محمدرضا عارف: هنر صدا و سیما سرمایه سوزی است/ جای آثار فاخر همچون هزاردستان خالی است

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 44 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس فراکسیون امید: هنر صدا و سیما سرمایه سوزی است برخی از برنامه‌هایی که از صدا و سیما پخش می‌شود فقط و فقط برای خالی کردن دل مردم است

به گزارش ایسنا، محمدرضا عارف گفت: درشرایطی که شاهد برخی سوء تدبیرها و همینطور تلاش عده ای برای ناامیدکردن مردم هستیم، متاسفانه برخی آثار هنری هم در راستای تشدید این ناامیدی است. برخی از برنامه‌هایی که بویژه از صدا و سیما پخش می‌شود فقط و فقط برای خالی کردن دل مردم است.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی ادامه داد: یکی از نهادهایی که باید در حفظ سرمایه‌های خود از جمله هنرمندان کوشا باشد صدا و سیما است. با کمال تاسف این رسانه به جای آنکه کارخانه آدم سازی باشد هنرش سرمایه سوزی است. عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در همین زمینه افزود: تجربه نشان داده سانسور آثار هنری آن هم به دلیل مسائل سلیقه‌ای جواب عکس می دهد، البته که آثار هنری از جمله موسیقی که در ایران قدمت طولانی دارد انتطار این است آثاری"فاخر" و در شان ملت هنردوست ایران باشد. نباید به گونه ای عمل شود که سطح سلیقه مردم تنزل پیدا کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: درشرایطی که شاهد برخی سوء تدبیرها و همینطور تلاش عده ای برای ناامیدکردن مردم هستیم، متاسفانه برخی آثار هنری هم در راستای تشدید این ناامیدی است. البته این سخن به مفهوم انتقاد نکردن نیست ولی برخی از برنامه‌هایی که بویژه از صدا و سیما پخش می‌شود فقط و فقط برای خالی کردن دل مردم است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

عارف مگه حرف هم بلده بزنه؟!!!!!!!!

تو دل مردم مثل جیبشان چیزی نمونده که صدا و سیما بخواد خدایش کنه.

شما حضرت عارف ، بالاخره اصل پنجم قانون اساسی رو مطالعه فرمودین ؟، دیگه به کسانی که درباره دوره غیبت ولی عصر(ع) و رهبری نظری داشتند تهمت ِتوهم نمیزنید؟!!

هنر فقط خودت عارف جون...

مگه عارف حرف میزنه؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

علی لاریجانی هنوز به جلسات شورای وحدت اصولگرایان دعوت نمی‎شودتهران- ایرناپلاس- یک فعال سیاسی اصولگرا و عضو شورای وحدت می‎گوید: علی لاریجانی هنوز به جلسات شورای وحدت دعوت نشده‎است و بحثی هم درباره دعوت از او صورت نگرفته‎است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

جشنواره رقص «یوساکوی» در کوچی ژاپن با حضور ۱۸ هزار رقصنده برگزار شدشصت و ششمین جشنواره رقص سنتی «یوساکوی» در شهر کوچی ژاپن با حضور ۱۸ هزار رقصنده برگزار شد که در آن ۲۰۷ تیم حضور یافتند
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

درگیری نیابتی عربستان و امارات در جنوب یمن🔻آخرین اخبار از تحولات یمن: 🔹درگیری نیابتی عربستان و امارات در جنوب یمن 🔹 تانک‌ها وارد خیابان‌های عدن شدند 🔹وزرای کشور و راه دولت منصور هادی به عربستان فرار کردند مشروح گزارش را اینجا_بخوانیم:
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

سپاه پاسداران: حضور اسرائیل در خلیج فارس ممکن است باعث جنگ شودفرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران هشدار داد که حضور اسرائیل در آب‌های خلیج فارس ممکن است باعث ایجاد جنگ و درگیری در منطقه شود و آن را غیرقانونی توصیف کرد. چه بهتر پخ پخ پخ پخ -- چهل سال پخ امیر عبداللهیان: اسرائیل پای خود را به تنگه_هرمز بکشاند ، در آتش خشم منطقه می سوزد. بی صبرانه منتظر لحظه زمان صفر برای روز واقعه هستیم ، حالا چه به بهانه تنگه هرمز چه به بهانه های دیگه hsr
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ظریف: از گفت و گوهای یمنی- یمنی حمایت می‌کنیموزیر امور خارجه با تاکید بر اینکه راهکار حل بحران یمن سیاسی است، گفت: جمهوری اسلامی ایران از گفت و گوهای یمنی-یمنی و اجرای کامل توافقات استکهلم حمایت می‌کند.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

استرالیا در ۲۰ سال ۳ میلیارد دلار صرف نیروهای نظامی ویژه می‌کنداین مبلغ بخشی از ۳ میلیارد دلاری است که کانبرا در بازه زمانی ۲۰ ساله برای بهبود و واکنش سریع نیروهای ويژه خود در عملیات داخلی و خارجی صرف خواهد کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »