محمد موحدی آزاد دادستان کل ایران شد

16/09/1400 10:58:00 ب.ظ

محمد موحدی آزاد به عنوان دادستان کل ایران منصوب شد. - خبرگزاری آناتولی

موحدی, دادستان

محمد موحدی آزاد دادستان کل ایران شد با حکم رئیس دستگاه قضائی ایران، محمد موحدی آزاد، به جای محمد جعفر منتظری به عنوان دادستان کل این کشور منصوب شد.

محمد موحدی آزاد به عنوان دادستان کل ایران منصوب شد. - خبرگزاری آناتولی

07.12.2021استانبول/خبرگزاری آناتولیبا حکم رئیس دستگاه قضائی ایران، محمد موحدی آزاد، به جای محمد جعفر منتظری به عنوان دادستان کل این کشور منصوب شد.پیش از این موحدی آزاد در سمت دادستان انتظامی قضات مشغول به فعالیت بود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

شاهزاده محمد بن سلمان به کشورهای شورای همکاری خلیج سفر می‌کندمحمد بن سلمان، ولیعهد پادشاهی عربی سعودی، امروز دوشنبه 6 دسامبر سفر منطقه‌ای خود را به کشورهای عمان، بحرین، قطر، امارات و کویت آغاز می‌کند.تور منطقه‌ای

دلار ۳۱ هزارتومانی؛ رئیسی: دستگاه‌های اطلاعاتی پیگیر معرفی عاملان افزایش نرخ ارز هستندزمانی که «سلطان سکه» در اوایل تابستان سال ۱۳۹۷ بازداشت شد، قیمت هر قطعه تمام سکه طلا ۲.۹ میلیون تومان و نرخ آزاد دلار نیز ۸ هزار تومان بود. معرفی میکنم : خامنه ای محل اختفا زیرزمین پاستور اسکل کردن و سر کار گذاشتن همیشگی ...

محدودیت و ممنوعیت سفر به ایران برای ۶۸ کشور اعلام شدبراساس آخرین پروتکل‌های ابلاغ شده از سوی وزارت بهداشت، ۶۸ کشور در ردیف کشورهای ویژه و پرخطر با ممنوعیت و محدودیت سفر به ایران مواجه شدند و پروتکل‌های بهداشتی برای آن‌ها از ممنوعیت سفر و قرنطینه، دریافت گواهی واکسیناسیون و انجام تست کرونا اعلام شد.

هر کسی از یک قاضی یا کارمند فسادی سراغ دارد گزارش دهد دادستان کل کشور گفت: هر کسی از یک قاضی یا یک کارمند، فسادی را به صورت مستند سراغ دارد به بنده گزارش دهد و مطمئن باشید آن را رسیدگی خواهیم کرد. علم قدرت شیطانی دارد ولی بی‌خردی ندارد هر چقدر جامعه خنگ‌تر جامعه توحیدی‌تر به دوران قاجار نگاه کنید آدم لذت می‌بره از این جامعه آرمانی آخوندی دادستان قلابی ایران : ۴۳ سال پیش جهان اسرائیل آمریکا متحد شدند که حکومت موقت ایران بهتون بدن که ماموریت پیدا کنید که شماها جمهوری شیطانی ایران باید غارت ایران جهان و نابودی ایران ایرانی ها کنید دادستان قلابی ایران: اگر ۴۳ سال پیش ملا خمینی و شماها ملاهای دیگر شیطان اگر تزکیه نفس داشتید و شماها راه راست خدا رو تشخیص می دادید هرگز برای حکومت موقت ایران قبول نمی کردید که آینده تون نسل هاتون و خانواده هاتون دنیا و آخرت تون نابود نمی شد و خدای عالم ثبت ضبط نمی کرد اعمال تون

دور جدید مذاکرات وین به زودی آغاز می‌شودمذاکرات وین میان ایران و کشورهای عضو برجام که روز دوشنبه، 29 نوامبر، برای احیای توافق هسته‌ای آغاز و جمعه بدون دست‌یابی به نتایجی متوقف شد، بار دیگر ضيفوني الله يسعدكم 😊

محمد موحدی آزاد به عنوان دادستان کل ایران منصوب شد.06 دسامبر ,2021: 11:01 صبح GST آخرین به روزرسانی: 06 دسامبر ,2021: 11:08 صبح GST Share آدرس کپی شد محمد بن سلمان، ولیعهد پادشاهی عربی سعودی، امروز دوشنبه 6 دسامبر سفر منطقه‌ای خود را به کشورهای عمان، بحرین، قطر، امارات و کویت آغاز می‌کند.Send رئیس جمهوری ایران همزمان با صعود نرخ آزاد فروش دلار آمریکا به بالاترین سطح در نزدیک به ۱۴ ماه گذشته از پیگیری دستگاه‌های اطلاعاتی برای معرفی افرادی خبر داد که به تعبیر او شبانه‌روز برای افزایش نرخ ارز درتلاشند.به گزارش ایسنا، در پی شیوع سویه جدید ویروس کرونا به نام امیکرون در کشورهای مختلف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پروتکل‌های جدیدی را برای سفرهای خارجی اعلام کرد که در آن فهرست کشورها از نظر سویه‌های جهش یافته بروزرسانی شد و کشورهای مختلف در سه دسته مختلف تقسیم بندی شدند.

07.12. Advertisement بر اساس بیانیه دیوان دربار سلطنتی عمان ولیعهد سعودی در سفر رسمی خود به سلطنت عمان، تعدادی از پرونده‌های مورد علاقه مشترک که در خدمت منافع دو کشور است را با مقام‌ها آن کشور مورد بحث و بررسی قرار خواهد داد.2021 استانبول/خبرگزاری آناتولی با حکم رئیس دستگاه قضائی ایران، محمد موحدی آزاد، به جای محمد جعفر منتظری به عنوان دادستان کل این کشور منصوب شد.» رئیس جمهوری ایران تاکید کرد: «برخی از این افراد در داخل و برخی نیز در خارج از کشور در محافل و فضای مجازی و واقعی به دنبال بالا بردن قیمت ارز هستند. پیش از این موحدی آزاد در سمت دادستان انتظامی قضات مشغول به فعالیت بود. طرح مجموعه‌ای از ابتکارات دیوان سلطنت عمان با استقبال از این دیدار تأکید کرد که این دیدار «برآمده از روابط تاریخی دیرینه‌ای است که سلطنت عمان و پادشاهی عربی سعودی را به هم پیوند می‌دهد و این سفر پیوندهای محبت، عشق و خویشاوندی را تقویت و مردم را متحد می‌کند. محمد موحدی آزاد دارای تحصيلات حوزوی در رشته فقه و اصول است. همچنین غربالگری علامتی (مراقبت سندرمیک بیماری‌های واگیر) برای این دسته از مسافران انجام خواهد شد و در صورت نیاز تست PCR مجدد کرونا نیز دریافت می‌شود.

او پیش‌تر معاون قضائی رئیس کل دادگستری تهران و سرپرستی دادگاه‌های انقلاب تهران را بر عهده داشت. همچنین انتظار می‌رود که ولیعهد سعودی با سران کشورهای عربی خلیج برای تقویت همکاری‌ها و هماهنگی مواضع شش کشور عضو شورای همکاری با توجه به مسائل منطقه‌ای، عربی و بین‌المللی برای دستیابی به امنیت و ثبات در منطقه گفت‌وگو کند. در پی ابراز «ناامیدی و نگرانی» دیپلمات‌های اروپایی نسبت به پیشنهادهای طرف ایرانی، نرخ آزاد فروش دلار در بازار تهران به بیش از ۳۱ هزارتومان رسید؛ نرخی بی‌سابقه از نیمه اکتبر سال گذشته و هفته سوم مهرماه سال ۱۳۹۹. .