مجیدی: تا آخرین بازی فصل فهرست خروجی ندارم/ استقلال باید میزبان بازی با الهلال باشد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مجیدی: تا آخرین بازی فصل فهرست خروجی ندارم استقلال باید میزبان بازی با الهلال باشد وضعیت استقلال افتضاح است

به گزارش ایسنا، فرهاد مجیدی، سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره وضعیت اسپانسر باشگاه استقلال از زمان حضورش در این تیم گفت:‌ وقتی نیم‌فصل به استقلال آمدم، اسپانسر در نیم‌فصل اول و قبل از حضور من بیش از ۹۵ درصد تعهدات کل فصل خود را پرداخت کرده بود.

او درباره مشکلات مدیریتی باشگاه استقلال گفت: این هم از شانس من است که هر وقت استقلال را گرفتم یا بی‌پول است یا دعوای مدیریتی دارد. اینجا برای اولین بار می‌گویم من سر موضوع قاسمی‌نژاد به خاطر باشگاه اعتراضی نکردم و سکوت کردم، حتی گفتم حالا که نشد، حداقل پولش را بابت قراردادها به بازیکنان فعلی پرداخت کنید اما این اتفاق هم نیفتاد .

مجیدی ادامه داد: من عادت ندارم مدام اعتراض کنم اما باوجود آن که همه مدیران در حال تلاش هستند، امروز تیم ما حتی مشکل تامین تغذیه تمرینی دارد و اعضای تیم از جیب شخصی‌شان این هزینه‌ها را پرداخت می‌کنند. این در شرایطی است که قرارداد و دریافتی سرپرست تیم و یا فرزاد بعنوان مدیر اجرایی تیم با کلی سابقه خجالت‌آور است و این‌جا باید از آن‌ها عذرخواهی کنم که حتی نصف قبلی‌ها هم پاداش و پول نگرفته‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

چه ساعتی آخرین فنجان قهوه را بنوشیم تا شب‌ها بدخواب نشویم؟بسیاری از ما روز خودمان را با صرف یک فنجان قهوه یا چای شروع می‌کنیم. کافئین شاید چندان به چشم نیاید اما نوشیدن دیرهنگام آن ممکن است باعث بدخوابی شود. سوال این است که برای یک خواب خوب، چه هنگام می‌توانیم دست از آن بکشیم؟ اصلا به ساعت نوشیدن قهوه نپرداخته بود این مقاله... فقط از میزان نوشیدن آن گفته. boredaphrodite همینجا مطلب را بنویسید ، فقط بلدید لینک بدید به سایت
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

برنج ایرانی تا ۴۷ هزار تومان قیمت خورد/ فاصله خارجی کم شدبرنج ایرانی تا ۴۷ هزار تومان قیمت خورد گزارش‌های رسمی نشان می‌دهد که قیمت برنج ایرانی در بازار تا بیش از ۴۷ هزار تومان هم رسیده و قیمت برنج خارجی نیز پا به پای آن در حال حرکت است. بایر بشه ۲۰۰ هزار تومن مردم باید علف بخورن
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

افزایش قیمت برنج ایرانی تا ۴۷ هزار تومان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آمده‌ام تا مردم را از حصر یک جریان سیاسی خارج کنمکاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در سخنانی پیش از شروع اولین مناظره انتخاباتی گفت: بحران اقتصادی و مشکلات اقتصادی کشور راه حل دارد و آمده ام بگویم حصر ایران را باید پایان دهیم و اقتصاد ایران را از حصر سیاست خارج کنیم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

در صورت تصویب در مجلس؛ تا ۵ سال حبس برای فیلم‌برداری از اعدام یا قطع عضو
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نوسان قیمت‌ها؛ از برنج ۴۷هزار تومانی تا کمیابی اسکلت مرغ | DW | 05.06.2021صعود قیمت‌ها، مخارجی که کمترین تناسبی با درآمد خانوارها ندارند و سفره‌هایی که آب می‌روند. پس از افزایش بهای شکر و روغن و نان، قیمت برنج ایرانی دو برابر سال قبل شده و برنج‌های وارداتی نیز در انبار بنادر مانده‌اند. مگه آخوندهای کراواتی نمی گفتند اگه بایدن بیاد اقلام خوراکی در ایران ارزان میشه؟ خاک بر سرت خامنه ای خبرگزاری دوزاری! اقلام خوراکی در آلمان چرا متوسط ۳۰ درصد گرون شده؟؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »