محمدعلی نجفی و 'مزه شیرین عدالت' | DW | 29.08.2019

07/06/1398 04:08:00 ب.ظ

'محکومیت بود و مجازات اعدام و گذشت شاکی، تمام'، برای کاربران شبکه‌های اجتماعی ماجرا اما 'تمام' نشده. یکی می‌نویسد: «اسماعیل بخشی نه، محمدعلی نجفی آزاد شد» و دیگری خطاب به شوهر زندانی خود: «اینجا عدالت برقرار است، عزیزم.»

'محکومیت بود و مجازات اعدام و گذشت شاکی، تمام'، برای کاربران شبکه‌های اجتماعی ماجرا اما 'تمام' نشده. یکی می‌نویسد: «اسماعیل بخشی نه، محمدعلی نجفی آزاد شد» و دیگری خطاب به شوهر زندانی خود: «اینجا عدالت برقرار است، عزیزم.» محمدعلی نجفی و"مزه شیرین عدالت" "محکومیت بود و مجازات اعدام و گذشت شاکی، تمام"، برای کاربران شبکه‌های اجتماعی ماجرا اما"تمام" نشده.

یکی می‌نویسد: «اسماعیل بخشی نه، محمدعلی نجفی آزاد شد» و دیگری خطاب به شوهر زندانی خود: «اینجا عدالت برقرار است، عزیزم.»

محمدعلی نجفی، شهردار پیشین تهران که به جرم قتل میترا استاد، همسر دوم خود از خردادماه امسال در زندان به سر می‌برد، روز گذشته (ششم شهریورماه) موقتا با سپردن وثیقه آزاد شد. آزادی محمدعلی نجفی موجی از واکنش‌ها را در شبکه‌های اجتماعی به دنبال داشت. آزادی شهردار پیشین تهران گروهی از کاربران توییتر را شگفت‌زده کرده است. آنها به"استانداردهای دوگانه" در برخورد با این پرونده و پرونده‌های مشابه اشاره می‌کنند و سیر قانونی رسیدگی به این پرونده را زیر سوال می‌برند.

کاربران توییتر، آزادی محمدعلی نجفی که بنا بر اعترافات خودش، میترا استاد را با سلاح گرم به قتل رسانده، در کنار احکام صادره برای فعالان مدنی از جمله حکم ۲۴ سال زندان برای صبا کردافشاری قرار داده‌اند که یکی از اتهاماتش برداشتن روسری از سر بوده است. headtopics.

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

محمدعلی نجفی آزاد شدمحمدعلی نجفی، متهم پرونده قتل میترا استاد ساعاتی پیش با تودیع وثیقه از اوین آزاد شد.

محمدعلی نجفی، شهردار پیشین تهران با تودیع وثیقه آزاد شدمحمدعلی نجفی، شهردار پیشین تهران با تودیع وثیقه آزاد شد جزئیات بیشتر🔽

محمدعلی نجفی از زندان آزاد شدمحمدعلی نجفی از زندان آزاد شد

محمدعلی نجفی با وثیقه آزاد شدتهران- ایرنا- وکیل مدافع محمدعلی نجفی شهردار اسبق تهران اعلام کرد: نجفی که به اتهام قتل همسر دوم خود در زندان به سر می‌برد، با تودیع وثیقه از زندان آزاد شد.

محمدعلی نجفی با وثیقه از زندان آزاد شدمحمدعلی_نجفی، شهردار پیشین تهران، که به اتهام قتل همسرش میترا_استاد به قصاص محکوم شده بود، با تسلیم وثیقه از زندان اوین آزاد شد.

محمدعلی نجفی آزاد شد