محرومیت فرهاد میثمی، زندانی سیاسی از حق تماس تلفنی

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بر اساس خبر رسیده به ایران‌وایر گفت، کارت تلفن فرهاد_میثمی، زندانی سیاسی، از بعد از ظهر شنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۰، توسط مسئولین زندان رجائی‌شهر مسدود شده و او تا اطلاع ثانوی از حق تماس با بیرون از زندان محروم شده است. اخبار_ایران

استان‌وایر- فرهاد میثمی، زندانی سیاسی محبوس در زندان رجایی شهر کرج از حق تماس تلفنی با بیرون از زندان محروم شده است.

این زندانی سیاسی که توسط قاضی صلواتی به ۶ سال حبس تعزیری محکوم شده است و اکنون چهارمین سال حبسش را بدون حتی یک روز مرخصی پشت سر می‌گذارد. فرهاد میثمی، معلّم و بنیانگذار انتشارات اندیشه‌سازان، در تاریخ ۹ مرداد ۱۳۹۷ به دست ماموران وزارت اطلاعات بازداشت و از فردای دستگیری در اعتراض به مطرح شدن نام دوستان و آشنایانش در جلسات بازجوئی و تلاش بازجویان برای پرونده‌سازی، از حضور در جلسات بازجوئی سر باز زد.

تفهیم اتهام وی در شعبه ۷ بازپرسی و به ریاست قاضی شاه‌محمدی و با اتهامات "اجتماع و تبانی به قصد برهم زدن امنیت کشور با تحریک زنان به حضور خیابانی به صورت سر لخت، تبلیغ علیه نظام، و توهین به حجاب به عنوان یکی از مقدسات ضروری اسلام" صورت گرفت و در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی به ۶ سال زندان انجامید. حکمی که در شعبه ۳۶ دادگاه تجدیدنظر هم عیناً تائید شد و به مرحله اجرا در آمد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

«یابنده گنج کشتی طلا»؛ تامپسون پس از ۶ سال حبس همچنان زندانی استاین مرد ۶۹ ساله در سال ۱۹۸۸ لاشه کشتی «اس اس سنترال آمریکا» معروف به «کشتی طلا» را که در قرن نوزدهم غرق شده بود پیدا کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شاهد دادگاه حمید نوری: از دیدن کامیون‌های پر از جسد پاهایم می‌لرزید
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

سیاست وزارت علوم برای از سرگیری آموزش حضوری از ترم آتی/احیای فرصت‌های مطالعاتی دانشجویان دکتریمعاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان با تاکید بر اینکه سیاست کلی وزارت علوم برای نوع آموزش از ترم اینده ادامه آموزش ترکیبی(حضوری و مجازی) است، گفت: ما تقریبا براساس سیاستی که ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کرد، در ستاد ازسرگیری آموزش حضوری دانشگاه ها بحث کردیم و قرار شد ترکیب حضوری و مجازی در دانشگاه ها همچنان وجود داشته باشد و تلاش ما و سیاست کلان مان این است که ترم آینده شرایط حضور حداکثری را فراهم کنیم و به سمت بازگشایی کامل دانشگاه ها حرکت کنیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اعتصاب غذای دو زندانی سیاسی در زندان تهران بزرگ
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

فراخوان اسرائیل از آمریکا برای ادامه تحریم‌ها علیه ایرانوزیر امور خارجه اسرائیل از آمریکا خواست حتی اگر مذاکرات با ایران از سرگرفته شود، تحریم‌ها علیه این کشور ادامه دهد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

عصبانیت ترامپ از نتانیاهو به دلیل تبریک به جو بایدن: لعنت به توترامپ در حالی از تبریک نتانیاهو به بایدن انتقاد کرده که سکوت طولانی مدت «بی بی» در قبال پیروزی جو بایدن و تبریک دیرهنگام او، حتی واکنش‌هایی را در داخل اسرائیل برانگیخت و نگرانی‌هایی را درباره آینده روابط سیاسی اسرائیل و آمریکا بوجود آورد. عمو ترامپ خار چشم گلوبالیست‌های کثیف Trump2024 Trump did not pay My percentage and could not remain president, but i hope ted cruz win the 2024 election from republican and become candidate like 2016
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »