مجلس ایران: به پرونده تخلفات مطرح شده در فایل صوتی سپاه رسیدگی شده است

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 54 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ایران گفت که «با قاطعیت» به پرونده تخلفات مطرح شده در فایل صوتی منتشر شده از فرماندهان سپاه پاسداران «با قاطعیت» رسیدگی شده است. - خبرگزاری آناتولی

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ایران گفت که «با قاطعیت» به پرونده تخلفات مطرح شده در فایل صوتی منتشر شده از فرماندهان سپاه پاسداران «با قاطعیت» رسیدگی شده است.مجتبی توانگر، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ایران درباره فایل صوتی منتشر شده از جلسه خصوصی فرماندهان سپاه پاسداران و موارد فساد مالی مطرح شده در آن گفت: به پرونده تخلفات در فایل صوتی با قاطعیت رسیدگی شده است.

به گزارش خبرگزاری «ایسنا»، توانگر در این مورد اظهار کرد: در بررسی قاطع و صریح به این پرونده برای تخلفاتی که رخ داده، حکم صادر و مشخص شده که بخشی زیادی از ادعاها نیز دروغ بوده و به همین دلیل حکم تبرئه صادر شده است. عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ایران افزود: اینکه در یک دستگاه تخلف رخ دهد مسئله عجیبی نیست اما مهم تر آن است که این تخلفات شناسایی شده و به آنها رسیدگی می شود و افراد متخلف مجازات می شوند.

وی ادامه داد: در ماجرای انتشار این فایل، نام افراد مختلف برده می شود که فرافکنی است و رسانه های معاند ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی و امنیت مردم را هدف قرار داده اند. اینکه عده ای در داخل با هدف حمله به رئیس مجلس از این فایل صوتی استفاده می کنند، خواسته یا ناخواسته در حال تبلیغ علیه نظام بوده و پازل دشمنان علیه سپاه را تکمیل می کنند.

یک فایل صوتی حدودا 50 دقیقه‌ای روز پنج‌شنبه 10 فوریه در رادیو فردا منتشر شد که بیشتر آن شامل گفت‌وگوی محمدعلی جعفری، فرمانده وقت کل سپاه پاسداران و صادق ذوالقدرنیا، معاون سابق اقتصادی و سازندگی سپاه پاسداران در سال 1397 درباره فساد گسترده عوامل مرتبط با بنیاد تعاون سپاه، نیروی قدس سپاه و شهرداری تهران است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اولین واکنش رسمی به انتشار فایل فساد در رادیوفردا؛ عضو کمیسیون امنیت مجلس تکذیب نکرددر پی انتشار فایل صوتی در رادیوفردا که از فساد گسترده فرماندهان سپاه پاسداران پرده برداشت، اولین واکنش رسمی را عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس داشت بدون آن که محتوای آن را تکذیب کند. گفت چیز خاصی نیست گفت چیزی نیست که دسگران بخوان سواستفاده کنند و به سپاه لطمه بزنن این یعنی اختلاس براشون چیز عادی محسوب میشه همشون انجام میدن بجای جمهوری اسلامی ایران باید گفت جمهوری پاسداران ایران اگر سپاه نبود قطعاً اختلاس ودزدی هم نبود گـــه💩💩 توشرفت ملت خاموش بی غیرت بی وطن خفته اسلام زده توپ تانک فشفشه ملت خاموش کوسکشه توپ تانک خمپاره مهر برلب کون پاره نـه شیخ خوبه نــه ملا بریـن به ایت الله ملای خوب ملای مردس دستها توکون غیرتها بیرون حکومت واژگون سیدلی گه پدر💩💩 تواسلامت میرینیم ایرانو پس میگیریم
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

واکنش عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس ایران به افشای فایل صوتی گفت‌وگوی فرماندهان سپاهپس از انتشار فایل صوتی گفت‌وگوی محمدعلی جعفری فرمانده پیشین سپاه با صادق ذوالقدرنیا معاون اقتصادی و سازندگی وقت سپاه، محمود عباس‌زاده، عضو کمیسیون امنیت
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

‌ورود مجلس به ماجرای فایل صوتی ‌یکی از رسانه‌های فارسی‌زبان خارجی، فایلی صوتی را منتشر کرد که در آن سردار جعفری، فرمانده پیشین سپاه و سردار ذوالقدرنیا، معاون سابق اقتصادی و سازندگی سپاه، درباره فساد در برخی قسمت‌های این نهاد با هم گفت‌وگو می‌کنند. این فایل متعلق به سه سال پیش است.
منبع: SharghDaily - 🏆 1. / 68 ادامه مطلب »

آمریکا بخشی از دارایی مسدود شده افغانستان را آزاد می‌کنددولت ایالات متحده دارایی ٧ میلیارد دلاری مسدود شده افغانستان در آمریکا را، بدون دسترسی طالبان به آن، آزاد می‌کند. خبرگزاری رویترز روز جمعه به نقل از منابع آگاه گزارش داد، بر اساس طرحی چند مرحله‌ای، نیمی از پول به منظور کمک به مردم افغانستان در شرایط کنونی و نیمی دیگر در ایالات متحده باقی... دموکرات با خمس و زکات زنده است تکرار داستان تحریم و حکومت جانیان ! خیانت ها و دزدی های آشکار و بی شرمانه آمریکا را تاریخ ،جهان و ملت افغانستان فراموش نخواهند کرد. چنین وقاحت، بی شرمی و بی عدالتی را هرگز تاریخ و دنیا به خود تجربه نکرده که با مجرم ها دست دوستی بدهی و آنها را آزاد بگذاری و ملت مظلومی را به گناه نکرده به مجارات کنید.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا نیمی از وجوه مسدود شده افغانستان را بین خانواده‌های قربانیان 11 سپتامبر توزیع می‌کندآمریکا ذخایر ارزی مسدود شده افغانستان را بین مردم افغان و خانواده‌های قربانیان 11 سپتامبر توزیع خواهد کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

گم شده در برف؛ ٣١ روز از مفقود شدن سه کولبر کُرد می‌گذرد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »