محجوب: اساس کار ما تعلیم رایگان در همه‌ی زمینه‌ها خصوصا آموزش قرآن است

06/11/1400 09:04:00 ب.ظ

در افتتاحیه‌ی جشنواره‌ی قرآنی فجر مطرح شد؛ محجوب: اساس کار ما تعلیم رایگان در همه‌ی زمینه‌ها خصوصا آموزش قرآن است

افتتاحیه‌ی پنجمین دوره‌ی جشنواره‌ی قرآنی فجر امروز (چهارشنبه ۶بهمن) با حضور علیرضا محجوب (دبیر اجرایی خانه کارگر) برگزار شد. در ابتدای این جلسه محمد صادق محسنی (مدیر روابط عمومی سازمان دارالقرآن) گفت: از سال ۹۶ جشنواره قرآنی فجر طراحی شد. در آن سال این جشنواره فقط مربوط به شهر تهران بود و در اولین جشنواره حدود ۲هزار نفر شرکت کردند.

تعداد شرکت کنندگان در سال‌های بعد بیشتر شد تا اینکه در سال ۹۹ به دلیل شیوع کرونا ما مجبور شدیم جشنواره را به صورت مجازی برگزار کنیم.

وی ادامه داد: برگزاریِ جشنواره به صورت مجازی سبب شد ما به سمت ملی کردنِ این جشنواره‌ی قرآنی برویم. سال گذشته حدود ۵هزار نفر در این جشنواره ثبت نام کردند. امسال نیز بیش از ده هزار نفر از سراسر کشور در این جشنواره ثبت نام کرده‌اند. این مسابقات در ۲۲رشته و ۴گروه طراحی شده است.

محسنی گفت: ما در دارالقرآن خانه کارگر در طول سال دو مسابقه‌ی بزرگ قرآنی برگزار می‌کنیم. یک مسابقه که ویژه‌ی کارگران و خانواده‌های آن‌هاست در هفته‌ی کارگر برگزار می‌شود و دیگری در دهه‌ی فجر برگزار می‌شود که این مسابقه عمومی است و همه می‌توانند در آن ثبت نام کنند. headtopics.com

مدیرروابط عمومی سازمان دارالقرآن گفت: یکی از آرزوهای مرحوم طه محجوب و البته آرزوی همه‌ی ما این است که مسابقات قرآنیِ کارگران جهان اسلام را برگزار کنیم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

اسلام‌هراسی در میان افراد ثروتمند و تحصیل کرده در انگلیس رایج استدانشگاه بیرمنگام اعلام کرد که نگرش ضد اسلام یا مسلمانان در میان افراد ثروتمند و تحصیل کرده در انگلیس رایج است. - خبرگزاری آناتولی

سخنگوی دولت رئیسی در ارتباط با برجام: موضوع توافق موقت در دستور ما نیستعلی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت رئیسی، روز سه‌شنبه ۵ بهمن در نشست خبری هفتگی خود گفت که در سفر تازه رئیس جمهور ایران به روسیه «بحثی پیرامون قرارداد موقت» برای احیای برجام نشده و... این بازی های نخ نمای رسانه ای وسیاسی مدت مدیدی است رسوا شده ،آمریکا ناقض توافق است واروپا هم دنباله رو،پس احیا برجام فقط با برداشتن تحریم هاو...وراستی آزماییِ قابل رویت امکان دارد.وسرانجام هم همین رویه روی خواهد داد،ژست‌های آمریکا وغرب بیشتر همان ژست است، ببیند وباورنکند. برادر، توافق موقت همان صیغه خودتونه! شرعیه ! نترسید

اختلاف در تیم مذاکره‌کننده آمریکا در وین | DW | 25.01.2022پس از ریچارد نفیو، معاون نماینده ویژه آمریکا در امور ایران، دو نفر دیگر نیز از تیم مذاکره‌کننده آمریکا در وین جدا شده‌اند. این افراد خواستار موضع‌گیری سخت‌تری علیه ایران هستند. 2022, the year of BlueSparrow CEX? And Web 3.0? BlueSparrow, with NFTs, Web 3.0 and the Technologies Enabling the Metaverse, will be brilliant in 2022!!! bluesparrowETH BlueSparrowtoken BlueSparrowCommunity bluesparrow Bluesparrowcharity

رییس‌خانه مداحان: در پی اقدام دشمنان است که در هیات‌ها لخت می‌شوند

پژوهش جدید در آمریکا: ده دقیقه ورزش روزانه می‌تواند از هزاران مرگ در سال پیشگیری ‌کندپژوهش جدید در آمریکا: ده دقیقه ورزش روزانه می‌تواند از هزاران مرگ در سال پیشگیری ‌کند پیتر کاتزمرزیک، متخصص چاقی کودکان و مدیر اجرایی جمعیت و علوم بهداشت عمومی در دانشگاه ایالتی لوئیزیانا، می‌گوید روش مورد استفاده برای انجام این مطالعه دقیق بود.

روسیه در ادامه سرکوب جامعه مدنی، ناوالنی را در فهرست «تروریست‌ها» قرار دادروسیه در آخرین اقدام خود برای سرکوب مخالفت‌ها با ولادیمیر پوتین، الکسی ناوالنی، منتقد سرشناس کرملین، و چندین تن از یاران او را در فهرست «تروریست‌ها و افراط‌گرایان» قرار داد.