محققان به سراغ ابعاد روانی بیماری کرونا رفتند

19/06/1399 03:03:00 ب.ظ

اعتمادآنلاین گزارش می‌دهد: محققان به سراغ ابعاد روانی بیماری کرونا رفتند این مطلب را اینجا_بخوانیم👇

در حالی که یک موسیقیدان چینی آثار باخ را بهترین راه برای بهبود مبتلایان به ویروس کرونا عنوان می‌کند، در اسپانیا بیماران کرونایی را به سفر دریایی می‌برند، تا بدین ترتیب بعد جدیدی از مشکلاتی که ویروس کرونا برای مردم جهان به همراه آورده آشکار شود. به گزارش اعتمادآنلاین، «لانگ لانگ» پیانونواز معروف چینی طی اظهارنظری در مورد گرفتاری جهان با شیوع...

به گزارش اعتمادآنلاین، «لانگ لانگ» پیانونواز معروف چینی طی اظهارنظری در مورد گرفتاری جهان با شیوع ویروس کرونا عنوان کرد، موسیقی انرژی درمانی بزرگی در خود نهفته دارد. خبرگزاری فرانسه که این جملات را به نقل از لانگ بازگو کرده افزود: موسیقی می‌تواند در دوره شیوع ویروس کرونا بهترین تسکین‌دهنده مشکلات مردم و بیماران مبتلا باشد.

از سوی دیگر رسانه‌های اسپانیایی هم خبر دادند، محققان این کشور طی آزمایش‌هایی دریافتند بردن بیماران کرونایی به سواحل دریا و حتی سفر دریایی به تسریع بهبود آنها کمک می‌کند.

ادامه مطلب:
🌐 اعتمادآنلاين »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 38 هزار و 494 نفر رسید

تکذیب شایعه مرگ دانش آموزی به علت کرونا در مدرسه ای در تهراندر پی انتشار ویدئویی در فضای مجازی مبنی بر فوت دانش آموزی در مدرسه بخاطر کرونا، سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران ضمن تکذیب این ادعا، از پیگیری این موضوع توسط پلیس فتا برای شناسایی عاملان انتشار این ویدئو خبر داد.

شمار مبتلایان به کرونا در تاجیکستان به 8860 نفر رسید

کرونا در ایران؛ آیا کرونا وزیر آموزش‌و‌پرورش را می‌گیرد؟

کرونا در اردوی فرانسه؛ آبی‌پوشان بدون امباپه به مصاف کرواسی می‌روندکیلین امباپه هفتمین بازیکن باشگاه پارس سن ژٰرمن محسوب می‌شود که به بیماری «کووید ۱۹» مبتلا شده است.

شمار بهبودیافتگان کرونا در ترکیه به 253 هزار و 245 تن رسیدشمار بهبودیافتگان کرونا در ترکیه به 253 هزار و 245 تن رسید