کرونا, کیانوش جهانپور

کرونا, کیانوش جهانپور

مجموع درگذشتگان کووید۱۹ در کشور به ۳۹۹۳ نفر رسید/ انجام بیش از ۲۲۰ هزار تست تشخیص کرونا در کشور

مجموع درگذشتگان کووید۱۹ در کشور به ۳۹۹۳نفر رسید/ انجام بیش از ۲۲۰ هزار تست تشخیص #کرونا در کشور

08/04/2020 01:01:00 ب.ظ

مجموع درگذشتگان کووید۱۹ در کشور به ۳۹۹۳نفر رسید/ انجام بیش از ۲۲۰ هزار تست تشخیص کرونا در کشور

رییس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت گفت: با احتساب موارد جدید، مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۶۴۵۸۶ نفر رسید. متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۲۱ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند.

وی ادامه داد: با احتساب موارد جدید، مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۶۴۵۸۶ نفر رسید. متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۲۱ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند.جهانپور خاطرنشان کرد: همچنین تاکنون ۳۹۹۳ نفر از بیماران، جان خود را از دست داده‌اند و دیگر در بین ما نیستند. خوشبختانه روند بهبودیافتگان سرعت بالایی گرفته و تاکنون ۲۹۸۱۲ نفر از بیماران، بهبود یافته و ترخیص شده‌اند.

قتل ناموسی در ایران؛ 'پدر رومینا با داس دخترش را کشت' توییتر به توییت جنجالی دونالد ترامپ برچسب درستی‌سنجی زد مرگ مردی سیاه‌پوست در بازداشت پلیس سفید آمریکا؛ اخراج چهار مامور

وی تصریح کرد: ۳۹۵۶ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند. تاکنون ۲۲۰ هزار و ۹۷۵ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است. ادامه مطلب: ILNA/خبرگزاری ایلنا »

کرونا جان ۱۳۶ نفر دیگر را در کشور گرفتتهران- ایرنا- رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۶۰۵۰۰ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۳۶ نفر دیگر در ۲۴ ساعت گذشته، جان باختگان کرونا در کشور به ۳۷۳۹ نفر رسید.

جان باختگان کرونا در کشور به ۳۸۷۲ نفر رسیدتهران - ایرنا - رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: تاکنون ۶۲ هزار و ۵۸۹ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۳۳ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، فوت ناشی از این ویروس در کشور به سه هزار ۸۷۲ نفر رسید.

شناسایی ۲۰۸۹ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشورسخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی ۲۰۸۹ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور خبر داد.

بررسی ادعای سردار رستگاری؛ آیا ایران جزو پنج کشور صاحب صنعت شناورهای تندرو در دنیا است؟آره دروغ نمیگه زیر دریایی اتمی داره ارتش ح.ر.و.م.ز.ا.د.ه مزدور تازه نسل جدید عنگنده هاشم آمریکا رو به زانو درآورده بنظرمن تواین چهل سال فقط ایران البته حاکمانش تواختلاس ،دروغ،بدبخت کردن ملت بطرق مختلف و..........توهیچ کاردیگه ایی اول نبوده

وزیر بهداشت ایران: کشور از نظر بودجه در تنگنا قرار داردسعید نمکی، وزیر بهداشت ایران روز چهارشنبه 7 آوریل با تاکید بر اینکه این کشور از نظر بودجه در تنگنا چرا ؟؟؟؟؟

شیوع کرونا در جهان؛ کورسوی امید در اروپا و «هفته دشوار» آمریکابیماری همه‌گیر «کووید ۱۹» تاکنون جان بیش از ۶۹ هزار نفر را در سراسر جهان گرفته است. تعداد مبتلایان به ویروس جدید کرونا در جهان نیز از یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر فراتر رفته است.