محدودیت‌های مرزی کانادا و آمریکا تا 21 ژانویه 2021 تمدید می‌شود

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نخست‌وزیر کانادا اعلام کرد که با توجه به تداوم شیوع گسترده کرونا٬ محدودیت مرزی بین آمریکا و کانادا مجددا تا 21 ژانویه 2021 تمدید خواهد شد.

جاستین ترودو، نخست‌وزیر کانادا اعلام کرد که با توجه به تداوم شیوع گسترده کرونا در جهان٬ محدودیت مرزی بین آمریکا و کانادا مجددا تا 21 ژانویه 2021 تمدید خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه این محدودیت مرزی در مارس گذشته و در پی شیوع کووید-19 آغاز شد گفت:"این تصمیم برای حمایت از شهروندان در دو طرف مرز اتخاذ شده است. موارد ابتلا به کرونا هم در کانادا و هم در ایالات متحده افزایش یافته است". وی افزود:"توافق نامه فعلی در مورد بستن مرز ایالات متحده و کانادا برای سفرهای غیر ضروری تمدید می‌شود تا گسترش ویروس را محدود کند".

از سوی دیگر، وزارت امور خارجه مکزیک نیز اعلام کرد که محدودیت‌های مرزی بین ایالات متحده و مکزیک تا 21 ژانویه سال آینده تمدید شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وضعیت کرونای انگلیسی در خوزستان و اعمال محدودیت‌های مرزی/ درخواست وزیر بهداشت از مردموزیر بهداشت: باز هم از مردم تقاضای صبوری، رعایت بیشتر پروتکل ها و همکاری با ما برای نیفتادن به دام ویروس مخوف و موتاسیون یافته کووید-۱۹ را دارم ویروس جدید کرونا امروز فراتر از مواردی است که از بیرون آمده و همانطور که قبلا گفته بودم در کل کشور در گردش است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پرتاب دو کودک خردسال از دیوار مرزی آمریکا و مکزیکاین دو نفر پس از رها کردن کودکان در خاک مکزیک فرار کردند و ساعتی بعد مأموران مرزبانی آمریکا دو کودک را یافته و نجات دادند. امضا کنید
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ویدئو؛ قاچاقچیان دو کودک را از بالای دیوار مرزی آمریکا و مکزیک رها می‌کننداین دو نفر پس از رها کردن کودکان در خاک آمریکا، فرار کردند و ساعتی بعد مأموران مرزبانی آمریکا دو کودک را یافته و نجات دادند. تیتر مبهم زدی که چی بشه؟ باید توی تیتر خبر بنویسی که قاچاقچیا این کارو کردن. یا حرفه ای نیستی یا مزدوری یورونیوز جان.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بازداشت ۱۱ ایرانی توسط گشت مرزی آمریکا به جرم ورود غیرقانونی از مکزیکاداره گمرک و مرزبانی ایالات متحده اعلام کرد گروهی متشکل از ۱۱ ایرانی را که اوایل هفته جاری به صورت غیرقانونی از مرز مکزیک به ایالت آریزونای آمریکا وارد شده بودند، بازداشت کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

روستاهای مرزی گلستان مشکل کمبود آب شرب دارند- اخبار گلستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnimروستاهای مرزی گلستان مشکل کمبود_آب دارند مدیرکل امور روستایی استانداری گلستان: در برخورداری برخی روستاها از آب شرب مشکل داریم و این مشکل در روستاهای نوار مرزی بیشتر است و نیازمند توجه و نگاه ویژه‌ای است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »