مجلس نمایندگان در پی به دست آوردن مدارک محرمانه مربوط به گزارش مولر است

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

جرالد ندلر، رئیس کمیته قضایی مجلس نمایندگان، از یک دادگاه فدرال درخواست کرده است که مدارک محرمانه مربوط به گزارش رابرت مولر را به این کمیته تحویل دهد. به گزارش آسوشیتدپرس، این مدارک مربوط به پرونده

اشاره وزیر خارجه آمریکا به «هراس» رژیم خامنه‌ای از سفر او به تهران| پمپئو: رژیم ایران پیشنهاد سفرم را نپذیرفت

آقای پمپئو همچنین در توئیتر خود نوشت: «ما از آمدن ظریف و لذت بردن از حق آزادانه صحبت کردن، هراسی نداریم. آیا حقایق رژیم خامنه‌ای آنقدر بد است که او نمی تواند اجازه دهد من همین کار را در تهران انجام دهم؟ چه‌ می‌شود اگر مردمش حقایق را کامل و بدون فیلتر بشنوند؟» دولت پرزیدنت ترامپ در یکسال اخیر كارزار فشارحداکثری را بر ایران اعمال کرده است و مى گويد رژيم ایران باید مانند یک کشور عادی رفتار کند، از تلاش برای دستیابی به جنگ‌افزارهای هسته‌ای، برنامه گسترده موشکی، حمايت از تروریسم، و سایر اقدامات تنش برانگیز دست بردارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نامه رسمی هیات رئیسه مجلس به دولت جهت ارائه گزارش به مجلس/ نامه رئیس‌جمهور به رهبری/ ارجاع نامه از سوی رهبری به هیات حل اختلاف قوارئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر نماینده بافق و مهریز درمورد لزوم گزارش‌دهی دولت به مجلس گفت: هیات رئیسه در این زمینه نامه رسمی به دولت داده است و شنیده‌ام که ایشان در نامه‌ای به مقام معظم رهبری اعلام کرده اند که این کار اشکال دارد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

کاخ سفید: از گزارش‌های مربوط به آزمایش موشکی ایران آگاهیم🔺کاخ سفید: از گزارش‌های مربوط به آزمایش موشکی ایران آگاهیم ⚡️کاخ سفید ساعاتی پس از اعلام خبر انجام یک آزمایش موشکی توسط ایران اعلام کرد از این گزارش ها آگاه است، اما از اظهارنظر بیشتر خودداری کرد. اگه اگاهيد واكنش نشان بديد لطفا ايران پس چرا ،امریکا فقط یه حرکت کوچولو یه نظامی نمیکنه.!!!!!!!!😑😴😴😴 کاری هم از دستتون برنمیاد. همه تحریمی که خواستین وضع کردین. حالا هر چی هم ایران آزمایش موشکی انجام بده میتونین فقط نگاه کنین همین.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

جانسون نادان است/ او ایرانی‌ها و اسد را دوست داردپایگاه خبری الاخبار به دو سند محرمانه درباره ارزیابی عربستان سعودی و اردن از نخست وزیر جدید بریتانیا و نشست اخیر وی با وزرای خارجه کشورهای شورای همکاری خلیج‌فارس دست یافته است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

نامه روحانی به رهبر انقلاب درباره ایراد گزارش‌دهی دولت به مجلسلاریجانی رئیس مجلس، در پاسخ به تذکر صباغیان درباره عدم گزارش سالانه از سوی دولت به مجلس: رئیس‌جمهوری در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب بیان کرد که گزارش‌دهی سالانه به مجلس ایراد دارد، این موضوع به شورای حل اختلاف قوا ارجاع شده تا در آنجا بررسی شود. حل اختلاف بین داداشا سخنگوی دولت: نگفتیم که قانون را اجرا نمی‌کنیم. دولت نامه‌ای درباره آثار و تبعات ارائه گزارش سالانه به مجلس، خدمت رهبری ارسال کرد و از نتیجه ارجاع رهبری تبعیت می‌کند اما ما فکر می‌کنیم که ساز و کارهای موجود کفایت می‌کرد. بنظر میاد بعد چهل سال گدایی ، شب جمعه یادتون رفته!!!
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

ترامپ تمایلی به جنگ ندارد/ تنها دیپلماسی می‌تواند به ایران و آمریکا کمک کندسی ان ان:ترامپ تمایلی به جنگ ندارد/ تنها دیپلماسی می‌تواند به ایران و آمریکا کمک کند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

زاهدی: به خاطر هواداران به تراکتور آمدم نه پول/ مشکلات مالی را حاشیه‌سازان برای ما ساختندامسال نوبت قهرمانی تراکتور است زاهدی: به خاطر هواداران به تراکتور آمدم نه پول/ مشکلات مالی را حاشیه‌سازان برای ما ساختند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »