مجلس نمایندگان و سنای آمریکا طرح‌های قانونی پیشنهادی برای اصلاح نظام پلیس آمریکا را به رای می‌گذارند

29/03/1399 08:45:00 ب.ظ

مجلس نمایندگان و سنای آمریکا طرح‌های قانونی پیشنهادی برای اصلاح نظام پلیس آمریکا را به رای می‌گذارند لوایح پیشنهادی دموکرات‌ها و جمهوریخواهان برای اصلاح نظام پلیس در ایالات متحده هفته آينده در مجلس نمایندگان و سنا به رای گذاشته خواهد شد.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. Print this page بخش انگلیسی صدای آمریکا ـ لوایح پیشنهادی دموکرات‌ها و جمهوریخواهان برای اصلاح نظام پلیس در ایالات متحده هفته آينده در مجلس نمایندگان و سنا به رای گذاشته خواهد شد.

کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا روز چهارشنبه طرح اکثریت دموکرات را تائید و برای رای نهایی به صحن مجلس ارجاع کرد. این طرح گرفتن حلق و راه تنفس را ممنوع می کند، مصونیت موجه افسران پلیس را محدود می کند تا افراد آسیب دیده از رفتار پلیس بتوانند راحت‌تر در دادگاه شکایت کنند، و به بازرسی سرزده از اماکن در پرونده های فدرال مواد مخدر پایان می دهد.

سناتور میچ مکانل، رهبر جمهوریخواهان در سنا، می گوید طرح جمهوریخواهان در مرحله رای گیری مقدماتی است. طرح جمهوریخواهان دولت های ایالتی و محلی را ملزم می کند در مورد استفاده از بازرسی‌های سرزده در یورش پلیس برای بازداشت مظنونین به وزارت دادگستری گزارش بدهند. بر مبنای این طرح، اگر ادارات پلیس ممنوعیت گرفتن حلق مگر در صورت صدور مجوز استفاده از نیروی مهلک، را اجرا نکنند منابع مالی‌شان محدود خواهد شد.

جمهوریخواهان و دموکرات‌ها هر دو از تشکیل کمیسیونی با هدف مطالعه برخی از دلایل ریشه ای ارتکاب جرم در جوامع اقلیت حمایت می کنند.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

حرکت اعتراضی شکل گرفته در آمریکا به راحتی از بین نمی‌رود/ پلیس آمریکا هر ساله حدود ۱۰۰۰ شهروند را می‌کشد/ واشنگتن با هر توافقی که ایران را تقویت کند، مخالف استاستاد دانشگاه جرج واشنگتن در گفت‌وگو با ایلنا: حرکت اعتراضی شکل گرفته در آمریکا به راحتی از بین نمی‌رود/ پلیس آمریکا هر ساله حدود ۱۰۰۰ شهروند را می‌کشد/ واشنگتن با هر توافقی که ایران را تقویت کند، مخالف است

هوک: آمریکا مایل است رودررو با ایران مذاکره کند | DW | 17.06.2020هوک، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران گفت کشورش میل دار برای مبادله زندانیان رودررو با ایران گفت‌وگو کند. به گفته او آمریکا می‌خواهد درباره همه مسائلی که در ۴۱ سال گذشته تاثیر منفی بر روابط دو کشور گذاشته مذاکره کند. اصلاً هم ارتباطی به انتخابات پیش‌رو نداره 😅 [... و تحریم جدید را امضاء می‌کند] البته به نفع مام میتونه. باشه به تعبیری الان ترامپ باج میتونه بده

رئیس بانک مرکزی آمریکا هشدار می‌دهد روند نزولی طولانی‌مدت اقتصاد به معنای آسیب شدید استرئیس بانک مرکزی آمریکا هشدار می‌دهد روند نزولی طولانی‌مدت اقتصاد به معنای آسیب شدید است جروم پاول سه شنبه در اولین روز از گزارش‌های شش ماه یک بار خود به کنگره، در کمیته امور بانکی سنا حاضر شد.

کنگره آمریکا مشغول بررسی طرح‌هایی برای اصلاح ساختار پلیس استکنگره آمریکا مشغول بررسی طرح‌هایی برای اصلاح ساختار پلیس است در کنگره آمریکا طرح‌هایی برای اصلاح ساختار پلیس در حال بررسی است. جمهوریخواهان مجلس سنا یک طرح، و کمیته قضایی مجلس نمایندگان هم طرح دیگری را معرفی می‌کنند.

چین: آمریکا مسئول عواقب تحریم مقامات پکن است

آمریکا بزرگترین تولید و مصرف کننده نفت در جهان است