محدودیت های جدید کرونایی از شنبه در تهران اعمال می شود

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

محدودیت های جدید کرونایی از شنبه در تهران | از روز شنبه به مدت یک هفته محدودیت‌هایی برای پیشگیری از شیوع کرونا در تهران اعمال می‌شود

محسن فرهادی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بر اساس مصوبه جدید ستاد ملی کرونا، اول به وزارت بهداشت و دانشگاههای علوم پزشکی و بعد به همه دستگاههای دولتی ابلاغ شده است که نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی را تشدید کنند زیرا به جز رعایت پروتکل های بهداشتی، بهداشت فردی و استفاده همگانی از ماسک و فاصله گذاری فیزیکی ابزار دیگری برای مدیریت و پیشگیری از بروز بیماری کووید۱۹ نداریم و هنوز هیچ واکسن و هیچ دارو و درمان مشخصی برای این بیماری نداریم.

وی گفت: گروه دومی که مشمول محدودیت یک هفته ای در تهران می شود، باشگاههای ورزشی برای ورزش های پر برخورد مثل کشتی، جودو، تکواندو و مانند این ورزش هاست که بین ورزشکاران تماس فیزیکی وجود دارد، فعالیت این باشگاهها به مدت یک هفته ممنوع است اما برگزاری ورزش های انفرادی مانند بدنسازی و ورزش های همگانی در پارک ها با رعایت فاصله گذاری فیزیکی در پارک ها و فضای باز منعی ندارد.

فرهادی گفت: رستورانها و اغذیه فروشی ها با رعایت پروتکل می توانند فعالیت کنند و فعلا این اماکن تعطیل نمی شوند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران؛ افزایش تعداد بستری‌شدگان و کمبود تخت در تهرانسخنگوی وزارت بهداشت ایران می‌گوید موارد بستری بیماران مبتلا به بیماری «کووید ۱۹» در کل کشور افزایش یافته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پیچیده شدن شرایط شیوع کرونا در تهران؛ایران داروی رمدسیویر تولید می‌کندهمزمان با ادامه شیوع گسترده ویروس کرونا در ۲۵ استان، وزیر بهداشت ایران از آغاز توزیع و تولید داروی رمدسیویر خبر داد و فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران شرایط پایتخت را بسیار پیچیده و غامض توصیف کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ بیماری کووید-۱۹علت یک پنجم از مرگ‌و‌میر روزانه است
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

شمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 198 هزار و 820 نفر رسیدشمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 198 هزار و 820 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در اسرائیل؛ موج دوم از کنترل خارج شده است | DW | 17.07.2020اسرائیل محدویت‌های مقابله با کرونا را کاهش داد و در نتیجه پاندمی کرونا به سرعت در این کشور رشد پیدا کرد. دولت اکنون تصمیم گرفته است محدودیت‌های جدیدی را اعمال کند. منتقدین از آشفتگی مدیریت بحران دولت اسرائیل سخن گفتند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ایجاد تغییرات در دستگاه‌های امنیتی عراق؛ کاستن از نفوذ تهران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »