وزارت کشور

وزارت کشور

محدودیت‌های تردد در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی دست‌کم تا ۲۰ فروردین ادامه دارد

دبیر کمیته امنیتی اجتماعی ستاد ملی مبارزه با کرونا: محدودیت‌های تردد در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی دست‌کم تا ۲۰ فروردین ادامه دارد

31/03/2020 09:08:00 ق.ظ

دبیر کمیته امنیتی اجتماعی ستاد ملی مبارزه با کرونا: محدودیت‌های تردد در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی دست‌کم تا ۲۰ فروردین ادامه دارد

حسین قاسمی دبیر کمیته امنیتی اجتماعی ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: فعلا محدودیت‌های اعمال شده در طرح فاصله گذاری اجتماعی تا ۲۰ فروردین اعمال خواهد شد.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ حسین قاسمی دبیر کمیته امنیتی اجتماعی ستاد ملی مبارزه با کرونا در گفتگو با خبر رادیوی سراسری ایران درخصوص اجرای محدودیت تردد در طرح فاصله گذاری اجتماعی گفت: اگر فردی بومی یک شهر و ساکن آنجا باشد مجاز به ورود به آن شهر است اما ورود افراد غیر بومی به شهرها مجاز نیست.

آمریکا به دنبال حمله به نفتکش اسرائیلی: به ایران پاسخ جمعی می‌دهیم کاخ سفید: اسرائیل به عنوان یک کشور مستقل می‌تواند درباره تلافی کردن حمله به کشتی خود تصمیم بگیرد اسرائیل خواستار «لغو فوری» حضور نماینده اتحادیه اروپا در مراسم تحلیف رئیسی شد

وی در ادامه با اشاره به اینکه خروج افراد غیر بومی از شهرها محدودیتی ندارد، عنوان کرد: خواهش ما این است که مردم برگشت خود را تسریع کنند، اگر به سفرهای نوروزی رفتند یا به هردلیل مسافرت رفته اند، بازگردند.دبیر کمیته امنیتی و اجتماعی ستاد ملی مقابله با کرونا همچنین درخصوص محدودیت تردد انواع خودروها در جاده های سراسر کشور توضیح داد: تردد خودروهای امدادی درمانی نظامی و انتظامی حامل بار، کالاها و مایحتاج مردم و سوخت شامل محدودیت نمی شود. همچنین فرودگاه ها و ایستگاه های راه آهن و پایانه های اتوبوسی بین شهری بر اساس پروتکل های بهداشتی و دستورالعمل های وزارت بهداشت به صورت محدود فعال خواهند بود.

قاسمی همچنین خاطرنشان کرد: محدودیتی در  تردد بین دو استان البرز و تهران وجود ندارد همچنین در صورت جدا بودن محل سکونت و محل کار بین دو استان، افراد می توانند با ارائه مدارک تردد کنند. ادامه مطلب: پاد »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

سلام.شما رو به خدا یک نفر جواب ما رو بده. چرا هیچ کس اعتنایی به حرف اهالی این روستا نمیکنه؟ چرا این دولت کارگزاری هر طور میلش هست عمل میکنه؟.بخدا تمام حرفهای.ن دروغه. یک هفته است داد می‌زنیم به ما توجه کنید عین خیالتون نیست. لعنت خدا به این نظام و همه مسولینش از بالا تا پایین‌

مردم طرح فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت کنند تا این روزهای سخت را پشت سر بگذاریمرئیس جمهور روز یکشنبه پس از جلسه هیأت دولت در ارتباط ویدئو کنفرانسی با استان‌های کرمانشاه، فارس، لرستان و بوشهر ضمن گفتگو با استانداران این استان‌ها در جریان آخرین وضعیت مقابله با ویروس کرونا و درمان بیماران و همچنین وقوع سیل در این استان‌ها قرار گرفت.

ترامپ محدودیت‌های اعمال شده برای مقابله با کرونا را تا یازدهم اردیبهشت ماه تمدید کرددونالد_ترامپ، رییس جمهوری آمریکا، دستورالعمل‌ها و محدودیت‌های اعمال شده در ایالات متحده برای مقابله با شیوع ویروس کرونا را تا ۳۰ آوریل، یازدهم اردیبهشت، و به مدت بیش از یک ماه دیگر تمدید کرد.

کاهش 27 درصدی بار ترافیکی جاده ها با طرح فاصله گذاری اجتماعیرئیس پلیس راه ناجا: حدود ۲۷ درصد نسبت به دو سه روز قبل از اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی شاهد کاهش بار ترافیک هستیم در حال حاضر در آزادراه تهران-قم نیز تردد چندانی وجود ندارد برای اجازه ورود به هر شهر، ملاک احراز سکونت افراد است قضیه کلاردشت چیه ، طبق کدوم قانون طرف باید از ملک خودش خارج بشه ؟!؟!؟!؟!؟؟!!؟!؟

۷۴۰۰ خودرو نتوانستند وارد تهران شونداستاندار تهران: 🔸از ٨ فروردین، از ورود ٧۴٠٠ خودرو به تهران جلوگیری شد 🔸تعداد خودروهای تمکین نکرده و جریمه شده طی دو روز گذشته تا ساعت هفت صبح امروز به ۲۷۱ مورد رسید 🔸از روز گذشته تا ساعت هفت امروز ۱۰ فروردین،٢۵٠٠ خودرو غیربومی نتوانستند وارد تهران شوند

افزایش گسترش بارش‌ها در کشورمدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از گسترش بارندگی‌ها در کشور از امروز تا شنبه (۱۷ فروردین ماه) خبر داد.

وزیر کشور: موفقیت طرح فاصله گذاری اجتماعی در ۴ روز نخست ریشه در فهم دقیق مردم داردوزیر کشور گفت: همراهی عمومی و همگرائی اجرایی برای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، از یک سو مرهون اقناع سازی موفق افکار عمومی توسط رسانه ملی و سایر رسانه ها و از سوی دیگر، ناشی از جدیت و اهتمام ویژه در اجرای طرح از سوی مجریان در سطوح ملی و استانی است و همه این ها ریشه در فهم دقیق مردم شریف ایران از شرایط و مسئولیت ها دارد. ماکه متوجه نشدیم آمار خبراز کاهش نداده که کجا موفقه؟ شهرها خیلی شلوغه تردد درون شهری غوغا میکنه حالتون خوبه؟