullahs asked 2 unfreeze $10 billion in funds 2restart nuclear talks! Mullah donkey riders of the past can return $10 billions of such stolen money!