مجلس نمایندگان آمریکا به لغو قانون منع سفر مسلمانان به این کشور رأی داد | DW | 23.07.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مجلس نمایندگان آمریکا به لغو قانون ممنوعیت سفر اتباع کشورهای با اکثریت مسلمان به آمریکا رأی داد. این طرح باید به تصویب سنا نیز برسد. اکثریت سنا در دست جمهوری‌خواهان است.

مجلس نمایندگان آمریکا روز چهارشنبه ۲۲ ژوئيه به لغو قانون دولت ترامپ برای ممنوعیت سفر اتباع کشورهای مسلمان به ایالات متحده رأی داد. این رأی یک پیروزی برای مسلمانان آمریکا و گروه‌های مدافع حقوق شهروندی محسوب می‌شود.

فرحانا خِرا، مدیر اجرایی سازمان هواداران مسلمانان، گروهی که تلاش زیادی در حمایت از این طرح کرده، تصویب آن را"یک لحظه تاریخی برای مسلمانان" دانسته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رای مجلس نمایندگان آمریکا به لغو قانون جنجالی منع سفرمجلس نمایندگان آمریکا روز چهارشنبه طرحی را تصویب کرده است که قانون جنجالی منع سفر که در دوره ریاست جمهوری دونالد ترامپ از جمله علیه شهروندان ایران به اجرا در آمده است را لغو می کند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

مجلس نمایندگان آمریکا طرح «لغو منع سفر اتباع چند کشور به ایالات متحده» را تصویب کردمجلس نمایندگان آمریکا روز چهارشنبه طرحی را به تصویب رساند که ممنوعیت اعمال شده از سوی دونالد ترامپ، رییس‌جمهوری آمریکا، برای سفر اتباع چندین کشور به آمریکا، از جمله شهروندان ایرانی، را لغو می‌کند.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

مجلس نمایندگان آمریکا، به لغو 'ممنوعیت سفر مسلمانان' رای داددموکرات‌های مجلس نمایندگان آمریکا به لغو 'ممنوعیت سفر' برای کشورهای آفریقایی و آسیایی که دونالد ترامپ وضع کرده بود، رأی دادند. این قانون با نام 'نه به ممنوعیت'، روز چهارشنبه با ۲۳۳ رأی موافق نسبت به ۱۸۳ رأی مخالف، به تصویب رسید.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تعداد نمایندگان مبتلا به کرونا به ۱۶ نفر رسیدرئیس مجلس اعلام کرد که یکشنبه هر هفته از نمایندگان تست کرونا گرفته می‌شود و برگزاری جلسات صحن علنی هم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی است، با مثبت شدن تست کرونای نماینده دزفول جمع نمایندگان که به کرونا مبتلا شده‌اند به عدد ١۶ رسیده است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

واکنش وزارت خارجه آمریکا به انتخابات رژیم سوریه: شهروندان سوری تحت فشار به پای صندوق رفتند🔺واکنش وزارت خارجه آمریکا به انتخابات رژیم سوریه: شهروندان سوری تحت فشار به پای صندوق رفتند ⚡️وزارت خارجه آمریکا با انتشار یک بیانیه‌ در روز دوشنبه ۳۰ تیرماه، نسبت به برگزاری انتخابات پارلمانی رژیم اسد واکنش نشان داد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا هکرهای چینی را به سرقت اطلاعات مربوط به تولید واکسن کرونا متهم کردآمریکا هکرهای چینی را به سرقت اطلاعات مربوط به تولید واکسن_کرونا متهم کرد وزارت دادگستری امریکا می‌گوید فعالیت‌های پنهانی چین می‌تواند تهیه و تولید واکسن ویروس کرونا را به طور بالقوه به تعویق بیاندازد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »