مجلس ایران به 18 وزیر پیشنهادی رای اعتماد داد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نمایندگان مجلس ایران به 18 وزیر پیشنهادی دولت سیزدهم رای اعتماد دادند و وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش نتوانست رای اعتماد آنها را کسب کند. - خبرگزاری آناتولی

نمایندگان مجلس ایران به 18 وزیر پیشنهادی دولت سیزدهم رای اعتماد دادند و وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش نتوانست رای اعتماد آنها را کسب کند.با پایان رای‌گیری و شمارش آرای نمایندگان مجلس ایران برای کابینه پیشنهادی ابراهیم رئیسی،‌ 18 نفر رای مثبت را کسب کرده و حسین باغ‌گلی، گزینه وزارت آموزش و پرورش، موفق به کسب رای اعتماد نشد.

به این ترتیب عیسی زارع پور به عنوان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، سید اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات، احسان خاندوزی وزیر اقتصاد، حسین امیرعبدالهیان وزیر امور خارجه، بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی، امین حسین رحیمی وزیر دادگستری، محمدرضا آشتیانی وزیر دفاع، رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی، رضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت، محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد، محمد علی زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، احمد وحیدی وزیر کشور، عزت الله ضرغامی...

گفتنی است طبق تبصره ماده 204 آیین نامه ایران، چنانچه مجلس به یک یا چند وزیر رای اعتماد نداد رئیس‌جمهور این کشور موظف است با رعایت اصل 135 قانون اساسی حداکثر قبل از سه ماه فرد یا افراد دیگری را برای اخذ رای به مجلس معرفی کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مجلس ایران به ۱۸ وزیر پیشنهادی ابراهیم رئیسی رای اعتماد داد؛ یک وزارتخانه بدون وزیر ماندمجلس_ایران به ۱۸ وزیر پیشنهادی ابراهیم رئیسی رای اعتماد داد؛ یک وزارتخانه بدون وزیر ماند خبرگزاری تسنیم تعداد آراء ماخوذه از نمایندگان به وزرای پیشنهادی در جلسه روز چهارشنبه را ۲۸۶ رای عنوان کردند ١٨ گوسفند كه راي گرفتن به گل باقالي هم راي ميدادن جنس كامل بشه .... مثلا اون ١٨ تا بهتر از اين بودن ؟! همه يك جنس هستن .... اگه خوب و دانشمند و با كلاس بودن كه اصلا به اين درجه نميرسدن ... توي كشور خوب ، عالم و سالم بودن و دانش داشتن جرم هست ..... هزینه های بی مورد و اتلاف وقت برای تایید صلاحیت وزرا فیلمهای پشت پرده که دیگر بیننده ندارد چه دردی درمان میکند؟شما را به هرکس که می‌پرستید فکری برای نجات جان مردم کنید که امروز هم دیر است و خدا ناظر اعمال شماست ای خداپرستان
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نتیجه آرای مجلس ایران به وزرای پیشنهادی رئیسی؛ وزیر آموزش و پرورش رای اعتماد نگرفترئیسی با تکرار سیاستش در حوزه امور خارجه گفت که «ما رویکردی تعاملی خواهیم داشت و رفع تحریم‌ را با قدرت دنبال می‌کنیم ولی سفره مردم را به آن بند نخواهیم زد.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مجلس به ۱۸ وزیر پیشنهادی رییسی، از جمله دو فرمانده سپاه قدس رای اعتماد داد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

از بذله‌گویی «ضرغامی» در صحن و اشاره شاعرانه او به یکدستی قوا تا افشاگری نادران درباره اموال وزیر پیشنهادی نفتپنجمین روز حواشی مجلس شورای اسلامی که در حال بررسی کابینه دولت پیشنهادی ابراهیم رئیسی است با شعرخوانی و بذله‌گویی وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی و گردشگری آغاز شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

دیدار نخست وزیر فرانسه با پناهجویان افغان در حومه پاریسژان کستکس، نخست وزیر فرانسه، سه شنبه با پناهجویان افغانستانی که در روزهای گذشته موفق به فرار از کابل شده‌اند دیدار و گفتگو کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پذیرش «دختران روباتیک» افغانستان از سوی مکزیک؛ وزیر خارجه به استقبال «رویاپردازان» رفتپذیرش «دختران روباتیک» افغانستان از سوی مکزیک؛ وزیر خارجه به استقبال «رویاپردازان» رفت جزئیات بیشتر🔽 ببرین نخبه های ماراباخودتان ماکه فقیربودیم فقیرترشدیم اینجا استعدادشان حیف میشد ضرب المثلى معروف افغانى هستكه ميگويند، از زير چكك برخيز ، زير ناوهربشين😂😂 حالا اين🇺🇸🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🇩🇪🇦🇹🇫🇷🇺🇸ها حتي هم در مكسيكو و يوگندا وسريلانكا وروندا و حتى نايجريا افغانها را انتقال دادند😂😂 SanctionPakistan
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »