محرومیت هزاران غیرنظامی سوری در پی توقف کمک‌های بین‌المللی به ادلب

01/11/1400 09:33:00 ق.ظ

پس از قطع کمک‌های سازمان‌های بین‌المللی به 18 بیمارستان در استان ادلب وحومه آن در شمال غرب سوریه، هزاران غیرنظامی از خدمات بیمارستانی محروم شدند. - خبرگزاری آناتولی

پس از قطع کمک‌های سازمان‌های بین‌المللی به 18 بیمارستان در استان ادلب وحومه آن در شمال غرب سوریه، هزاران غیرنظامی از خدمات بیمارستانی محروم شدند. - خبرگزاری آناتولی 21.01.

2022 ادلب/خبرگزاری آناتولی غیرنظامیانی که به اجبار توسط رژیم بشار اسد و حامیان آن آواره شده‌اند، پس از قطع کمک‌های سازمان‌های بین‌المللی به 18 بیمارستان در استان ادلب و حومه آن در شمال غرب سوریه، از خدمات بیمارستانی محروم شدند.

در طول جنگ داخلی در سوریه، صدها بیمارستان مورد حمله رژیم اسد و حامیان آن قرار گرفتند. صدها نفر از پرسنل بهداشتی در این حملات جان خود را از دست دادند و بسیاری از مراکز بهداشتی عیرقابل استفاده شدند. پس از قطع حمایت سازمان جهانی بهداشت از سازمان‌های کمک‌کننده در حوزه سلامت، سیستم بهداشت و درمان در ادلب متوقف شد.

در حال حاضر در بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی‌ها ادلب داروی کافی وجود ندارد، ده‌ها هزار غیرنظامی پس از قطع حمایت‌های بین‌المللی از خدمات بیمارستانی محروم شدند. کارکنان بهداشتی و مردم محلی تاکید می‌کنند که بیمارستان‌ها باید با ادامه حمایت‌ها دوباره فعال شوند تا بیماران متضرر نشوند. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

روایت نجات زنان اچ آی وی مثبت با یک خط مشاوره

منصوریان: خط هات لاین یا خط تلفنی اورژانس اجتماعی زمانی در تهران برقرار می شود که وقتی فردی قصد آزار به خود یا خودکشی داشت، هیچ مرجعی برای دریافت مشاوره فوری ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

سفیر امارات در آمریکا: حوثی‌ها در حمله مرگبار به ابوظبی از موشک و پهپاد استفاده کردند🔺سفیر امارات در آمریکا: حوثی‌ها در حمله مرگبار به ابوظبی از موشک و پهپاد استفاده کردند به دنبال این حمله هوایی، امارات از آمریکا خواست شبه‌نظامیان حوثی را بار دیگر به فهرست گروه‌های تروریستی برگرداند.

تجمع اعتراضی آتش‌نشانان در تهران در اعتراض به وضعیت بد معیشتیگزارش‌ها در شبکه‌های اجتماعی حاکی از اجتماع صدها آتش‌نشان مقابل شهرداری تهران در اعتراض به بی‌توجهی مقام‌های مسئول به مشکلات شغلی آنها است.

نزار زاکا به وین می‌رود تا در اعتصاب غذا به بری روزن بپیونددنزار زاکا به وین می‌رود تا در اعتصاب_غذا به بری_روزن بپیوندد نزار_زاکا که خود مدتی در ایران زندانی بود، در تلاش برای آزادی تمامی شهروندان خارجی و ایرانیان دوتابعیتی که در ایران دربند هستند و ناعادلانه به زندان افتاده‌اند راهی وین می‌شود. We’ve only ever heard one name in all uprisings inside Iran Pahlavi کل آمریکایی ها اعتصاب کنند سرگرمی خوبیه دموکراتها دوباره کیسه های دلار رو آماده کردند تا گروگانها رو از جمهوری اسلامی بخرند.

حمله به ابوظبی، تاوان تغییر اوضاع به ضرر حوثی‌ها در یمنیادداشتی از علی افشاری: ترکش‌های حمله موشکی حوثی‌ها به فرودگاه ابوظبی و حمایت کشورهای غربی از دولت امارات متحده عربی می‌تواند فضا را بر خلاف محاسبات جمهوری‌اسلامی ایران تغییر دهد.

تنش و درگیری در مجمع عمومی بانک دِی در پی تداوم شرایط بحرانی در بورس ایرانچند هفته پس از درگیری در مجمع بورس کرمان، گزارش‌ها حاکی از وقوع درگیری در روز چهارشنبه، ۲۹ دی‌ماه، میان سهامداران و مدیران در مجمع بانک دِی در تهران است.

چرا حوثی‌های یمن در این حجم به امارات حمله کردند؟حمله مرگبار حوثی‌ها به امارات عربی متحده، مرحله جدیدی از جنگ هفت ساله یمن است که صدها هزار کشته برجای گذاشته است.