محسنی‌اژه‌ای: با کسانی که 'با دشمن رابطه برقرار کنند' در آینده برخورد می‌کنیم

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در دو موضع‌گیری جداگانه، ابراهیم رئیسی و غلامحسین محسنی اژه‌ای هر دو علیه 'مذاکره' موضع‌گیری کردند و در میانشان، آقای محسنی‌اژه‌ای تهدید کرد با کسانی که امروز 'با دشمن آگاهانه یا نا‌آگاهانه' ارتباط برقرار کنند، در آینده برخورد خواهد شد. اخیرا حسن روحانی گفته بود حاضر است به خاطر منافع ملی با هرکسی مذاکره کند.

ابراهیم رئیسی و محسنی اژه‌ای که به ترتیب دو نفر اصلی در صدر قوه قضائیه ایران هستند، هر دو در اظهارات روز شنبه‌شان، موضعی ضد مذاکره اتخاذ کردند.

معاون اول قوه قضائیه گفت:"کسانی که بخواهند عزت مردم و استقلال آن‌ها را به بیگانگان بفروشند، بر همگان واجب است که به آن‌ها هشدار می‌دهیم و اگر توجه نکردند وارد میدان می‌شویم." به رغم اینکه ایران و آمریکا با هم روابط رسمی ندارند، اما محمد جواد ظریف، وزیر خارجه ایران و جان کری وزیر خارجه سابق آمریکا بارها برای رسیدن به یک توافق هسته‌ای، مذاکره کردند.

در آخرین نمونه از ملاقات‌های آقای ظریف با چهره‌های سرشناس آمریکا، او با رند پال، از سناتورهای جمهوریخواه دیدار کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

از گزارشات در ارتباط با تحقیق و توسعه سانتریفیوژها در ایران مطلع هستیمآژانس بین‌المللی انرژی اتمی: *ما از گزارشات امروز رسانه‌ها در ارتباط با تحقیق و توسعه سانتریفیوژها در ایران مطلع هستیم *بازرسان آژانس در ایران حضور دارند و هر گونه فعالیت مرتبط با این موضوع را به مقر این سازمان در وین گزارش خواهند داد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

الیزه پس از تماس تلفنی ماکرون با ترامپ: گفتگو با ایران ادامه داردپاریس می گوید که تلاش ها و گفتگوها در جهت کاهش تنش و حل بن بست کنونی را که از نشست بیاریتز به صورت جدی تر دنبال کرده، ادامه خواهد داد. به گزارش الیزه، فرانسه از ایران خواسته است از هرگونه اقدام عملی که مغایر با تعهدات این کشور در چارچوب برجام باشد به صورت جدی پرهیز کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

گفتگو با دکتر برنا بنکدارپور؛ نقشه اختلال ارتباطی مغز در زبان‌پریشی ناشی از آلزایمرنتایج یک پژوهش تازه، جنبه‌هایی تازه از بیماری اختلال شناخت و حافظه را روشن کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ در گفت‌و‌گو با ماکرون: تحریم‌های ایران لغو نخواهد شد🔺پرزیدنت ترامپ در گفت‌و‌گو با ماکرون: تحریم‌های ایران لغو نخواهد شد ⚡️دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، در گفت‌وگوی تلفنی با امانوئل ماکرون، همتای فرانسوی خود، بار دیگر تاکید کرد که ایالات متحده تحریم‌های ایران را لغو نخواهد کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

قطع تماس با فضاپیمای هندی در آستانه فرود بر ماهتلاش هند برای فرود اولین فضاپیما در نزدیکی قطب کشف نشده جنوب ماه ظاهرا بی نتیجه مانده است. مقام ها می گویند چاندرایان-۲ با موفقیت به ماه نزدیک شده بود اما وقتی به فاصله ۲.۱ کیلومتری از سطح رسید دچار اشکال شد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

شهادت یک مرزبان در درگیری با افراد ناشناس
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »