محسن هاشمی: سیاست نظام و حاکمیت این بود که فوت آیت‌الله هاشمی طبیعی است

25/10/1400 02:53:00 ب.ظ

فرزند ارشد علی‌اکبر هاشمی رفسنجانی، در سالگرد درگذشت پدرش، با بیان دوباره تردیدها درباره نحوه مرگ او اشاره کرد که سیاست «نظام و حاکمیت» این بود که «فوت آیت‌الله هاشمی طبیعی است».

سیاسی, بایگانی

فرزند ارشد علی‌ اکبر هاشمی رفسنجانی ، در سالگرد درگذشت پدرش، با بیان دوباره تردیدها درباره نحوه مرگ او اشاره کرد که سیاست «نظام و حاکمیت» این بود که «فوت آیت‌الله هاشمی طبیعی است».

فرزند ارشد علی‌ اکبر هاشمی رفسنجانی ، در سالگرد درگذشت پدرش، با بیان دوباره تردیدها درباره نحوه مرگ او اشاره کرد که سیاست «نظام و حاکمیت» این بود که «فوت آیت‌الله هاشمی طبیعی است».

مرگ ناگهانی و نامنتظره او شایعات زیادی را درباره احتمال سوءقصد علیه وی به دنبال آورد.با این حال محمد هاشمی، برادر اکبر هاشمی رفسنجانی، روز ۲۰ بهمن‌ماه ۹۵ اظهار داشت که برادرش نه «ترور» شده و نه دچار «خفگی» شده، بلکه علت مرگ او «ایست قلبی» بوده‌ است.

محمد هاشمی اما پس از آن گفت که «علت مرگ را در بیمارستان ایست قلبی اعلام کردند، ولی علت ایست قلبی را کسی اعلام نکرد. هنوز هم کسی اعلام نکرده که علت ایست قلبی چه بوده‌ است».محسن هاشمی در بخش دیگری از مصاحبه اخیر خود افزوده که «نمی‌توانیم با استدلال قوی بگوییم که آیت‌الله هاشمی توسط یک گروهی کشته شدند یا نه» و هنوز هم «دلیلی بر عدم کشته شدن ایشان نداریم».

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »

گور بابای رفسنجانی به محسن هاشمی رفسنجانی باید گفت ,, اکبر که گور میگرفتی همه امر ,, دیدی که چطور گور اکبر گرفت !!! کوسکش همه میدونن پدر کوسکشت بدست سیدلی کوسکش اسلامکش شده به چه قیمتی از خونش گذشتید؟؟؟ که بجای نرفتن زندان به دزدیهاتون ادامه بدید ؟؟؟ عجب احمقیه خوب یک عده ای گفتن در استخر فرح پهلوی او را خفه کردن وقتی کسی مسئولیت قتلی را به عهده می‌گیرد یعنی اینکه رفسنجانی را به هلاکت رساندن شما بگوئید انشالله که گربه است🤣🤣

ازش بپرسید نظر خامنه‌ای در مورد شیطان اکبر چه بود؟😂

نیروهای امنیتی می‌گفتند چرا دنبال شهیدسازی برای آیت‌الله هاشمی رفسنجانی هستید؟ محسن هاشمی در گفت‌وگوی ویدئویی با برنامه پاراگراف اعتمادآنلاین: نیروهای امنیتی می‌گفتند چرا دنبال شهیدسازی برای آیت‌الله هاشمی رفسنجانی هستید/به دنبال این بودند که محافظین آیت‌الله هاشمی را عوض کنند 🔺مشروح این گفت‌وگو 25 دی در اعتمادآنلاین

احمد فروزنده فرمانده‌ای که شبکه قاسم سلیمانی در عراق را هدایت می‌کردقاسم سلیمانی، فرمانده کشته‌شده نیروی قدس سپاه پاسداران ایران، از طریق نقش‌آفرینی در عملیات خشونت‌آمیز مخفیانه علیه آمریکا در عراق که جان صدها نظامی

گزارش تصویری: چهره‌های دم بخت که سال ۲۰۲۲ ازدواج می‌کنند | DW | 15.01.2022از بریتنی اسپیرز، کریستیان لیندنر وزیر دارایی آلمان تا ایلکای گوندوگان ستاره منچسترسیتی، چهره‌هایی هستند که در سال ۲۰۲۲ ازدواج خواهند کرد. با ستارگان دم بختی که سال ۲۰۲۲ ازدواج می‌کنند در این گزارش تصویری آشنا شوید:

آغاز دادگاه جنایتکار ایرانی-عراقی که در برلین زنی را مثله کرد | DW | 13.01.2022دادگاه رسیدگی به جنایت مرد ایرانی-عراقی که دست و پای دوست دختر خود را بسته به او تجاوز کرده و سپس او را مثله کرده بود، در برلین آغاز شد. این فرد با نام عبدالله رندانی، حدود ۹ سال پیش در پی این جنایت به ایران فرار کرد. Revenge Hero 👉🏻🇮🇷👈🏻سردار_دلها 🩸See you soon the gambler Trump 🩸 خب همین روانپریشها به ولایت ما اقتدا میکنن و بعد از جنایت به سکوت بره ها فرار میکنن . چه وحشتناک کاش آدما برای پر کردن تنهایی‌شون سمت هر غریبه‌ای نرن شاید بیمار روانی باشه طرف، مرد و زن هم نداره

اعتیاد؛ مشکلی دیگر که مردم افغانستان با آن دست به گریبان هستنداعتیاد به مواد مخدر همچنان به عنوان یکی از آسیب‌های اجتماعی که مردم افغانستان را دست به گریبان کرده، به شکل گسترده‌ای در این کشور به چشم می‌خورد. - خبرگزاری آناتولی

وزیر خارجه فرانسه: مذاکرات احیای برجام آنقدر کند است که ممکن است به نتیجه نرسدژان ایو لو دریان، وزیر خارجه فرانسه، می‌گوید مذاکرات احیای برجام که در وین جریان دارد، در حال پیشرفت است ولی این پیشرفت به حدی کند است که ممکن است مذاکرات به نتیجه نرسد. او... گوه خوریش به رادیو فردایی ها نیومد 😂 هومن عسگری زن تو گاییدم 🍆

.اعتمادآنلاین| محسن هاشمی، فرزند ارشد آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، به مناسبت پنجمین سالروز درگذشت او ناگفته‌هایی درباره اتفاقات منتهی به 19 دی 1395 و حوادث بعد از آن را بیان می‌کند.آمریکایی را گرفت، به سوژه خبری رسانه‌های غربی تبدیل شد.کریستیان لیندنر رهبر حزب دمکرات‌های آزاد آلمان و وزیر دارایی در کابینه اولاف شولتس در ماه سپتامبر ۲۰۲۱ نامزدی خود را با فرانکا لهفلد، مجری شبکه تلویزیون"RTL" اعلام کرد.

مرگ ناگهانی و نامنتظره او شایعات زیادی را درباره احتمال سوءقصد علیه وی به دنبال آورد. با این حال محمد هاشمی، برادر اکبر هاشمی رفسنجانی، روز ۲۰ بهمن‌ماه ۹۵ اظهار داشت که برادرش نه «ترور» شده و نه دچار «خفگی» شده، بلکه علت مرگ او «ایست قلبی» بوده‌ است. محمد هاشمی اما پس از آن گفت که «علت مرگ را در بیمارستان ایست قلبی اعلام کردند، ولی علت ایست قلبی را کسی اعلام نکرد. Advertisement اسناد طبقه‌بندی‌شدهٔ تازه آزادشدهٔ ایالات متحده که به نظر وبگاه «دیلی بیست» رسیده است، جزئیات جدیدی از حرکات خشونت‌بار فروزنده در عراق در اواخر دهه 2000 ارائه می‌دهد. هنوز هم کسی اعلام نکرده که علت ایست قلبی چه بوده‌ است». محسن هاشمی در بخش دیگری از مصاحبه اخیر خود افزوده که «نمی‌توانیم با استدلال قوی بگوییم که آیت‌الله هاشمی توسط یک گروهی کشته شدند یا نه» و هنوز هم «دلیلی بر عدم کشته شدن ایشان نداریم». کتی پری و اورلاندو بلوم از ماه مارس ۲۰۲۰ در انتظار ازدواج خود هستند.

اکبر هاشمی رفسنجانی هنگام مرگ ۸۲ سال داشت. قدمت این قرارگاه به دوران جنگ ایران و عراق می‌رسد، و نیروهای آن میان چند فرماندهی‌ فرعی در امتداد مرز عراق تقسیم می‌شدند. فائزه هاشمی، دیگر فرزند اکبر هاشمی رفسنجانی، روز ۲۵ آذر ۱۳۹۶، خبر داده بود در جریان جلسه‌ای با حضور تعدادی از اعضای شورای عالی امنیت ملی، به خانواده آقای هاشمی گفته شد که در بدن پدرش «۱۰ برابر حد مجاز رادیواکتیو وجود داشته‌ است». پیشتر، فاطمه هاشمی، دیگر دختر آیت‌الله هاشمی، گفته بود پس از درگذشت پدرش «افرادی به دفتر کار وی در مجمع تشخیص مصلحت نظام رفته و گاو صندوقی که وی «مطالب مهمی» را در آن نگهداری می‌کرد» خالی کردند. او همچنین از گم‌شدن «دومین وصیت‌نامه» آقای هاشمی . در این باره در اسناد طبقه‌بندی‌شدهٔ دولت آمریکا آمده است: «این واحد تشکیل شده از مقامات امنیتی ایران، که کارش سازماندهی و تامین مالی نیروهای تروریستی است که توسط جیش‌المهدی، سپاه بدر، حزب الفضیله، و دیگر احزاب و شبه‌نظامیان شیعه عراقی استخدام می‌شوند.