مجلس عراق طرح «ممنوعیت عادی‌سازی روابط با اسرائیل» را تصویب کرد

05/03/1401 04:07 ب.ظ

مجلس عراق طرحی را تصویب کرد که براساس آن عادی سازی روابط میان این کشور و اسرائیل غیرقانونی خواهد بود. - خبرگزاری آناتولی

مجلس عراق طرحی را تصویب کرد که براساس آن عادی سازی روابط میان این کشور و اسرائیل غیرقانونی خواهد بود. - خبرگزاری آناتولی نمایندگان مجلس عراق طی نشست امروز خود طرحی را تصویب کرد که براساس آن «عادی سازی روابط میان این کشور و اسرائیل غیرقانونی» خواهد بود. تمامی نمایندگان مجلس عراق که در نشست رای‌گیری حاضر بودند به این طرح رای مثبت دادند.

براساس قانونی جدید، علاوه بر تلاش برای عادی سازی روابط با اسرائیل، همکاری با این کشور نیز جرم شناخته می‌شود. همچنین افراد و شخصیت‌های نقض کننده این قانون به حبس ابد و اعدام محکوم خواهند شد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

مخبر: توسعه روابط با مسکو سیاست راهبردی تهران است/نواک: آماده سرمایه‌گذاری در ایران هستیممعاون اول رئیس‌جمهور با تأکید بر اراده جدی جمهوری اسلامی ایران برای توسعه همه‌جانبه روابط با روسیه، گفت: توسعه مناسبات با مسکو در همه ابعاد، جزو سیاست‌های راهبردی و جدی تهران است.

قالیباف بار دیگر در مقام رئیس مجلس ابقا شدبا برگزاری انتخابات هیئت رئیسه دور یازدهم مجلس شورای اسلامی، محمدباقر قالیباف برای سومین سال پی‌در‌پی رئیس باقی ماند. دستور رهبر بوده و تا اخر دوره از همین توبره استفاده خواهد کرد.

قالیباف برای سومین سال رئیس مجلس ایران شدنمایندگان مجلس ایران در سومین اجلاسیه دوره یازدهم محمدباقر قالیباف را به عنوان رئیس مجلس ایران انتخاب کردند. - خبرگزاری آناتولی

نواب رئیس مجلس برای سال سوم انتخاب شدندنواب رئیس مجلس برای سال سوم انتخاب شدند نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز و در جریان برگزاری انتخابات اجلاسیه سوم مجلس یازدهم، علی نیکزاد و عبدالرضا مصری را به عنوان نواب رئیس انتخاب کردند

قالیباف برای سومین سال رئیس مجلس شدقالیباف رئیس مجلس ماند در جلسه علنی امروز مجلس و در جریان انتخابات هیأت رییسه مجلس یازدهم برای سال سوم فعالیتش، محمدباقر قالیباف با ۱۹۴ رای از ۲۸۱ رای مأخوذه، به عنوان رییس مجلس شورای اسلامی انتخاب شد. 🤢🤢🤢🤮 آخه بین یک مشت منتصب منفعل بله قربان گوی وامانده چه فرقی می کنه کی رئیس باشه!!!؟؟؟

مجلس فردا تعطیل نیستنمایندگان مجلس فردا با رهبر انقلاب دیدار خواهند کرد حاجی دلیگانی، عضو هیئت‌رئیسه مجلس: جلسه علنی فردا (چهارشنبه) تشکیل می شود و نمایندگان مجلس بعد از پایان جلسه علنی به دیدار مقام معظم رهبری خواهند رفت چرا رهبری نمیره مجلس؟ به جای اینکه این همه ادم برن پیشش، یه نفر پا میشه میره اونجا. هزینه اش هم کمتره خوب ب مردم چ! مگه تعطیل نشد فردا ؟ حسنی به مکتب نمیرفت؟

مجلس عراق طرحی را تصویب کرد که براساس آن عادی سازی روابط میان این کشور و اسرائیل غیرقانونی خواهد بود.بغداد/خبرگزاری آناتولی

نمایندگان مجلس عراق طی نشست امروز خود طرحی را تصویب کرد که براساس آن «عادی سازی روابط میان این کشور و اسرائیل غیرقانونی» خواهد بود.

تمامی نمایندگان مجلس عراق که در نشست رای‌گیری حاضر بودند به این طرح رای مثبت دادند.

براساس قانونی جدید، علاوه بر تلاش برای عادی سازی روابط با اسرائیل، همکاری با این کشور نیز جرم شناخته می‌شود. همچنین افراد و شخصیت‌های نقض کننده این قانون به حبس ابد و اعدام محکوم خواهند شد.

مقتدی الصدر رهبر جریان صدر پس از تصویب این طرح خواستار حضور مردم در خیابان‌ها و برگزاری جشن شده است.