مجید مجیدی درباره شیوع کرونا در چین فیلم می‌سازد

20/09/1399 08:46 ب.ظ

مجید مجیدی درباره همه‌گیری ویروس کرونا در چین فیلم سینمایی خواهد ساخت. - خبرگزاری آناتولی

مجید مجیدی درباره همه‌گیری ویروس کرونا در چین فیلم سینمایی خواهد ساخت.مجید مجیدی فیلمساز ایرانی درباره همه‌گیری ویروس کرونا در چین با حضور بازیگرانی از این کشور، فیلم سینمایی خواهد ساخت.به گزارش رسانه‌های ایران، مجیدی که برای شرکت در جشنواره فیلم هانیان به چین سفر کرده است، در مصاحبه با شبکه تلویزیونی دولتی «CGTN» این کشور اعلام کرد: فیلم بعدی خود را در کشور چین و با بازیگران چینی خواهم ساخت.

به گزارش رسانه‌های ایران، مجیدی که برای شرکت در جشنواره فیلم هانیان به چین سفر کرده است، در مصاحبه با شبکه تلویزیونی دولتی «CGTN» این کشور اعلام کرد: فیلم بعدی خود را در کشور چین و با بازیگران چینی خواهم ساخت.

این کارگردان ایرانی پس از پایان جشنواره هانیان، برای پیدا کردن لوکیشن فیلم جدیدش به استان یونان در جنوب غربی چین سفر خواهد کرد. مجیدی پیش‌تر نیز در همین راستا سفری به شهر هانگژو در شرق چین داشته است. مجید مجیدی در اوایل شیوع ویروس کرونا که از شهر ووهان کشور چین آغاز شد، اعلام کرد که قصد دارد یک فیلم سینمایی را بر اساس تجربه مردم این کشور در مواجهه با ویروس کرونا بسازد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

فیلم مجیدی درباره کرونا با بازیگران چینیفیلم مجیدی درباره کرونا با بازیگران چینی مجید مجیدی ساخت فیلمی درباره همه‌گیری ویروس کرونا در چین و با حضور بازیگران چینی را به عنوان پروژه سینمایی جدید خود معرفی کرد. حالا نره با خودش ویروس بیاره؟ 😐 خدایش فیلمی مثل قطار بوسان بسازه سربلندمون کنه😏😅 بعید نیز در فیلم بالاخره مشخص شود منشا کرونا از اسراییل و آمریکا بوده و توسط دلارهای کثیف آل سعود در جهان پخش شده

مجید انصاری: اصلاح قانون انتخابات آن را تشریفاتی می‌کندعضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ایران گفت که تصویب طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری در مجلس باعث تشریفاتی شدن انتخابات این کشور خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی

مجید وارث و مستند «آی‌آر ایران»: اسم را عوض می‌کنند تا رسم عوض شود

مجیدی: شخصیت بردن در استقلال باید بیدار شود / کیفیت زمین خیلی بد بودسرمربی تیم استقلال تهران درباره بازی با ماشین سازی صحبت کرد.

خرید غیرمنتظره استقلال؛ آرمان رمضانی شاگرد مجیدی شد- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnimآرمان_رمضانی از پرسپولیس به استقلال رفت پس از درخواست فرهاد مجیدی جهت جذب رمضانی به این تیم، مددی مدیرعامل استقلال با این مهاجم به توافق رسید و او با قراردادی یک سال و نیمه، به استقلال پیوست الحمدلله

مجید مجیدی درباره همه‌گیری ویروس کرونا در چین فیلم سینمایی خواهد ساخت.مجید مجیدی فیلمساز ایرانی درباره همه‌گیری ویروس کرونا در چین با حضور بازیگرانی از این کشور، فیلم سینمایی خواهد ساخت.

به گزارش رسانه‌های ایران، مجیدی که برای شرکت در جشنواره فیلم هانیان به چین سفر کرده است، در مصاحبه با شبکه تلویزیونی دولتی «CGTN» این کشور اعلام کرد: فیلم بعدی خود را در کشور چین و با بازیگران چینی خواهم ساخت.

این کارگردان ایرانی پس از پایان جشنواره هانیان، برای پیدا کردن لوکیشن فیلم جدیدش به استان یونان در جنوب غربی چین سفر خواهد کرد. مجیدی پیش‌تر نیز در همین راستا سفری به شهر هانگژو در شرق چین داشته است.

مجید مجیدی در اوایل شیوع ویروس کرونا که از شهر ووهان کشور چین آغاز شد، اعلام کرد که قصد دارد یک فیلم سینمایی را بر اساس تجربه مردم این کشور در مواجهه با ویروس کرونا بسازد.

گفتنی است، «خورشید» جدیدترین ساخته مجیدی نماینده ایران در بخش بهترین فیلم بین‌المللی نود و سومین دوره جوایز سینمایی اسکار در سال 2021 است.