محمد صلاح به کرونا مبتلا شد

13/11/2020 07:15:00 ب.ظ

صلاح, کرونا

محمد صلاح به کرونا مبتلا شد

13.11.2020استانبول/ خبرگزاری آناتولیفدراسیون فوتبال مصر طی بیانیه‌ای در صفحه فیسبوک خود اعلام کرد: محمد صلاح، ستاره مصری لیورپول به ویروس کرونا مبتلا شده است.در این بیانیه آمده است که صلاح اکنون در قرنطینه به سر می‌برد و علائم بیماری را ندارد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

اعتراف صریح بازداشت‌شدگان اغتشاشات گیلان به آشوب و آسیب‌رسانی به اموال عمومی + فیلم- اخبار گیلان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

بدبیاری‌های ادامه‌دار لیورپول؛ تست کرونا محمد صلاح مثبت شدمحمد صلاح احتمالا دیدار روز ۲۱ نوامبر تیم باشگاهی‌اش مقابل لستر‌سیتی در رقابت‌های لیگ برتر جزیره و چهار روز پس از آن مسابقه مقابل آتالانتا در چارچوب مسابقات لیگ قهرمانان اروپا را از دست خواهد داد. میگم تسمه تایم پاره نمیکنید، از مالیدن برا بایدن یهو میپرید رو مال صلاح،!؟

شاید محمد به دلیل ملاحظات صنفی به نفع قالیباف کنار بکشدناصر ایمانی، فعال سیاسی اصولگرا، تشریح می‌کند که اضافه شدن سردار محمد به آرایش اصولگرایان چه چینش و فضایی را بین کاندیداها ایجاد خواهد کرد: اگر چه محمد اعلام کرده که در رقابت‌های انتخاباتی حاضر می‌شود اما شاید با نزدیک‌تر شدن به ایام انتخابات، بر اساس آرایش سیاسی و ملاحظات صنفی در رقابت حاضر نشود.

شاهزاده محمد بن سلمان: اقتصاد سعودی توانایی مقابله با پیامدهای کرونا را ثابت کردولی‌عهد سعودی سه‌شنبه 15 دسامبر 2020 ضمن اشاره به این‌که اقتصاد پادشاهی عربی سعودی توانایی‌اش برای

محمد بن سلمان: اقتصاد سعودی ثابت کرد که توانایی مقابله با پیامدهای کرونا را داردولی‌عهد سعودی سه‌شنبه 15 دسامبر 2020 ضمن اشاره به این‌که اقتصاد پادشاهی عربی سعودی توانایی‌اش برای

دادگاه حقوق بشر اروپا خطاب به دولت ترکیه: صلاح الدین دمیرتاش را فورا آزاد کنیددادگاه حقوق بشراروپا ادامه حبس صلاح الدین دمیرتاش، رهبر پیشین حزب دموکراتیک خلق ها را مغایر با قوانین دموکراتیک دانست و دولت اردوغان را به پیشبرد مقاصد سیاسی در این باره متهم کرد. دادگاه_حقوق_بشر_اروپا_گوه_خورد

فدراسیون فوتبال مصر از مثبت بودن تست کرونای محمد صلاح خبر داد.Aa فدراسیون فوتبال مصر روز جمعه با صدور بیانیه‌ای تایید کرد ک محمد صلاح، مهاجم تیم ملی این کشور و باشگاه لیورپول انگلیس به ویروس کرونا مبتلا شده است./ شورای نگهبان که نمی‌تواند 30 کاندیدای اصولگرا و اصلاح‌طلب را تایید صلاحیت کند / رئیسی تنها گزینه قطعی برای اجماع اصولگرایان است / اصلاح‌طلبان جو هراس از کاندیدای نظامی راه انداختند / نباید حق حضور در عرصه سیاسی را از نظامیان سلب کرد ناصر ایمانی، فعال سیاسی اصولگرا، تشریح می‌کند که اضافه شدن سردار محمد به آرایش اصولگرایان چه چینش و فضایی را بین کاندیداها ایجاد خواهد کرد.مقابله با پیامدهای پاندمی کرونا را به اثبات رسانده است، بر ادامه تقویت دستاوردهای محقق شده از زمان ارائه برنامه چشم‌انداز 2030 سعودی، تاکید کرد.

13.11. وی در هفته جاری برای دیدارهای بین‌المللی به اردوی تیم ملی اضافه شده بود و پیش‌تر تست کرونای وی سایر بازیکنان تیم ملی مصر در اردو منفی اعلام شده بود.2020 استانبول/ خبرگزاری آناتولی فدراسیون فوتبال مصر طی بیانیه‌ای در صفحه فیسبوک خود اعلام کرد: محمد صلاح، ستاره مصری لیورپول به ویروس کرونا مبتلا شده است.   وی با بیان این که احتمال کناره‌گیری محمد به نفع قالیباف در شرایط و فضای آینده وجود دارد، افزود: البته احتمال حضور هر دو در انتخابات ممکن است و نمی‌توان آن را منتفی دانست. در این بیانیه آمده است که صلاح اکنون در قرنطینه به سر می‌برد و علائم بیماری را ندارد. دیدار برگشت این مسابقه نیز روز سه شنبه برگزار خواهد شد. باشگاه لیورپول هنوز در این مورد بیانیه‌ای صادر نکرده است. محمد بن سلمان تاکید کرد که صندوق سرمایه‌گذاری‌های عمومی میلیاردها پول را طی سال‌های آینده در اقتصاد سعودی تزریق خواهد کرد.

. ابتلا محمد صلاح به کرونا اما برای تیم باشگاهی‌اش لیورپول نیز خبر بسیار بدی محسوب می‌شود.   ایمانی در ارتباط با کاندیداتوری صادق محصولی و سعید جلیلی از جانب جبهه پایداری گفت: جبهه پایداری هم اگر آقای رئیسی وارد صحنه شود، کاندیدایی معرفی نمی‌کند.