مجلس نمایندگان آمریکا وتوی لایحه بودجه دفاعی ترامپ را لغو کرد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 53%

مجلس نمایندگان آمریکا با بیش از دو سوم آرا، وتوی لایحه بودجه دفاعی این کشور توسط ترامپ را لغو کرد. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

29.12.2020مجلس نمایندگان آمریکا در رای‌گیری شب گذشته با 322 رأی موافق در برابر 87 رای مخالف، وتوی لایحه بودجه دفاعی سال 2021 این کشور توسط دونالد ترامپ را باطل کردند.

در صورتی که مجلس سنای آمریکا نیز مانند مجلس نمایندگان با وتوی ترامپ در خصوص لایحه بودجه دفاعی 740 میلیارد دلاری مخالفت کند، وتوی ترامپ کاملا باطل و این به عنوان «اولین لایحه‌ فراتر از اختیارات وتو» در دوره مسئولیت ترامپ ثبت خواهد شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مجلس نمایندگان آمریکا پرداخت دوهزار دلار به شهروندان در زمان کرونا را تصویب کردمجلس نمایندگان آمریکا با قید فوریت، پرداخت دو هزار دلار را به شهروندان با درآمد کم به عنوان «بسته کمکی مقابله با فشارهای اقتصادی ناشی از شیوع کرونا»، تصویب کرد. مجلس نمایندگان تصویب میکنه مردمش که درفشارند ماهی ۲۰۰۰دلار بگیرند ،ما بدون تصویب و چمدان چمدان به مردم فلسطین وگروه های چسبیده چوزالو به ما کمک میکنیم چون درفشارند. خداییش،ما صادق تر نیستیم بدون تصویب ،بی حساب کتاب ....!چمدان دلار
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

مجلس نمایندگان آمریکا وتوی ترامپ را باطل کرد | DW | 29.12.2020مجلس نمایندگان آمریکا حکم ترامپ در رد بودجه دفاعی را رد کرد. در رأی‌گیری بیش از ۱۰۰ نماینده جمهوری‌خواه نیز علیه ترامپ رأی دادند و شمار آرا را به دو سوم رساندند. انتظار می‌رود که مجلس سنا نیز با حکم ترامپ مخالفت کند. سلام وقتتون بخیر خوشحال میشم برای اشنایی بیشتر با قوانین و مشکلات اپارتمان نشینی پیج هومتیک رو دنبال و لایک کنین homtick هومتیک اپلیکیشن همیشه رایگان در حوزه مدیریت ساختمان هستش سم داربودنشان راهویدا کردند😪
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

مجلس سنای آمریکا نیز وتوی ترامپ را باطل کرد | DW | 02.01.2021برای نخستین بار کنگره آمریکا وتوی رئیس جمهور علیه بودجه دفاعی را رد کرد. مجلس سنا با اکثریت نمایندگان جمهوری‌خواه علیه حکم ترامپ رأی داد؛ ابطال رأی وتوی ترامپ شکستی بی‌سابقه برای اوست. ترامپ تو دیگه به آخر راه رسیدی گوه زیادی نخور DW لاشخور ترامپ باید حال این آلمانیها رو میگرفت تا اینقدر گستاخ و پرو نمیشدن شتاب نکن فیک.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

نانسی پلوسی بار دیگر به عنوان رئیس مجلس نمایندگان آمریکا انتخاب شدخانم پلوسی در اولین سخنرانی خود پس از این انتخاب گفت: «باعث افتخار من است که به عنوان رئیس متنوع‌ترین مجلس نمایندگان در تاریخ کشورمان ایفای نقش کنم.» جنتی اونا
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پلوسی برای چهارمین و آخرین بار به عنوان رییس مجلس نمایندگان آمریکا انتخاب شدبعدازظهر یکشنبه، زمانی که یکصدوشانزدهمین کنگره آمریکا به کار خود پایان داد و یکصدوهفدهمین کنگره سوگند یاد کرد، نانسی پلوسی، سناتور اهل سانفرانسیسکو توانست با به دست آوردن رای اکثریت دموکرات‌ها برای دومین دوره متوالی و چهارمین دوره در مجموع، در سمت خود به عنوان سخنگو و رییس مجلس نمایندگان آمریکا ابقا شود. این در حالی است که کنگره جدید آمریکا در بحبوحه تردید سیاسی آغاز شده و هنوز تکلیف کنترل سنا مشخص نیست و سایه جنگ جمهوری‌خواهان بر سر نتایج انتخابات ریاست جمهوری سنگینی می‌کند. 🤣🤣🤣یعنی بجای کمک خواستن از امام زمان و ائمه اطهار رژیم جنایتکار آخوندها پناه برده به نانسی پلوسی برو عمو خاک بر سر عظمای ولایت 🤣🤣🤣🤣 یهو عکس ۱۵ سالگیش رو میگذاشتی مگه میخوای شوهرش بدی ؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »