محسنی اژه‌ای: هیچ تحولی در قوه قضائیه ایجاد نکرده‌ایم | DW | 13.12.2021

22/09/1400 05:49:00 ب.ظ

رئیس قوه قضائیه ایران اعتراف کرد که در دستگاه قضایی کشور هیچ تحولی ایجاد نشده است. پیش از این ابراهیم رئیسی در مقام رئیس قوه قضائیه از تحول در دستگاه قضا خبر داده و رهبر جمهوری اسلامی خدمات او را 'جهادی' خوانده بود.

رئیس قوه قضائیه ایران اعتراف کرد که در دستگاه قضایی کشور هیچ تحولی ایجاد نشده است. پیش از این ابراهیم رئیسی در مقام رئیس قوه قضائیه از تحول در دستگاه قضا خبر داده و رهبر جمهوری اسلامی خدمات او را 'جهادی' خوانده بود. رئیس قوه قضائیه ایران اعتراف کرد که در دستگاه قضایی کشور هیچ تحولی ایجاد نشده است. پیش از این ابراهیم رئیسی در مقام رئیس قوه قضائیه از تحول در دستگاه قضا خبر داده و رهبر جمهوری اسلامی خدمات او را"جهادی" خوانده بود.

به گزارش ایسنا، محسنی اژه‌ای گفت: «درست است که به فکر هستیم و سندی هم نوشتیم اما عملا ما تحولی ایجاد نکردیم.» ابراهیم رئیسی در دی ماه ۱۳۹۹ در مقام رئیس قوه قضائیه سند تحول در دستگاه قضائیه ایران را به علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی ارائه داد و سپس به تمام مجموعه‌های دستگاه قضا ابلاغ کرد..

علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی پس از انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ در دیدار با مسئولان قوه قضائیه، تلاش‌های ابراهیم رئیسی را"جهادی" خواند و گفت که"زنده شدن امید و افزایش اعتماد مردم به دستگاه قضا را مهم‌ترین اثر حرکت جهادی دو سال اخیر در قوه‌ی قضائیه" بوده است. headtopics.com

منظور این از تحول اینه که باید گردن همه را بجویم !!!!!!!!!!

جناب رسانه! یعنی'با این همه فسادستیزی،کاری انجام نشده ...منتظراصل تحول باشید!' 'درزبان شیرین فارسی به این موضوع استفهام انکاری میگویند' گرچه عافیت طلب کاسه لیس رسانه جیره خوار اجنبی، طی چهاردهه کاسه لیسی ازسینه دایه های مهربان‌ترازمادر،زبان فارسی راهم ازیادبرده اند...!

ادامه مطلب:
DW فارسی »

پادکست رادیویی دیدگاه: خالی کردن سطل ماست روی سر زنان به دلیل نداشتن حجاب گفت‌وگو با معین خزائلی

روز جمعه ۱۱ فروردین ویدیویی در فضای مجازی منتشر شد که نشان می‌داد فردی که از او با عنوان بسیجی یاد شده است، در شهر شاندیز مشهد سطل ماست را روی سر مادر و دختری که حجاب اجباری بر سر ندارند خالی می‌کند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

جهادی منظور اینه که دادگاه و زندان ساختن، نه اینکه مشکلات مردم را حل کردن! در مملکتی که قانون اساسی ملاک نیست چگونه میتوان قوه قضاییه داشت؟ سالهاست جزء دزدی دیوثی و اختلاس و قتل و غارت و مفت خوری کاری دیگه ای نکردید پفیوز بی سروپا نابود ج.ا

دست‌کم ۱ کشته و ۱۳ زخمی در پی تیراندازی در یک مراسم آیینی در تگزاسدرست در زمانی که شرکت کنندگان در این شب‌زنده‌داری، بالن‌های نورانی را به آسمان می‌فرستادند، خودرویی به آنها نزدیک می‌شود و سرنشین آن شروع به تیراندازی می‌کند. بسیار غم انگیز است.

کرونا در ایران؛ بیش از ۱۵۰۰ دانش‌آموز مبتلا در خراسان رضویبچه ها به هیچ عنوان نمی توانند مراقب باشند تا مبتلا به ویروس کرونا نشوند چون در یک محیط شلوغ مثل مدرسه این کار غیر ممکن است.

درگیری مسلحانه در یک اردوگاه فلسطینی‌ها در لبنان دو کشته و هفت زخمی بر جا گذاشت🔺 این نزاع به هنگام تشییع جنازه یک مهندس کشته‌شده در انفجار جمعه شب در اردوگاه برج الشمالی، واقع در شهر بندری صور در جنوب لبنان ، رخ داد و موجب زخمی‌شدن هفت نفر دیگر نیز شد. ⬇ بیشتر بخوانید: 'Justice and Equality prevailed and such a system of justice was formed that the rest of the world became surprised' - Muhammad Qasim has seen the era of Peace amongst Muslims. He is the awaited Iman Al-Mahdi.

جانباختن دو تن در پی وقوع انفجار ساختمان در قلعه مرغیسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از جان باختن دو نفر در پی وقوع انفجار شدید در یک ساختمان در قلعه مرغی خبر داد.

تظاهرات گسترده در ترکیه در اعتراض به تورم و سقوط ارزش لیر | DW | 12.12.2021هزاران نفر در استانبول و آنکارا برای اعتراض به ادامه افزایش تورم و کاهش ارزش پول ملی ترکیه به خیابان‌ها آمدند. منتقدان سیاست‌های حزب حاکم را عامل این وضعیت می‌دانند اما اردوغان بر ادامه آنها پافشاری می‌کند. SHIBA shibaswap shibainu leash shibabone shibacoin Oshiverse Shibarium shiba مردم ایران چرا خاموشید ارزش پول ایرانی همین روز ها بصفر خواهد رسید، بمردم ترکیه نگاه کنید برای برای پائین آمدن پولشان چه می‌کند حس وطن پرستی این ملت کجا رفته؟

افزایش شمار قربانیان گردباد در آمریکا؛ تایید مرگ هشت کارگر یک کارخانه شمع‌سازی در کنتاکیخبرنگاران حاضر در محل میزان خسارات گردباد در شهر میفیلد را بسیار گسترده و غیرقابل توصیف عنوان کرده و برخی از آنها نیز گفته‌اند خسارات به حدی است که گویا شهر از روی نقشه حذف شده است. 🕯