محرومیت نیمار و باز شدن پرونده توهین نژادی برای ال‌کلاسیکوی جنجالی

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

محرومیت نیمار و باز شدن پرونده توهین نژادی برای ال‌کلاسیکوی جنجالی جزئیات بیشتر🔽

مسابقه جنجالی دو رقیب دیرین فوتبال فرانسه که با حواشی زیادی همراه بود جدا از صدور احکام محرومیت برای چند تن از بازیکنان دو تیم پاری‌ سن ژرمن و المپیک مارسی، پرونده‌ای نیز برای بررسی توهین نژادپرستانه باز کرد.

نیمار که در یکی از صحنه‌های نزاع به دلیل زدن ضربه‌ دست به پشت سر آلوارو گونزالس کارت قرمز گرفت و از میدان اخراج شد پس از مسابقه با انتشار مطالبی در شبکه‌های اجتماعی ضمن تاکید بر این که از کار خود پشیمان نیست، مدعی شد که مدافع تیم مارسی به وی توهین نژادپرستانه کرده است. هم‌تیمی‌های آلوارو گونزالس نیز شهادت داده‌اند که وی هیچ توهینی به نیمار نکرده و اساسا وی بازیکنی نیست که به دیگران توهین نژادپرستانه کند. بازیکنان تیم مارسی در مقابل انگشت اتهام را به سوی نیمار نشانه رفته و گفته‌اند که مهاجم برزیلی پاری سن ژرمن همواره در طول مسابقات انواع توهین‌ها را به بازیکنان حریف می‌کند.Michel Euler/Copyright 2020 The Associated Press. All rights reserved

از سوی دیگر در پی صدور احکام مرتبط با این مسابقه جنجالی، آنخل دی ماریا، ستاره آرژانتینی باشگاه پاری سن ژرمن نیز به ظن پرتاب آب دهان به سوی آلوارو گونزالس برای روی ۲۳ سپتامبر به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال فرانسه دعوت شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزارت دادگستری آمریکا برای جان بولتون بر سر کتابش پرونده تشکیل داد - BBC News فارسیتحقیقات درباره احتمال افشای اسرار محرمانه دولتی در کتاب جان بولتون، مشاور امنیت ملی پیشین رئیس جمهوری‌ آمریکا، شروع شده است. کتاب مورد بحث، درباره خاطرات آقای بولتون از دوره کاری‌اش در کاخ سفید است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

پرونده بازگشت استراماچونی به استقلال بسته شدپرونده بازگشت استراماچونی به استقلال بسته شد باشگاه استقلال با انتشار بیانیه‌ای ضمن عدم توافق با آندره‌آ استراماچونی اعلام کرد پرونده این مربی ایتالیایی برای بازگشت به جمع آبی پوشان بسته شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پیش بینی آسمانی صاف و آرام در کشور برای دو روز آیندهپیش‌بینی آسمانی صاف و آرام در کشور برای دو روز آینده *سازمان هواشناسی برای فردا و پس فردا آسمانی صاف و آرام در کشور پیش‌بینی کرد *همچنین آسمان تهران فردا صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد، پیش‌بینی می‌شود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مجلسی‌ها سوپاپ‌های اطمینان را در قانون انتخابات لحاظ کنند/ دست مجری و ناظر نباید برای تفسیر سلیقه‌ای باز باشد/ تنگ‌نظری‌ها بخشی از مردم را دلسرد می‌کندنماینده سابق مجلس، گفت: نباید طرحی که مطرح یا قانونی که تصویب می‌کنیم به نوعی باشد که مردم یا حداقل بخشی از مردم و یا جریانات سیاسی با هر ایده و عقیده‌ سیاسی اینگونه استنباط کنند که دایره انتخاب در حال محدود شدن است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

وکیل مدافع روح الله زم: رای نهایی هنوز ابلاغ نشده استوکیل مدافع روح‌الله زم: *هنوز رای نهایی پرونده موکلم ابلاغ نشده است *شنبه برای پیگیری موضوع به دادگاه می‌روم *احتمالا رأی پرونده هفته آینده به من ابلاغ شود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رئیسی: نباید اجازه دهیم هیچ نقطه‌ای از کشور به محل امن مفسدان و اراذل تبدیل شود- اخبار پلیس - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnimرئیسی: نباید هیچ نقطه‌ای محل امن اراذل باشد نیروی پلیس باید با تدبیر، مهربانی و اقتدار عمل کند اقتدار به معنای قلدری و تجاوز به حقوق مردم نیست، آنچه در پلیس آمریکا می‌بینید تجاوز به حقوق و حیات و آزادی مردم است غرب_وحشی
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »