محدودیت‌های مرزی کانادا و آمریکا تا 21 ژانویه 2021 تمدید می‌شود

22/09/1399 10:26:00 ق.ظ

12.12.2020 تورنتو/خبرگزاری آناتولی جاستین ترودو، نخست‌وزیر کانادا اعلام کرد که با توجه به تداوم شیوع گسترده کرونا در جهان٬ محدودیت مرزی بین آمریکا و کانادا مجددا تا 21 ژانویه 2021 تمدید خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه این محدودیت مرزی در مارس گذشته و در پی شیوع کووید-19 آغاز شد گفت:"این تصمیم برای حمایت از شهروندان در دو طرف مرز اتخاذ شده است. موارد ابتلا به کرونا هم در کانادا و هم در ایالات متحده افزایش یافته است".

وی افزود:"توافق نامه فعلی در مورد بستن مرز ایالات متحده و کانادا برای سفرهای غیر ضروری تمدید می‌شود تا گسترش ویروس را محدود کند".

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

وضعیت کرونای انگلیسی در خوزستان و اعمال محدودیت‌های مرزی/ درخواست وزیر بهداشت از مردموزیر بهداشت: باز هم از مردم تقاضای صبوری، رعایت بیشتر پروتکل ها و همکاری با ما برای نیفتادن به دام ویروس مخوف و موتاسیون یافته کووید-۱۹ را دارم ویروس جدید کرونا امروز فراتر از مواردی است که از بیرون آمده و همانطور که قبلا گفته بودم در کل کشور در گردش است

پرتاب دو کودک خردسال از دیوار مرزی آمریکا و مکزیکاین دو نفر پس از رها کردن کودکان در خاک مکزیک فرار کردند و ساعتی بعد مأموران مرزبانی آمریکا دو کودک را یافته و نجات دادند. امضا کنید

ویدئو؛ قاچاقچیان دو کودک را از بالای دیوار مرزی آمریکا و مکزیک رها می‌کننداین دو نفر پس از رها کردن کودکان در خاک آمریکا، فرار کردند و ساعتی بعد مأموران مرزبانی آمریکا دو کودک را یافته و نجات دادند. تیتر مبهم زدی که چی بشه؟ باید توی تیتر خبر بنویسی که قاچاقچیا این کارو کردن. یا حرفه ای نیستی یا مزدوری یورونیوز جان.

بازداشت ۱۱ ایرانی توسط گشت مرزی آمریکا به جرم ورود غیرقانونی از مکزیکاداره گمرک و مرزبانی ایالات متحده اعلام کرد گروهی متشکل از ۱۱ ایرانی را که اوایل هفته جاری به صورت غیرقانونی از مرز مکزیک به ایالت آریزونای آمریکا وارد شده بودند، بازداشت کرده است.

روستاهای مرزی گلستان مشکل کمبود آب شرب دارند- اخبار گلستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnimروستاهای مرزی گلستان مشکل کمبود_آب دارند مدیرکل امور روستایی استانداری گلستان: در برخورداری برخی روستاها از آب شرب مشکل داریم و این مشکل در روستاهای نوار مرزی بیشتر است و نیازمند توجه و نگاه ویژه‌ای است